Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

artek04

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez artek04

  1. Nie we wszystkich są te odpowietrzniki , w a6 mam , w a4 z 2004 r. nie miałem
  2. Musashi cyt."jeżeli 2.0 tdi to zdecydowanie 16V czyli BLB lub BRE" Musashi wiem że masz BLB , ale czy aby na pewno polecasz go innym ? Przecież jak dobrze pamiętam to chyba najgorszy silnik z 2.0 TDI ( według opinii użytkowników)
  3. Dzięki badyl666 Teraz złożyłem ten wyłącznik ( tak jak był) i wsadziłem do auta , migacze działają dobrze , ale jak wyłączę migacz to strasznie ten mniejszy przekaźnik Omron G8N-1 trzeszczy , po prostu łączy i przerywa w b. szybkim tempie , natomiast jak włączę migacz to miga dobrze , skąd wziąźć na szybko taki przekaźnik ( jutro muszę jechać do De tam i z powrotem)
  4. U mnie w przełączniku awaryjnych nie ma nic do czyszczenia ani podginania jak było tu http://www.a6klub.pl/-a6-c5-demontaz-i-naprawa-wylacznika-swiatel-awaryjnych-vt40595.htm mój wyłącznik wygląda tak : <br /><br />
  5. Dzięki , przed chwilą wróciłem z De , kierunki jak było , przed każdym manewrem musiałem kilka razy cykać migaczem , jutro zajrzę do przerywacza awaryjnych może to naprawię , ale co się mogło stać z czujnikami cofania , jak wrzucę wsteczny to niekiedy słychać sygnał czujników ( normalnie ) a niekiedy po tym sygnale słychać taki dziwny pisk ( jak wrzucę s powrotem luz i znowu wsteczny to jest normalnie ) co to może być?
  6. Co to sa rogi?
  7. Przepraszam za brak polskich znakow , ale pisze z niemieckiej klawiatury , mam problem , w czasie jazdy po wlaczeniu kierunkowskazu strzalka na wyswietlaczu nie migala tylko swiecila caly czas , okazalo sie ze jak wlacze migacz to zarowki swieca caly czas tak jakby przerywacz sie zepsul , da sie jechac tylko musze w czasie wyprzedzania kilka razy wlaczac migacz (awaryjne dzialaja normalnie), jeszcze jak wlaczam bieg wsteczny niekiedy normalnie slychac pipniecie czujnikow cofania , a niekiedy nie pipnie , co sie moglo stac , poradzcie , bo obawiam sie wracac do domu 1000 km . Pozdrowienia. Jezdze a6 1.9 TDI (AWX)
  8. Kupiłem tą linkę z aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=2285763912 z rolką tylko ta rolka chyba jest z drzwi prawych bo ma rowki na linkę nachylone w odwrotną stronę i mocowania końcówki linki też są w odwrotną stronę , acha ta nowa rolka jest grubsza i ma o jeden zwój więcej miejsca na linkę , jak myślicie nada się czy założyć starą ? Może się uda wkleić fotki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a11eddc586040e4d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/63af1e3f5b425baf.html
  9. Dzięki za radę , ja już to wszystko rozebrałem , trochę się różnią A4 z A6 , ale podobieństw jest sporo , chyba kupię samą linkę , mam nadzieję , że sobie poradzę .
  10. Witam. Pozwolę sobie na odnowienie wątka , otóż w moim A6 wczoraj przestała podnosić się szyba do góry , dzisiaj rozebrałem całe ustrojstwo i okazało się że pękła linka opuszczania-podnoszenia szyby lewy przód -od kierowcy , czy dostanę samą linkę do kupienia , czy muszę kupić cały mechanizm podnoszenia szyby? Znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/audi-a6-96-04-linka-podnosnika-szyby-przod-i2322215808.html i jeszcze http://moto.allegro.pl/audi-a6-linka-zestaw-naprawczy-podnosnik-szyby-l-i2285763912.html
  11. Ja znalazłem u siebie pod silnikiem spory kawałek chleba - wysuszony i zabrudzony.
  12. Przepisy mówią że z tyłu nie musi się nic palić , kiedyś było , że pozycyjne musi być z tyłu , ale to zmienili. http://motoryzacja.wnp.pl/zmiana-przepisow-o-swiatlach-dziennych,84277_1_0_0.html
  13. [/color] A po co Ci tył pozycyjne , przecież nie muszą się palić podczas jazdy w dzień.
  14. Studziany napisał "Coś musisz mieć kolego pokiełbaszone z podłączeniem. Ja mam już od niego moduł 2 lata i śmiga bez żadnych problemów i nic się nie topi. Masz założony bezpiecznik na tym module?" Witam. Też mam u siebie ( A6 AWX) założony sd-2 od roku i jest super , po co zakładać dodatkowo bezpiecznik skoro przewód plusowy mam podpięty o ile pamiętam do bezpiecznika ogrzewania szyby tył ( kiedy chcę aby ustrojstwo nie działało po prostu wyciągam bezpiecznik od ogrz.szyby tylnej np. do przeglądu )
  15. Witam. Pozwolę sobie na podpięcie aby nie zakładać nowego wątku , mianowicie co polecacie aby zabezpieczyć delikatne odpryski na masce i dachu itp. mam kilka takich miejsc gdzie lakier został skutecznie usunięty np. kamykiem podczas jazdy i chciałbym to zamalować , niektóre odpryski już jakby się "zabrązowiły" czy dobre będzie to http://moto.allegro.pl/lakier-zaprawkowy-do-samochodow-audi-a5-s4-rs4-s6-i2202384301.html czy może wystarczy to http://moto.allegro.pl/vw-audi-lakier-la7w-zaprawka-sztyft-i2251084822.html Proszę o rady Pozdrawiam. ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 21:10 ---------- Nikt mi nic nie doradzi ...
