Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
To że nie obsługuje lampek oświetlenia wnętrza to wiem ale chodziło mi tylko o przód. Moduł będe zmienial na taki co obsługuje pakiet światło i 4 szyby w prądzie. To moduł tez ma wpływ na te lampki co są w drzwiach czy tylko za te co są we wnętrzu?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie powiedzcie czy dobrze kombinuje. Zmieniam tapicerkę która ma pakiet oświetlenia. (czerwona/biala lampka oraz podswietlane klamki) W każdej tapicerce wszystkie przewody idą do silniczka szyb. Tył też bo kupiłem tapicerki na 4 szyby. Jak podłącze przód do silniczków to będą od razu świecić wszystkie lampki w drzwiach i podswietlenie klamki?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
:polew::polew: Ale ładnie kopcił
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
:naughty:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No jednak trochę tego było ale towar całkiem spoko będzie w ciągu tygodnia w aucie. I może też z nowej znajomości coś zyskasz jakiś nowy modzik:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink: A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co Mój błąd jeżeli chodzi o "na badana" :decayed: Oj sprinterem mnie zaskoczyłeś
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzisiaj na obadana na żywo robi wrażenie Sprinter i tak lepszy:grin::grin:
-
B6 DIVISION
Dzisiaj chłopaki przywiozę to do domu to ocenię stan. To wam napisze na PW
-
B6 DIVISION
Panowie ktoś by był chętny na hamulce 320/288 z wszystkimi osłonami itd klocki tarcze ?
-
B6 DIVISION
Wiadomo że nie to nie pasuje ale co do wykonania to calkiem dobrze mu to wyszło:whistling:
- B6 DIVISION
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Ile tam tego jest:shock3:
-
B6 DIVISION
Mój ma połamany zawias:kwasny:
-
B6 DIVISION
Chciałem go do siebie ale jest odrapany właśnie:kwasny:
-
B6 DIVISION
Po co komu odrapany schowek:kwasny:
-
B6 DIVISION
Już daj na luz też cie nie lubie:facepalm: Patryk daj Bieńkowi spokój on ma 2.5TDI Wreszcie na jedną zmianę do 16 pracuje:banan: Luzik ja nic do beńka nie mam ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- Panowie ile mogę wołać za kompletną tapicerkę z mojego samochodu skóra + alkantara. Przebieg 200000km fotel kierowcy trochę zmęczony.
-
[ALL B5] Audi S4
trawa specjalnie taka duża by wyglądało na większą glebę :naughty::naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan widzę że wszystkich inwestycjach w samochód trawnik cierpi. Kupił byś kosiarkę teraz:decayed:
-
B6 DIVISION
Już daj na luz też cie nie lubie:facepalm:
-
B6 DIVISION
:polew::polew: Zawsze się dobrze bawię jak czytam twoje posty:grin: ---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ---------- Ktoś chętny na dekory S-line z A4 B7 2din szczotkowane alu??
-
B6 DIVISION
Tak będzie róż widziałem u Beńka i zaraz wpadło mi w oko:grin:
-
B6 DIVISION
Panowie chce ktoś moje czerwone dekory kupić
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
ładnie ładnie:naughty:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:naughty: