Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. u mnie juz nie piszczy.... spaliło sie... rok jazdy z ledami, xenonem i czasem mało paliwa i płyny do sprysków i juz nie piszczy Magic wpadnijcie do nas na spota kiedyś zorganizujemy coś razem.
  2. Nie wiem jak ty ale ja wole 10L w 1.9TDI+ niż 60 w 1.6---
  3. Z tego co ja wiem to tylko samopoziom ma jakieś problemy tak jest cisza. Rezerwa jest bo zawsze za 100zł tankuje i do szkoly śmigam cały tydzień a w wekend rezerwa.
  4. Sprawdzam czy jest w pełni sprawny po prostu:kox:
  5. Ktoś tu chyba Fisa zazdrości:decayed:
  6. Ja mam zawalone 1BE jak co :grin:
  7. Ej ja sie w to nie bawię mam obawy że mam wszystko dobre :naughty: Musze hidy wyrezać do wyjazdu żeby było mniej seryjne niż już jest.
  8. Dokładnie było pikne.
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś chętny na gwint SUPERSPORT do Quattro za 1600zł? Nowy oczywiście.
  10. Herbata taka gleba to nie gleba musisz zrobić trochę niżej jeszcze.
  11. Przejedz po tej paście 4000 i jestem pewien że to zniknie ostatnio znajomemu robiłem i też został biały nalot. Przejazd 400 wszystko ściągnął.
  12. Ten biały nalot został ci po przejeździe tą mocno ścierną czy po wszystkich pastach? Jeżeli został lekki nalot po białej to normalne. Ten nalot zniknie jak przejedziesz pastą o mniejszej ścieralności.
  13. Ale jak sie lansował szyby w dół i się toczył. A potem jak poszedł na skrzyżowaniu:naughty:
  14. Pytałeś dlaczego nie podjechał w niedzielę?
  15. Fajny sprzęt. Tak M14 ---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:35 ---------- a ty jutro od 6 fele doprowadzasz do porządku zeby ci sie nie nudziło zabardzo :whistling:
  16. Na słońcu będzie fajnie widać Panowie jutro ładnie do pracy od 6.00 a ja mam wolne
  17. Tak proszę Pana. PS. Adam lubi małych chłopców.
  18. A myślałem że czujesz się tak młodo. ---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:25 ---------- Pomimo twojego nie małego wieku piszesz pierdoły jak 3 letnie dziecko.
  19. Michał coś długo z tej Pizzy wraca dzisiaj:eusathink:
  20. Adam ostatnio czytałem że co raz więcej ludzi po 50 roku życia powoduje wypadki. A nie poniżej 18-tego:grin:
  21. Ja mam dopiero 16 też śmigałeś bez prawka. Ja ponad rok już śmigam:decayed:
  22. No wybacz w końcu jestem 17 lat od ciebie młodszy nie wiem co powiedzieć czasami:decayed:
  23. Na pewno nie ja ---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 20:02 ---------- Ale Adam w swoim wieku już prawie wcale nic nie zje więc zawsze lepiej na tym wyjde.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.