Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może być A te uchwyty do przykręcenia plastikowego nadkola na górze masz wycięte?? bo o to często obciera. Chociaz u mnie 235/35r19 i -35mm nie trze w sumie nic:whistling: Amorki z przodu nowe bilstein ale zwykłe nie sport:wink: Przecież ty masz taką kozę to jak ma tam coś trzeć ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- Już powoli rok się to ogarnia.
  2. HardJack nam chodzi o firmę która wykonuje profesionalnie takie uslugi. Firmy tego typu jak piszesz jest wiele i robią to trochę nie umiejętne ale oczywiscie i oni znajda swoich klientow.
  3. Dobra Gracjan jeszcze raz sry za off w twoim wątku. Beniek wiem że firmy robią takie usługi za 700-800zł i jest to wykonane na prawde profesionalne. Info z z kosmetykaaut.pl Podał bym ci linka itd ale to już jakiś czas temu słyszałem. A różnica w cenie 1200 a 800zł jak dla mnie mała nie jest bo 400zł drogą nie chodzi.
  4. Beniek ty masz takie zdanie ja mam inne prosta sprawa:wink:
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Adamooo ja się do ciebie zgłoszę w zimę w kwesti dekorów o które kiedyś tam pytałem.
  6. Nie kumam z czego się cieszysz ale mnie tam obojętne. Słyszałem o innych cenach na KA więc dlatego stwierdziłem że 1200zł to wysoka cena jak za taką usługę i za takie kosmetyki które są używane przy tej korekcie.
  7. Gracjan sry za off ale to żadna kłutnia nie jest przecież. Daje koledze do zrozumienia że wiem co to korekta i wiem ile to warte.
  8. Oj Bieniek przeczytaj co napisałem:doh:
  9. Nie będę szukał ci teraz specjalnie firmy. Z drugiej strony to niech wam będzie nie ma firmy która to zrobi profi i taniej:facepalm: Zrob sam to zobaczysz jakich pieniedzy jest to warte. Bieniek korektę robiłem już na 3 samochodach wiec coś tam wiem:wink:
  10. Nie będę szukał ci teraz specjalnie firmy. Z drugiej strony to niech wam będzie nie ma firmy która to zrobi profi i taniej:facepalm:
  11. Gracjan nie Panowie tylko P-U-M-A Wiem ile kosztują kosmetyki ale dać 1000-1200zł za korektę to jak dla mnie za wiele.
  12. Drogi nie drogi... Ile chcieli a na ilu skończyło jak się klient zdecydował to tez pewnie inna sprawa a jak 3/4 osób tylko pyta z ciekawości no to nie ma się co dziwić Wszyscy jesteśmy ludźmi i zawsze można się dogadać, oczywiście obie strony muszą być zdecydowane No tak ale ile też zejdą z ceny. Bo moim zdaniem nie wiele.
  13. No o to się można kłucić. Jest wiele profi firm które zrobią to taniej niż 1200zł. Ale na śląsku niestety z renomowanych firm nie ma za bardzo z czego wybierać
  14. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur luzik ja wiem jak jest. Teraz nonstop w pracy siedze i czasu nie mam paczek powysyłać
  15. Z tego co wiem to MrCleaner dosyć drogi jest. Obiło mi się o uszy że za jakieś a4 chcieli 1200zł
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co mi wiadomo to komunikaty typu korki prace drogowe itd. Artur wysłałeś?
  17. NOSB co masz za Hamulce w białasie
  18. Aha no to też ok. A kiedy 19" wkładasz??
  19. To jednak te moje kable poprawiły wszystko?
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin chcesz jeszcze sprzedać te fele?
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur przelew poszedł
  22. Jak nie będzie Magica to nie ma problemu:wink:
  23. Niech mu będzie czekam na te niemki:facepalm:
  24. Przywiozę parę brzydkich Niemek, może puma coś wybierze dla siebie Stawiam 200zł że żadna (nawet te brzydkie) do auta nie wsiądą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.