  16. a co to jest http://allegro.pl/swiatla-dzienne-regulator-swiatel-dziennych-sd-2-i2274569254.html Polecam też Sd-2 , mam to w swoim aucie i jest git.
  17. Za nie wiedzę się płaci wymiana pompy to dosłownie 5-10 min pracy Ciekawe czy jak zepsuje Ci się lodówka czy telewizor to też wszystko sam naprawisz ? Albo oddasz w ręce fachowca i będziesz chciał mieć niedrogo naprawione? sam naprawiam Próbować naprawiać możesz , zresztą jak każdy , ale z jakim skutkiem ? Chyba ,że jesteś fachowcem od wszystkiego a tacy fachowcy zwykle są fachowcami od ...iczego. Bez obrazy , ale przecież wiadomo że wszystkiego nie jesteśmy w stanie sami sobie naprawić wiadomo jaki jest sprzęt np.agd,rtv ,ja też się staram co mogę sam naprawić , np. wczoraj naprawiłem odkurzacz , co nie znaczy ,że zawsze dam radę
  18. Za nie wiedzę się płaci wymiana pompy to dosłownie 5-10 min pracy Ciekawe czy jak zepsuje Ci się lodówka czy telewizor to też wszystko sam naprawisz ? Albo oddasz w ręce fachowca i będziesz chciał mieć niedrogo naprawione?
  19. Powiem tyle , miałem kilka lat temu A4 AVF , kolega miał w tym czasie A4 AWX i z tego co pamiętam jak porównywaliśmy obroty z prędkościami to np. przy 160 km/h obroty były takie same ,( nie piszę tego dlatego , że mam teraz AWX ) ale przed tą A4 AVF miałem A6 AVF z multitronikiem i powiem Wam ,że tam np. przy 160 km/h obroty były niższe , ale nie pamiętam już o ile bo było to kilka lat wstecz . Jak już jestem "przy głosie" i piszecie o prędkościach to moje doświadczenia jeśli chodzi o max prędkość to próbowałem jedynie z tą A4 AVF na niemieckiej autostradzie i możecie wierzyć lub nie ale zegar pokazał mi 240 km/h - na nawigacji - zapisało max prędkość 228 km/h , w aucie jechało 4 osoby ( w tym 2 nastolatków)
  20. mozna , nie zamarznie ci nic Zamarznąć nie zamarznie , ale jesteś pewien ,że jest to bez szkody dla silnika?
  21. Zgadzam się z Tobą w 100%. Panie moderatoratorze Musashi zalecam spokój ... U mnie kontrolka świec świeci tak samo długo czy jest -2 czy -20 st. więc nie wierzę że czas ten jest obliczany na podstawie temperatury otoczenia oraz płynu chłodzącego , chociaż tak powinno być , ale widzę że czas poboru dużego prądu jest u mnie uzależniony od temp. i są znaczne różnice w temp.-2 i -20 st. przekaźnik puszcza po 2-3 albo 5-6 sekundach , każdy robi jak chce , ja jednak czekam aż puści przekaźnik i chyba przy tym pozostanę
  22. Czytałem to niestety po tankowaniu na shellu i też już omijam ich szerokim łukiem.
  23. Masz rację producenci nie kazali nasłuchiwać przekaźników tylko zauważ , że jak miałem świece spalone to też kontrolka świec gasła bardzo szybko... więc nie do końca jest to takie proste i logiczne.
  24. Witam. U mnie w A6 AWX jest tak , włączam zapłon , kontrolka świec żarowych bardzo szybko gaśnie , ale patrzę na voltomierz ( w a6 jest na tablicy) jeszcze ok. 4-5 sekund jest duży pobór prądu , napięcie wskazuje pomiędzy 10 a 12 volt ( w połowie ok. 11 volt) po czy słychać przekaźnik puszcza i napięcie wraca do ponad 12 volt , zaznaczę ,że niedawno wymieniłem wszystkie świece ( były walnięte) i na starych zepsutych świecach nie było tego poboru prądu po włączeniu zapłonu , wnioskowałem z tego ,że ten pobór " biorą" świece dlatego uruchamiam auto dopiero jak puści przekaźnik i zaniknie ten duży pobór prądu , czy dobrze robię ? A świece wymieniłem bo po uruchomieniu silnika trochę nierówno pracował ( jak był zimny) potem było ok. ale ogólnie palił od strzała , teraz mimo mrozów jak mam świeczki ok , pali super i od razu równiutko pracuje tylko teraz nie wiem czy faktycznie za długo czekam z uruchomieniem silnika .Poradźcie. Pozdrawiam.Felek.
  25. Witam. Wczoraj jechałem 20 km z prawie otwartą maską , akurat coś sprawdzałem w silniku przyszedł kolega więc nie zamykałem maski "do końca " tylko na ten pierwszy zaczep , tak się stało ,że potem jechałem do domu nawet 100 km/h , jak wysiadłem z auta przed domem to dopiero się zorientowałem ,że nie domnkąłem maski porządnie , miałem szczęście ,że nie otwarła się w czasie jazdy , jak to jest z tą maską czy w audi A6 C5 napewno pokazuje na fisie otwarcie maski ? Otwarcie drzwi i klapy bagażnika sygnalizuje mi fis natomiast otwarcie maski silnika nie i dlatego moja przygoda z jazdą j.w. Może ktoś z Was jeździ A6 C5 jak ma u siebie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.