Treść opublikowana przez ktmrider7
-
[B5 AFN] Jak dobrze odpowietrzyć układ chłodzenia
wczoraj wymienialem termostat nalalem plynu nic nie odpowietrzalem zostawilem z odkreconym korkiem na jakies pietnascie min uzupelnilem pod max odpalilem auto i zrobilem rundke grzeje trzyma temp 90
-
[ALL B5] Zamarznięte spryskiwacze szyby
przeca jes na plusie to problem sam sie powinien naprawic tyko zimowego plynu zalej no i wczesniej letni z tamtad ewakuluj bedzie ok
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
- [ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
50zl wymiana +wywazenie na alu- {B5 AFN}Waz od termostatu zimny,temperatura silnika 90stopni
to normalne te silniki tak maja- [ALL B5] Zaparowane szyby :(
mialem podobny przypadek w nagrzewnicy byla malenka dziorka plynu prawie wcale nie ubywalo a szyby parowaly wydaje mi sie ze u ciebie bedzie to samo- [B5 AFN] Brak ogrzewania;(
proponowal bym na poczatek sprawdzic stan plynu w zbiorniczku wyrownawczym i termostat- Polecane opony zimowe
wgolfie 4motion mialem michelin alpin w audi mam goodyeary7+ i wydaje mi sie ze albo audi lepsze albo goodyeary lepiej sie spisuja w trudnych zimowych warunkach niz michelinypod golfem . na razie bez problemowo a sasiedzi juz na lancuchach pod dom podjezdzaja- [B5 AFN] Po ilu km temperatura wskazuje 90C w 1.9Tdi 110KM 99r
u mnie jest zimny- [B5 AFN] Po ilu km temperatura wskazuje 90C w 1.9Tdi 110KM 99r
mam tak samo z tym ze autko nocuje w garazu i nagrzewa sie po 7 do 9 km a jak chodzi na wolnych obrotach to temp spada tak jak u ciebie- Polecane opony zimowe
polecam goodyear UG7+7 dzis testowalem je na sniegu sa ok zaden podjazd mi nie sprawil problemu nawet po trawniku za domem gdzie vitara nie dala rady moja poszla bez problemu dodam jeszcze ze za moim domem jest spora gorka dzieci jezdza tam na nartach- [ALL B5] 1.9 czy 2.5?
polecam 1.9 jest tez mialem taki dylemat jak Ty wybralem slabsza opcje ale nie zaluje jezdzi podobnie jak 2.5 a napewno mniej awaryjny i bardziej ekonomiczny- [B5 AFN] Autko traci na chwilę moc
ten silnik nie wyglada na TDI jak na taka moc co w opisie- [ALL B5] Woda na siedzeniu ?
tylna szybe masz oryginal czy moze byla zmieniana? tam moze byc przyczyna- [ALL B5] Kontrolka ABS i AirBag
99% akumulator- [ALL B5] PROBLEM Z ABS
u mnie mechanik przy wymianie lozyska uszkodzil pierscien absu i objawy byly takie same tyle ze przy troche wiekszej predkosci sie kontrolka zaswiecala- [B6 AWX] Zpaliła się kontrolka Airbag
siedzenie reguluj na wylaczonym zaplonie wczesniej sprawdz te kostki pod siedzeniem czy nie sa luzne no i blad trzeba skasowac- [B5 1Z] Stuki w silniku, słyszalne na biegu jałowym
szklanki by od razu stukaly a to slychac po 15 -20 sekundach- [B5 1Z] Stuki w silniku, słyszalne na biegu jałowym
jaka byla pryzcyzna tego stukania mam podobny problem i nie wiem co to moze byc- [B5 AFN] Czy zapieczone kierownice turbiny powodują drgania?
chyba mechanik mial drgawki to raczej poduszkapod silnikiem- [ALL B5] Problem z ABS podczas dużej prędkości
u mnie jest to samo vag pokazuje blad na tylnym lewym kole ostatnio zmieniali mi tam lozysko i uszkodzili koronke jeden zabek i przy 140 km/h zaswieca sie abs juz mialem kupowac nowy czujnik ale z ciekawosci sprawdzilem koronke i znalazlem przyczyne- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AFN 98 225000km- [B5 AFN] Problem z silnikiem
moim zdaniem filtr paliwa lub nieszczelnosc w ukladzie paliwowym- [B5 AHU] Nie pali zimny kłęby białego dymu
moze tankujesz kiepskie paliwo[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 20:09_________________________________________________kolega mial podobny problem ze swoim golfem zaczal tankowac na lepszych stacjach i bylo ok- Nowicjusz - wątek powitalny
mam kilka problemow z moim autkiem moze ktos mi cos podpowie? - [ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek