Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a myslałem ze ten post bedzie brzmiał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
buheheh :polew: wyjedzisz :naughty: Ciekawe czy zaplacił
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale sobie wypominacie kto ile wazy no to co ma powiedziec tymek? Ze wazy tyle co Tea i Sysiek razem? :decayed: :decayed: :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to jeszcze torche musisz podjesc :tongue4: :tongue4: bo ja juz dawno przekroczyłem magiczne 80
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
odezwał sie mega wypasiony :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tymek ty i tak bys to zagazował
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o grubo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrze zapomniałes dodac ,,S'' w słowie puszczam :gwizdanie: i ty wiesz gdzie :banan1:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No własnie. Piotrek moge jechac? :naughty: puscisz mnie?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomasz cos za cos 15 stki z dobrymi oponkami leza w garazu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
99% to jest kłomnice czewa. jedynie koło biedronki musze zwolnic do 20-30 km/h pozniej zbijam sie na przejazd i cisne na lisiniec. Wiec jest ok. co innego jakbym smigał wiecej po polsce... ostatnio byłem na ostrowach i masakra.... 5 osób, 2 bieg bez gazu i kazdy mnie wyprzedza i czaji o co kaman ze tak wolno.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bogus wiesz co myslałem ze bedzie mega twardo... w szoku jestem bo komfortowo mi sie jezdzi... nie czuje jeszcze zadnych bic na kierownicy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
taa... nie chciałem kasy... teraz pucuja 18stki w nadkolach a nie jakies gów.o w błotniku.... :polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mnie nie było... miałem 3 dupeczki i złoty potok
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)
Jak miałem Sdi tez tylko audio zrobiłem nawet 18 zakladajac do 1.6 to nie bedzie to jechac. Poczaj wątek Somesa i zobacz jak on naprostował sie
-
[B6 AVF] Spłoszona kuna leśna - AUDI A4 1.9TDI AVF [173km 380nM]
moj tego nie posiada Dobra seria, podstawa do modów jest. wpadnij na spota kiedys zeby ja pokazac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
buhahhahahaha :polew: :polew: oj synek synek. Wojna wypowiadam Ci Kreske
-
[B6 AWX] Oem +
Piotrek serio piszczy na 2 biegu. tylko jak na dworze jest mniej niz 30 *C bo cooler nie wyrabia. taa;D jest V jest lans Bez dymuw TDI nie ma jazdy. Ale teraz EGR zaslepiłem i juz jest mniej dymu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spalanie + 0,5 litra. ale do 100 lepiej sie zbiera... bo nie guby trakcji na 1 tylko odrazu jedzie
-
[B6 AWX] Oem +
no własnie dzisiaj byłem u lakiernika... 300 zł od elementu ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale na gazie czy na PB? i co tu taka cisza? nic sie nie dzieje
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8Turbo Quattro ;) Felga 18'', foto str 1
bierz 18... ja w weekend przesiadłem sie z 15 na 18 i nie czuje jakiejs mega róznicy. bardziej twardo zrobiło sie jak zmieniłem zawieche z seri na amorki s-line i sprezyny H&R. Jedyne co mi sie nie podoba to drewno... aa i chlapacze
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ja tu sie ciesze 1.9 po sofcie a tu 2,7 BT i jeszcze moze 3.0 w dieselku. osrto idzie walka o KM i Nm
-
[B6 AWX] Oem +
A wiecie ile Cenia za pomalowanie dokladek? pewnie juz wiele osób to robiło? bo juz mnie to kusi jak ogladam inne furki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No zawsze chciałem miec stalowe 13stki:) + Alu dekiel