Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. popieram... bez wygłuszenia miałem 165 podlaczone pod wzmaka, i co z tego ze głosniki 75W RMS i wzmak dawał 65 W jak grała blacha drzwi a nie głosniki... wygłuszenie + dystans MDF
  2. no to u ciebie bym parcha zostawił
  3. moge jechac ale nie swoja padaczka....
  4. No czyli mit ,,fachowcow'' obalony. Devastation i mam nadzieje ze raz na zawsze temat wyjasniony
  5. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale cena jak za 2003 do przyjecia... zejdzie na 23 i za 3 tysie odnowisz lakier
  6. moja wypowiedz była z przekąsem, sam jezdze na przelocie
  7. ale raczej tych 204 kuca majac pod 170 KM Piotrek ucieka spokojnie 4-5-6 dlugosci...a to juz przepasc
  8. tak jak wyzej... lipa kup kolektor z AWX i turbawe AWX... nie baw sie w hybrydy. spokojnie starczy ci na 160-170 kuca
  9. od roku mam 5 K kilka kontroli i nikt nawet nie smiał podejsc i ogladac czy to hid czy ori
  10. sprzegło seria siedzi Sam sie dziwie bo moje z AWX ma juz drgania a u niego nic
  11. widac po rece dobrze ze mnie poznałes i teraz chociaz masz równe te lapy i zrdowo sie odpychasz na nartach
  12. Piotrek takie małe TDI dla Ciebie;d co ty na to
  13. waga auta.... 1400 a 1800 to jest róznica.... a ile siedzi :gwizdanie: nalezy do grona 100KM z jednego litra
  14. wiesz co... ja robie na xxx na przeciwko garazu bogusia... moze na tym parkingu tam?
  15. bogus wpadne jutro o 11 gdzies... zobaczymy kto głosnij ma
  16. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak dla mnie szkoda kasy... spokojnie za 50-60 zl wspawasz rurke zamiast kata... a jak bedziesz spzredawał to wspawasz spowrotem... zbedne koszty.. za taka kase mozna przelot zrobic na seryjnych gratach http://allegro.pl/lampy-diodowe-led-audi-a4-8e-sedan-02-04r-clear-i1298780380.html co myslicie o takich lampach? do granatowego z pakietem chrom? i ogolnie jak jest z montazem.. pelny fis czy wyskakuja bledy o przepalonej zarówce?
  17. zmien dilera.. 1 wkreca sie odrazu na 60 :gwizdanie:
  18. ladny spam tu poszedł... mam kilka filmów z kresek moje niespełna 170 dieslowskich kuców zostało zjedzone i to nie raz przez piotrka. czasami nie wyrabiam jak ludzie nie potrafia odczytac podpisu. jezeli cos ma 400 Nm w 1.9 to wiadomo ze mocno po koxie pisze jak woł MR.Motors kierownik ma jeszcze S3 wiec nie jest leszczem byłem 100 mertów pzred nimi... wciagneli mnie na szybko. kamerzusta nie ogarniał ale 1.9 było góra o jakas dlugosc 1Z.... widze ze sie demon predkosci udziela... cienko w temacie jestes. albo zazdrosc Cie zjada?
  19. ma wpierdal wiecej juz Ci do paszczy nie wsadze
  20. no spoko spoko nie spiechta sie az tak bardzo
  21. Piotrek gdzie jestes? nudzi mi sie i nie wiem co robic? czy moze wyjac kosiarke i zaczac kosic? ]na gejzone tez Cie nie ma bo sprawdzałem 3 razy
  22. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    masz podobnie jak ja z poprzednim autem... spzredawałem poł roku... bo zal było sprzedac a wkoncu poszło za mniejsza kase niz gosc dawła poł roku wczesniej od reki
  23. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    troche wiecej niz 2 lata i 1/4 wartosci w plecy, nie mówiac juz o poniesionych kosztach typu kiera fele ;(
  24. ja o 16 stej:/ troche pozno.. wyslij nr na priva jak cos to zadzownie a jak nie to na spocie jak konczysz tak wczesnie [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 20:28_________________________________________________Kubica Na Stacji Benzynowej szukam 2 chetnych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.