Treść opublikowana przez MAGIC87
-
[ALL B6] AVF po wizycie u Aligatora.
mam AWX w sedanie +/- 165 i 380 Nm i powtarzalnie idzie 2w 7.9-8.0 przy 225/40/18. Avant ciezszy chociaz 100 Kg wiec ponizej 8 nie zejdzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie nie.. bez Q
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co to za spam jak mnie juz nie było
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no Viktoria grała z częstochowianka....
-
[B5 1Z] A4 TDi
jechałem moim AWX z AVF i w sumie po sprawdzeniu sie gosc z AVF bardziej sie spinal ,ze biegi szybciej mu sie konczyły. moze w trasie lepsza ta 6 bo mniej halasu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
teraz polacy i hiszpanie nie nawidza
-
B6 DIVISION
no no .. daniel jak sie burzył. ze to ze tamto ze nitro brakło....
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sedzia mecz spierd...... myslałem ze real rozwali milanos
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
czaiłem teraz przyspieszenie z filmu na pierwszym poscie... U ciebie po odóbrce wyszło mi 7,7s... doinwestowany projekt
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bylismy z piotrkiem na specerku na JG. nie miał kto spamowac :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B5 1Z] A4 TDi
chyba nie zrozumiałes przesłania. dla przecietnego zjadacza chleba. np dla mnie jeszcze 1,5 roku temu b5 to było b5. nawet nie wiedzialem ze był lift pozniej 2.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy jak zmiane to sens jedynie z b5 -b6 albo wyzej... sasiad nie zauwazy róznicy, pomysli ze kolor zmieniłes( no chyba ze Avant)
-
B6 DIVISION
było co czytac... 10 stron spamu :decayed:
-
[B5 1Z] A4 TDi
masz doinwestowana b5... jaki to sens sprzedawac? chociaz B6 :naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Grozisz mi?
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
znajac zycie to a4 pogoni go pieknie.. AVF z koncowego wypustu maja dobre bonusy.. ostatnio kolega miał 149 w serii
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
fajna sztuka.. ale 18 ginie gdzies w A6. Program + troche na glebe i bedzie przyjemnie
-
B6 DIVISION
raczej zostanie z Be5 który to juz raz wystawiasz? jak cos to bierz 1.8T+ kox... Ktos wkoncu musi piotrka pogonic
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
:polew: :polew: wkladaj motorownie.... i tak nikt nie bedzie widział jakie masz fotele bo bedzie objechany
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chłopcze... daleka droga zebys objechał
-
B6 DIVISION
juz teraz czasami mam problemy z jazda... szczegolnie jak sa koleiny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o f*ck... mogł drutem zajechac w 4 miejscach [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 17:13_________________________________________________ kozak
-
[ALL B5] Audi s4 stage hmm 5 ?
objechał Daniela. jak ogladałem filmy to masakra co tam sie działo