Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Rolka z benzyną powyżej pierwszego biegu nie ma najmniejszego sensu. Najlepiej z miejsca ale sprzęgła szkoda:kwasny:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja, ja, ja Za to z tobą bym chętnie poleciał Poleciec to możesz po piwko:decayed: Co najwyzej mozemy pojechać z roleczki jak objedziesz michała:naughty: Roleczka z benzyną
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tak tak to na rozpoczęcie bedzie ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- To na którą godzinę się umawiamy i czy na macu czy gdzieś indziej?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No dokładnie nawet Michał:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja bym tam jeszcze dwie widział
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Ja w to wierzę. Liczy się moc tylko w tym zakresie w którym jeździsz w czasie takiej kreski. A jak on ma od 3.000 obrotów 160ps a ja mam 140ps a pod koniec dopiero 180ps dlatego nie ma różnicy. Madzia na samym początku mi ucieka bo mu o wiele szybciej turbina wstaje a potem jadą praktycznie identycznie bo jeden z przejazdów odpuściłem bo auto jechało przede mną. 185/390 vs. 166 366 startujecie z kreski z zapewne 2 tyś obr, więc jeżeli uważasz że jemu wstaje wcześniej turbina, to PUMA masz bardzo c**jowy program, bo od 2-2.2 powinieneś mieć max moment. To samo jeżeli masz 140PS przy 3 tyś to bardzo kiepsko. MAGIC może przy tym momencie mieć max 155 konia. Ja nie tuner program w ecu zrobiony cały czas czekam na wykres od nich bo zapomniałem zabrać jak tam byłem. Te 140ps to był przykład:wink:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Na moim pasie jechało. Na tym co więcej dostałem. Ale się nie tłumacze twoje lepiej jedzie:decayed:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Ja w to wierzę. Liczy się moc tylko w tym zakresie w którym jeździsz w czasie takiej kreski. A jak on ma od 3.000 obrotów 160ps a ja mam 140ps a pod koniec dopiero 180ps dlatego nie ma różnicy. Madzia na samym początku mi ucieka bo mu o wiele szybciej turbina wstaje a potem jadą praktycznie identycznie bo jeden z przejazdów odpuściłem bo auto jechało przede mną.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wiem wiem Pablo Ty byś swojej założył homonto i orał nią pole :decayed: Nie mogę :polew:
-
B6 DIVISION
Arcygleba:kox: Szkoda że 19` nie masz :polew::polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
no wlasnie:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
NIE:decayed: wpadnijscie do nas na spota wieksza grupa. Tak to tylko patryk na pożarcie lwą został wypuszczony Magic nie był bym taki pewny czy nie jedzie. Jak dla mnie taka różnica to żadna różnica na codzień jak dla mnie jest spoko. też sobie to tak tłumaczę A co zamienił byś się na Diesla bo jedzie trochę szybciej:decayed:
-
B6 DIVISION
Umieścił byś jakoś normalnie te foty ---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ---------- Zrób jeszcze zdjęcie jak gonty będą na dachu:polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
NIE:decayed: wpadnijscie do nas na spota wieksza grupa. Tak to tylko patryk na pożarcie lwą został wypuszczony Magic nie był bym taki pewny czy nie jedzie. Jak dla mnie taka różnica to żadna różnica na codzień jak dla mnie jest spoko.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Ten to chyba z choinki spadł dopiero:facepalm:
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Tymek tam będzie jak w KAC VEGAS nic nie będzie pamiętać co się działo:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:grin::grin::polew::polew: :polew:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
sprzęgło zrobiłeś? Dokładnie co ze sprzęgłem teraz też jeździsz:decayed: ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ---------- Dziewczyny w Piątek godz 19.00 robimy minispota
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Właśnie muszę go zapytać czy już wrócił
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Bolek był najlepszy ooo Patrick z tyłu:polew::polew::polew:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
No no Akjam fura się ładnie prezentuje. Wczoraj w Częstochowie
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Pierwsze z B7 drugie z B6. Bierz z B7 ładniejsze są moim zdaniem
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
1.8T na podtlenku gazu, po wirusie na 180 KM, automacik. Z tego co z nim gadałem to chce 24,500 zł. I jeszcze czerwona MK4 na sprzedaż od Latosa wcale im się nie dziwię, w końcu kto chce jeździć VW:decayed: :polew:
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Zastanawiam się nad takim patentem u siebie + HID 3000k w halo
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Robiłeś halogeny żółtą folią?