Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ktmrider7

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ktmrider7

  1. wczoraj wymienialem termostat nalalem plynu nic nie odpowietrzalem zostawilem z odkreconym korkiem na jakies pietnascie min uzupelnilem pod max odpalilem auto i zrobilem rundke grzeje trzyma temp 90
  2. przeca jes na plusie to problem sam sie powinien naprawic tyko zimowego plynu zalej no i wczesniej letni z tamtad ewakuluj bedzie ok
  3. mialem podobny przypadek w nagrzewnicy byla malenka dziorka plynu prawie wcale nie ubywalo a szyby parowaly wydaje mi sie ze u ciebie bedzie to samo
  4. proponowal bym na poczatek sprawdzic stan plynu w zbiorniczku wyrownawczym i termostat
  5. wgolfie 4motion mialem michelin alpin w audi mam goodyeary7+ i wydaje mi sie ze albo audi lepsze albo goodyeary lepiej sie spisuja w trudnych zimowych warunkach niz michelinypod golfem . na razie bez problemowo a sasiedzi juz na lancuchach pod dom podjezdzaja
  6. mam tak samo z tym ze autko nocuje w garazu i nagrzewa sie po 7 do 9 km a jak chodzi na wolnych obrotach to temp spada tak jak u ciebie
  7. polecam goodyear UG7+7 dzis testowalem je na sniegu sa ok zaden podjazd mi nie sprawil problemu nawet po trawniku za domem gdzie vitara nie dala rady moja poszla bez problemu dodam jeszcze ze za moim domem jest spora gorka dzieci jezdza tam na nartach
  8. polecam 1.9 jest tez mialem taki dylemat jak Ty wybralem slabsza opcje ale nie zaluje jezdzi podobnie jak 2.5 a napewno mniej awaryjny i bardziej ekonomiczny
  9. ten silnik nie wyglada na TDI jak na taka moc co w opisie
  10. tylna szybe masz oryginal czy moze byla zmieniana? tam moze byc przyczyna
  11. 99% akumulator
  12. ktmrider7 odpowiedział(a) na Bobik_b temat w Audi A4 B5
    u mnie mechanik przy wymianie lozyska uszkodzil pierscien absu i objawy byly takie same tyle ze przy troche wiekszej predkosci sie kontrolka zaswiecala
  13. siedzenie reguluj na wylaczonym zaplonie wczesniej sprawdz te kostki pod siedzeniem czy nie sa luzne no i blad trzeba skasowac
  14. szklanki by od razu stukaly a to slychac po 15 -20 sekundach
  15. jaka byla pryzcyzna tego stukania mam podobny problem i nie wiem co to moze byc
  16. chyba mechanik mial drgawki to raczej poduszkapod silnikiem
  17. u mnie jest to samo vag pokazuje blad na tylnym lewym kole ostatnio zmieniali mi tam lozysko i uszkodzili koronke jeden zabek i przy 140 km/h zaswieca sie abs juz mialem kupowac nowy czujnik ale z ciekawosci sprawdzilem koronke i znalazlem przyczyne
  18. AFN 98 225000km
  19. moim zdaniem filtr paliwa lub nieszczelnosc w ukladzie paliwowym
  20. moze tankujesz kiepskie paliwo[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 20:09_________________________________________________kolega mial podobny problem ze swoim golfem zaczal tankowac na lepszych stacjach i bylo ok
  21. mam kilka problemow z moim autkiem moze ktos mi cos podpowie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.