Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

artek04

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez artek04

  1. Witam. Wczoraj byłem u "fachowca" aby zakodował mi drugi kluczyk ( kupiłem z jednym) przy okazji chciałem zmienić język na fisie , oraz sprawdzić przebieg na sterowniku w silniku . Kluczyk mi zakodował - z problemami ale zakodował , ale nie działa pilot centralnego zamka , co do przebiegu powiedział ,że nie można sprawdzić bo na moim sterowniku nie zapisuje przebiegu , jest to możliwe , auto mam z 2003 roku A6 C5 1.9 TDI , AWX-silnik. Co o tym myślicie ?
  2. Witam. Nie ma nic lepszego do ponownego montażu klosza , według mnie niż to http://allegro.pl/show_item.php?item=1652304794 ostatnio rozklejałem lampy w moim a6 i bez problemu je rozkleiłem ( dwa śrubokręty -delikatnie się rozeszły klosz z lampą , ori klej jest super elastyczny i nie trzeba go w żadnym razie do piekarnika dawać , jak chciałem dokładnie wyczyścić lampę ze starego kleju to nagrzewałem suszarką do włosów i zchodziło jak plastelina -miodzio). Może w a4 jest inny klej , ale jak kilka lat temu montowałem hidy w a4 to nie zauważyłem różnicy. Pozdrawiam
  3. artek04 odpowiedział(a) na artek04 temat w 1.9TDI
    Witam. Mam jeszcze prośbę powiedzcie mi co to jest zamocowane to było tu jeszcze taka płytka z kablami (bez pokrywy z dołu tak ma być czy może zgubiona?) zamocowana jest pod belką koło intercolera - co to jest , dodam że w moim a6 jest wirus ze 145 na 165 KM Jeszcze powiedzcie jak rozebrałem cały dolot , egr przewód łączący egr z intercolerem , wystarczy jak przemyję kilka razy intercoler benzyną lejąc u góry a dołem wypływa benzyna z olejem - jak zdemontowałem tę złączkę u dołu intercolera to wyleciało trochę oleju bo na pewno od nowości nikt tam nie zaglądał. Pozdrowienia.
  4. artek04 odpowiedział(a) na artek04 temat w 1.9TDI
    Witam. Odnośnie odmy , to widzę na wężu który łączy odmę strzałkę -kierunek grotu do góry czyli co do komory zaworowej ( pokrywa silnika )mają "iść" opary?
  5. artek04 odpowiedział(a) na artek04 temat w 1.9TDI
    Dziękuję koledzy Na Was zawsze można liczyć
  6. artek04 odpowiedział(a) na artek04 temat w 1.9TDI
    Czytałem , ale głównie jest o wywalaniu egr-a , a mnie martwi tyle nagaru na kolektorze ssącym , chyba powinno być sucho?
  7. artek04 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Powiedzcie proszę co może powodować ,że zawór egr jest taki zasyfiony nagarem A tu wejście na silnik-kolektor Wyczyściłem ten nagar w egr-rze ,ale niepokoi mnie to , nie wiem może jest do wymiany , bo leje olejem -chyba , bo kupiłem to auto kilka dni temu i dopiero go badam wokół niego wszystko jest w oleju , wąż który łączy egr z chłodnicą powietrza doładowania też jest od oleju wewnątrz. Acha ta uszczelka Jest do użycia ,czy trzeba nową Czy to jest normalne ,że kolektor jest taki zawalony tłustym nagarem , jakbym chciał go zdemontować i wyczyścić muszę mieć pod niego nową uszczelkę?
  8. Witam. Mam pytanie , czy w A6 występują te same silniki co w A4 , chodzi mi oto od kiedy występują w A6 silniki na cr takie jak w A4 B8 ( 2.0 TDI -143 KM)czyli nie takie awaryjne jak w A4-B7 Za pomoc dziękuję.
  9. Witam. Mam do Was pytanie czy można naprawić-wymienić powycierane elementy skórzanej tapicerki fotela kierowcy , pytam bo chcę kupić auto właśnie z nienajlepszą skórą fotela kierowcy, ewentualnie jaki jest koszt takiej usługi. Pozdrawiam.
  10. Więc jednak , a nie rozcieknie się ,jak sugerują niektórzy mechanicy , w aso toyoty mówili ,że po tym oleju po 300 tys.km silnik jest czysty , ale z tymi specjalistami w aso jest jak wiadomo różnie , a jaki konkretnie wlać ten 5W/30 ?
  11. Witam kolegów. Pozwolę sobie na zadanie pytania w tym miejscu , otóż oprócz B6 mam toyotę yaris 4D4 z 2006 roku , czytam ten wątek i muszę się przyznać że chyba źle zrobiłem w październiku zeszłego roku , ale od początku. Kupiłem yarisa 1,4 w dieslu ,auto było firmowe , po wizycie w aso toyoty wiedziałem że silnik zalany był minerałem 15W/40 ( podobno firmowe auta wszystkie zalewają minerałami - instrukcja obsługi zaleca 5W/30) zalałem wiec też minerałem mobil 15W/40 (na fotkach) , nie wiem czy jak przyjdzie pora na wymianę ponownie wlać minerał czy inny ( pytałem chyba kilkunastu mechaników i każdy mówił coś innego ), poradźcie proszę
  12. Witam wszystkich. Jeżdżę A4-B6 Avant z 2004 roku ,silnik 1,9 130 KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.