Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. no bo w bagazniku ja wozisz
  2. taa. kobity to sie znaja moja matka mówi ze cos bardzo kopci to auto :shocked:i ciezko przetlumaczyc ze diesel, chociaz juz nie pierwszy w domu
  3. no to dzo dzo pech jak hu..... teraz masz 2 auta do naprawy
  4. No adas w 2001 roku wygrał za turniej 4 szkoczni nowe Q, tylko chyba go nie przyja wtedy
  5. jutro jade zrobic ten cooler to nawet nie pierniesz ta biała padaka
  6. No to chociaz teraz wiesz co masz. trzeba doprowadzic to stanu uzywalnosci i tyle
  7. bezrobotni oszczedzaja ;( raczej odpadam
  8. http://moto.onet.pl/146175,6438570,1,zdjecie.html?node=27#id6438556 mogło byc lepiej
  9. pogoda troche nie smeges... byłem w ex pracy po papiery kase itd. moze zabiore sie po 12 stej
  10. zadymianie :polew: :polew: przynajmniej z mojej strony
  11. No tak jak pisałem wczoraj... bezrobocie... po 3 latach w jednej firmie :gwizdanie:
  12. Widziałem na alejach :gwizdanie: ladnie sie odpycha
  13. Qwa u mnie mały kwas... nie wiem czy własnie robota mi sie nie skonczyła
  14. wbijam je jak widły w gnuj
  15. chyba tylko ten jeden bo ja mam niedowartosciawana serie 128 KM i 315 Nm.... wiec bez polotu
  16. dzisiaj był taki mały.. a spot w piatek ale chyba o 20[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:32_________________________________________________ no no sam buraczyłes dziurawym wydechem.... ja spokojnie prawym pasem
  17. taa to forum az nakazuje rezać
  18. wpadnij na spota to zabaczysz jak u mnie bez kata gwizda sobie :gwizdanie:
  19. i tak pelcy juz mi dawno na poł pekly Dobra zeby nie było , pozbyłem sie dziada
  20. Nie no troche mnie nakierowywuje. Mówi mi co i jak modzic, a jak sie cos posypie to mówi ze pokrywa wszytkie koszty :polew: :polew: :polew:
  21. A juz tam audi bee w ibize wsadziłem z 8k.a pozniej przy sprzedazy ciezko odzyskac i jak kupywałem audi to mówie zostaje seryjne nic nie robie
  22. On ma swoje RWD :tongue4: :tongue4:
  23. Jak kupiłem Audi miałem splacac regularnie... Miało sie juz nie powtorzyc jak z ibiza... i znowu to samo... :gwizdanie: a reszte to juz wiesz o co kaman :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.