Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Tak wszystkie B8 mają przystosowaną szybę w modelu 2010 --> W starszych rocznikach juz nie . Szkoda. Strasznie mi tego brakuje u siebie
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Nie ma:kwasny:
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    8K0 907 063 N Mam taki moduł u siebie i obsługuje Bixenon
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Montaż jest prościzna, ale musisz zdjąć ochronę komponentu i to Ci tylko w ASO zrobią, muszą się połączyć z serwerem w niemcowni. Ale jak będzie trefny to nie zadziała, serwer nie przepuści a przy okazji poleci info na policję. Przy ochronie komponentu w ASO kserują Twoje dokumenty, więc jak co to mają Cie. Ostatnio byłem świadkiem jak zmieniarka CD nie przeszła, ciekawe jak się skończy ale powiedzieli że za 2-3 tygodnie się panowie operacyjni zgłoszą Tak więc lepiej zakupić z pewnego źródła, bo możesz stracić kasę za licznik, usługę w ASO pozostanie tłumaczenie i jeszcze licznik zabiorą heh ---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- A możesz zdradzić od jakiego sprzedawcy miałeś, bo ja mam w okolicy u siebie takiego dostawce, twierdzi że on ma te lepsze bo tamte te gorsze to kicha a on ma lepsze he. Bądź tu mądry, każdy mówi że ma lepsze, da się to jakoś rozkminić ... Kusi mnie taka nowa felga, ładna niepodrapana i nówka ale ori 19 to masakra cena. Więc te zamienniki to jest jakaś alternatywa. Napisz mi jutro PW to odszukam ci dokładny link na Mailu:wink:
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Flayer napisałem ci PW będę wdzięczny
  6. No, ale nie czaje jednej sprawy. Co z tym joystikiem, sprzedałeś to, czy co? Nie wystarczyło napisać w prost? Ja tych boczków recaro już nie mam od miesięcy zaproponowałem rekomensate finansowa zobaczymy czy mu będzie pasować ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- Poszło:wink:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie miałem z nimi żadnych problemów. Na bieżąco ma MIRON to może wam tak samo potwierdzić że jakość dobra:wink: ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- jest osoba na tym forum która śmiga na tych replikach i sobie chwiali... mówił że zdarzyło mu sie kilka razy wjechać większą dziurę i są nadal proste Kusi mnie zrobienie fotochromu tak jak ty masz u siebie:decayed: ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- jest osoba na tym forum która śmiga na tych replikach i sobie chwiali... mówił że zdarzyło mu sie kilka razy wjechać większą dziurę i są nadal proste Kusi mnie zrobienie fotochromu tak jak ty masz u siebie:decayed:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ostatnio za 100zł mi mykła z przed nosa na allegro:doh:
  9. Skontaktowałem się z Yanosho myślę że sprawa zostanie jak najszybciej załatwiona.
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    'Marcin sprzedałem tyle rzeczy na forum i nikt nie narzekał. Czasami się ktoś pojawił to się wyjaśniło i po problemie. Sprawę z Tommy Gun załatwiłem i wytłumaczyłem a druga sprawa to z yanosho to nie ukrywam zaniedbałem temat który teraz wyprostuje. Czuje sie teraz jak bym zrobił na forum wałek na jakieś pare set złotych i nie wyjaśnił sprawy:kwasny:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie przypominam sobie żebym też o to prosił. Chciałem napisać sprostowanie bo mam zamiar wyjaśnić sprawy i odejść z tego forum potem a ty zaraz wątek zamykasz
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tego tematu nie zamknąłem ktoś popłynął chyba za daleko:facepalm:
  13. Sam zjebałem przyznaję się do Winy i obiecuję się wyprostować sytuacje. I proszę o nową szansę bo były to moje pierwsze i ostatnie takie sytuacje
  14. Jestem tego samego zdania. Więc skontaktuje się z kolegą Yanosho i doślę ewentualnie kupię i wyślę brakujące elementy. Mimo to chciał bym aby potem usunął Hugo moje konto:wink: ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- JW Co do pokory to masz rację. Oczywiście jestem świadom że ja zjebałem i moja wina:wink:
  15. Interesuje mnie jakie wyjscie z tej sytuacji proponujesz w takim razie?
  16. Mam PW Hugo usuń konto jeżeli będę czegoś potrzebował do dokończenia transkacjii załatwię to przez znajomych.
  17. Hmmm...to może daj mi znać pierw, nim kontakt z Tobą się urwie? Ksiądz mam od ciebie adres mailowy tamtędy załatwimy sprawę. Z Józkiem mam kontakt przez Fejsa. Jeżeli Hugo ma usunąć moje konto niech da mi czas abym sobie mógł prywatne dane skopiować z PW
  18. Prosze hugo o usuniecie mojego konta takie bedzie najlepsze wyjście Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  19. pisz na pw zalatwimy sprawe yanosho Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ---------- hugo jak uwazasz to za stosowne to banuj smialo Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  20. Klasa, klasa, klasa:slina:
  21. Efekt końcowy bardzo mi się podoba:wink:
  22. "wypier*** tym lanosem" :polew::polew::polew:
  23. Od paru dni jestem właścicielem tego silnika to średnie mam 7L a 2 razy już w mieście byłem więc jestem zadowolony
  24. Widzę że ostro rezasz Krzysiek:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.