Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Rolka z benzyną powyżej pierwszego biegu nie ma najmniejszego sensu. Najlepiej z miejsca ale sprzęgła szkoda:kwasny:
  2. Ja, ja, ja Za to z tobą bym chętnie poleciał Poleciec to możesz po piwko:decayed: Co najwyzej mozemy pojechać z roleczki jak objedziesz michała:naughty: Roleczka z benzyną
  3. Tak tak to na rozpoczęcie bedzie ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- To na którą godzinę się umawiamy i czy na macu czy gdzieś indziej?
  4. No dokładnie nawet Michał:decayed:
  5. Ja bym tam jeszcze dwie widział
  6. Ja w to wierzę. Liczy się moc tylko w tym zakresie w którym jeździsz w czasie takiej kreski. A jak on ma od 3.000 obrotów 160ps a ja mam 140ps a pod koniec dopiero 180ps dlatego nie ma różnicy. Madzia na samym początku mi ucieka bo mu o wiele szybciej turbina wstaje a potem jadą praktycznie identycznie bo jeden z przejazdów odpuściłem bo auto jechało przede mną. 185/390 vs. 166 366 startujecie z kreski z zapewne 2 tyś obr, więc jeżeli uważasz że jemu wstaje wcześniej turbina, to PUMA masz bardzo c**jowy program, bo od 2-2.2 powinieneś mieć max moment. To samo jeżeli masz 140PS przy 3 tyś to bardzo kiepsko. MAGIC może przy tym momencie mieć max 155 konia. Ja nie tuner program w ecu zrobiony cały czas czekam na wykres od nich bo zapomniałem zabrać jak tam byłem. Te 140ps to był przykład:wink:
  7. Na moim pasie jechało. Na tym co więcej dostałem. Ale się nie tłumacze twoje lepiej jedzie:decayed:
  8. Ja w to wierzę. Liczy się moc tylko w tym zakresie w którym jeździsz w czasie takiej kreski. A jak on ma od 3.000 obrotów 160ps a ja mam 140ps a pod koniec dopiero 180ps dlatego nie ma różnicy. Madzia na samym początku mi ucieka bo mu o wiele szybciej turbina wstaje a potem jadą praktycznie identycznie bo jeden z przejazdów odpuściłem bo auto jechało przede mną.
  9. wiem wiem Pablo Ty byś swojej założył homonto i orał nią pole :decayed: Nie mogę :polew:
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Arcygleba:kox: Szkoda że 19` nie masz :polew::polew:
  11. NIE:decayed: wpadnijscie do nas na spota wieksza grupa. Tak to tylko patryk na pożarcie lwą został wypuszczony Magic nie był bym taki pewny czy nie jedzie. Jak dla mnie taka różnica to żadna różnica na codzień jak dla mnie jest spoko. też sobie to tak tłumaczę A co zamienił byś się na Diesla bo jedzie trochę szybciej:decayed:
  12. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Umieścił byś jakoś normalnie te foty ---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ---------- Zrób jeszcze zdjęcie jak gonty będą na dachu:polew:
  13. NIE:decayed: wpadnijscie do nas na spota wieksza grupa. Tak to tylko patryk na pożarcie lwą został wypuszczony Magic nie był bym taki pewny czy nie jedzie. Jak dla mnie taka różnica to żadna różnica na codzień jak dla mnie jest spoko.
  14. Ten to chyba z choinki spadł dopiero:facepalm:
  15. Tymek tam będzie jak w KAC VEGAS nic nie będzie pamiętać co się działo:decayed:
  16. :grin::grin::polew::polew: :polew:
  17. sprzęgło zrobiłeś? Dokładnie co ze sprzęgłem teraz też jeździsz:decayed: ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ---------- Dziewczyny w Piątek godz 19.00 robimy minispota
  18. Właśnie muszę go zapytać czy już wrócił
  19. Bolek był najlepszy ooo Patrick z tyłu:polew::polew::polew:
  20. Pierwsze z B7 drugie z B6. Bierz z B7 ładniejsze są moim zdaniem
  21. 1.8T na podtlenku gazu, po wirusie na 180 KM, automacik. Z tego co z nim gadałem to chce 24,500 zł. I jeszcze czerwona MK4 na sprzedaż od Latosa wcale im się nie dziwię, w końcu kto chce jeździć VW:decayed: :polew:
  22. Zastanawiam się nad takim patentem u siebie + HID 3000k w halo
  23. Robiłeś halogeny żółtą folią?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.