Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Te z linka nie pasują
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mów że kupiłeś takie same:facepalm:
  3. Marek jak by co mam znaczek S-line do kiery jak jesteś zainteresowany to dzwonń
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Było pare ale może to już trochę wcześniej. Za 650zł mojego dorwałem rok temu jakoś.
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też tak miałem, a ostatnio było chyba z 4 sztuki dostępne:wink:
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed: kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :polew: Dokładnie panowie założycie gwinty skręcicie w dół to będziemy rozmawiać ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed: kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :polew: Ta płyta mu się zacieła:decayed: Mam na karty pamieci:naughty::naughty::naughty: aleś nam powiedział :polew: totalne zaskoczenie Nie śmiej się słaby jestem w te klocki:decayed:
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed: kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :polew: Dokładnie panowie założycie gwinty skręcicie w dół to będziemy rozmawiać ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ---------- Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed: kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :polew: Ta płyta mu się zacieła:decayed: Mam na karty pamieci:naughty::naughty::naughty:
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin:
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też mnie te koło jara ale nie wiem czy do B6 by pasowało jak mam być szczery.
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kwestia Gustu:decayed:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O kur****:polew::polew::polew::polew:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo cię nie stać? byś się młody zdziwił ale fakt, póki co mam w miarę ładne felgi, poczekam na okazję może trafi się coś lepszego niż za 7 tys :polew::polew::polew::polew: Co ty masz z tymi okazjami? :grin: czasami wolę kupić coś taniej, równie dobrego. tak trafiłem np. mój tylny zderzak czy Ty masz jakiś problem ostatnio ze sobą? ?????
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo cię nie stać? byś się młody zdziwił ale fakt, póki co mam w miarę ładne felgi, poczekam na okazję może trafi się coś lepszego niż za 7 tys :polew::polew::polew::polew: Co ty masz z tymi okazjami? :grin:
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludzie nie potrzebuje ktoś z was aparatu do fotografowania swoich modów. Leży mi prawie nowy aparat cyfrowy Fuji i się kurzy oddam po kosztach
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jesteś dokładnie 6 osobą w lutym która prosi mnie o reaktywację tematu. Może coś powstanie ale muszę skończyć parę detali bo ostatnio zaniedbałem trochę temat i przede wszystkim czeka mnie gruby serwis silnika i paru elementów:wink:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no powiem ci że ładnie sie prezenci bo duze koło..ale przez to że całe w jednym kolorze to z daleka nie widać że to rotory tylko cos w stylu felg TOORA Na żywo widać że są rotory z każdej perspektywy:wink:
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie tak tylko przymiarkę zrobiłem. Myślę że za 2 tygodnie wrócą
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Panowie:hi:
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ale nie chce mi się z drugiej strony zdejmować znów boczków itd. Wszystko mam na nowych spinkach poskładane a tak znów nowe spinki kupować.
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo B8 kupić Uszczelki tańsze:decayed:
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie to wiało jak bym miał szyby otwarte trochę poprawiło ale jednak auto już 200tys ma więc żeby idealna cisza była to jedynie nowe uszczelki trzeba wrzucić
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki. Przyciemnione są fabrycznie chciałem też na przodzie ale dopiero co mi dobrze ramki szyb wyregulowali u lakiernika a do ściemy znów to wyciągają i wiadomo jak potem spasowują
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe czy będziemy zadowoleni:decayed:
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co kupiłeś za opony?
  25. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo cię nie stać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.