Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No to super, do czasu az przyjdzie pojechac do Aso i podlacza komputer online tapatalk Mnie tam rybka niech robi co chce. Po prostu napisałem że kolo sobie zdejmuje:decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Silniczki do czego? Do klapki wlewu paliwa. Oj poziom użytkowników na tym forum co raz bardziej spada. Zapytał się chłopak grzecznie do czego silniczki a tutaj taka odpowiedź
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dziś poznałem faceta który sam ściąga ochrony komponentu:decayed:
-
Problem z turbo, pytanie o BRD
Ja bym miał też jeszcze kogoś ale masz rację nie zawszę warto płacić tyle za program co chcą"renomowane" firmy:wink:
-
B6 DIVISION
Poszło, poszło ale wczoraj dopiero:kwasny:
-
FiFa 13 - lista graczy
Arek gramy cos teraz?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mefju zostaw sobie te 15" w razie W zawsze się mogą przydać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Może kiedyś
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No no Mefju:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wpadnij do mnie ci ogarnę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Duds a ze mną się ustawisz?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mefju zrób jak kowi pomaluj drzwi tylko do listw to może ci lakiernik policzy jako dwoje drzwi.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dlatego jestem zdania że byś nie kombinował Pomaluj dokładki i progi i będzie gicior
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zaspawać musisz i pomalować
-
FiFa 13 - lista graczy
Hatek o której coś gramy dzisiaj?
-
FiFa 13 - lista graczy
P-U-M-A-A4 Fifa13/PS3
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Bez gleby to śmiesznie by wyglądało Laki
-
B6 DIVISION
Gdzieś ty mnie złapał Andrzej:facepalm: Od dawna nie mam takich włosów. Powiem ci że do jedzenia na codzień kiepsko się sprawdza ale paluszki to sama przjemność:decayed:
-
B6 DIVISION
Andrzej wysłał mi na PW jak mniej więcej u niego tatuaż będzie wyglądać
-
B6 DIVISION
Wojtek dostałeś mojego sms-a? Jadę na śląśk i wieczorem dopiero w domu będe:kwasny:
-
B6 DIVISION
Wandej Replica replice nie równa. Poczytaj sobie opinię o Dare a o tej firmie z której ja mam Felgi są troszkę rozbieżne. Też chciałem brać Dare LM do siebie ale odpuściłem temat.
-
B6 DIVISION
Dare kosztują mniej więcej 500 euro na ebay. Jakość podobno pozostawia wiele do życzenia na necie jest trochę zdjęć.
-
B6 DIVISION
Z podstopnica? nice- PUMKA jak odłożę w skarbonce odpowiednią sumkę puszczę Ci przelew i flaszkę:decayed: Tak komplet promocja była wtedy. Teraz już chyba nie ma. Pytajcie Pablo.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
:decayed:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
I daj to trochę niżej Panie Marcin co wy takimi kozami śmigacie:facepalm: