Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. a myslałem ze ten post bedzie brzmiał
  2. buheheh :polew: wyjedzisz :naughty: Ciekawe czy zaplacił
  3. ale sobie wypominacie kto ile wazy no to co ma powiedziec tymek? Ze wazy tyle co Tea i Sysiek razem? :decayed: :decayed: :decayed:
  4. no to jeszcze torche musisz podjesc :tongue4: :tongue4: bo ja juz dawno przekroczyłem magiczne 80
  5. odezwał sie mega wypasiony :gwizdanie:
  6. tymek ty i tak bys to zagazował
  7. Piotrze zapomniałes dodac ,,S'' w słowie puszczam :gwizdanie: i ty wiesz gdzie :banan1:
  8. No własnie. Piotrek moge jechac? :naughty: puscisz mnie?
  9. Tomasz cos za cos 15 stki z dobrymi oponkami leza w garazu
  10. 99% to jest kłomnice czewa. jedynie koło biedronki musze zwolnic do 20-30 km/h pozniej zbijam sie na przejazd i cisne na lisiniec. Wiec jest ok. co innego jakbym smigał wiecej po polsce... ostatnio byłem na ostrowach i masakra.... 5 osób, 2 bieg bez gazu i kazdy mnie wyprzedza i czaji o co kaman ze tak wolno.
  11. bogus wiesz co myslałem ze bedzie mega twardo... w szoku jestem bo komfortowo mi sie jezdzi... nie czuje jeszcze zadnych bic na kierownicy
  12. taa... nie chciałem kasy... teraz pucuja 18stki w nadkolach a nie jakies gów.o w błotniku.... :polew: :polew:
  13. Mnie nie było... miałem 3 dupeczki i złoty potok
  14. Jak miałem Sdi tez tylko audio zrobiłem nawet 18 zakladajac do 1.6 to nie bedzie to jechac. Poczaj wątek Somesa i zobacz jak on naprostował sie
  15. moj tego nie posiada Dobra seria, podstawa do modów jest. wpadnij na spota kiedys zeby ja pokazac
  16. buhahhahahaha :polew: :polew: oj synek synek. Wojna wypowiadam Ci Kreske
  17. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Piotrek serio piszczy na 2 biegu. tylko jak na dworze jest mniej niz 30 *C bo cooler nie wyrabia. taa;D jest V jest lans Bez dymuw TDI nie ma jazdy. Ale teraz EGR zaslepiłem i juz jest mniej dymu
  18. spalanie + 0,5 litra. ale do 100 lepiej sie zbiera... bo nie guby trakcji na 1 tylko odrazu jedzie
  19. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    no własnie dzisiaj byłem u lakiernika... 300 zł od elementu ;(
  20. ale na gazie czy na PB? i co tu taka cisza? nic sie nie dzieje
  21. bierz 18... ja w weekend przesiadłem sie z 15 na 18 i nie czuje jakiejs mega róznicy. bardziej twardo zrobiło sie jak zmieniłem zawieche z seri na amorki s-line i sprezyny H&R. Jedyne co mi sie nie podoba to drewno... aa i chlapacze
  22. Ja tu sie ciesze 1.9 po sofcie a tu 2,7 BT i jeszcze moze 3.0 w dieselku. osrto idzie walka o KM i Nm
  23. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    A wiecie ile Cenia za pomalowanie dokladek? pewnie juz wiele osób to robiło? bo juz mnie to kusi jak ogladam inne furki
  24. No zawsze chciałem miec stalowe 13stki:) + Alu dekiel

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.