Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dobra rada nie kupuj auta z motorem 1.6 bo później nie do zbycia chyba że na złom .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja pół roku auto sprzedawałem :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 08:39_________________________________________________Maćku jak sprzedasz to kupuj takie coś http://moto.onet.pl/190609,7619099,2,zdjecie.html?node=27 :naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes coś rozkojarzony jakiś jest :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bo dobre fotki miałeś na zielonej trawce :> :>
-
[ALL B7] Wymiana samych piór? Możliwe ?
Tylko wymiana całej wycieraczki , pióra nie da się zmienić samego
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes za młody jest na oglądanie takich filmów :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Coś o tym wiem że 150 szybko się pojawia :>, gdzieś ,kiedyś dojdzie do spotkania ,zakładaj gaz i będziesz smigał
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezesie jak auto się spisuje???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Brak mobilizacji dziś był , każdy się wybierał ale nie dojechał ...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No chorobę tylko & :)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zmień ten tel bo więcej jest w serwisie niż Ty go masz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Było gadać wcześniej to być Ci mojego palmtopa pożyczył
-
[B5 AWM] Zapala się check i traci moc [ tryb awaryjny] -pomocy
Witam ,podepnę się pod ten wontek bo mam podobne problemy co kolega tzn spadek mocy i siecący się check , w sobotę auto podpiente było bod kompa i okazało się że jest błąd składu mieszanik "za uboga" , sonda działa poprawnie , przepływka też ,koleś stwierdził że muszę ustawić dobrze mapę od gazu i wtedy problem zniknie, a instalke ma :stag 4, wtrysk magic jet ,reduktor scorpion st
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jakoś by dał rade wspólnymi siłami Maćka upchnąć pod maska może nawe więcej mocy miałbyś prezesie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chytry plan
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Hehe prezesie tak sobie tłumacz :polew: z Ciebie też już za niedługi czas będzie po chłopie :tongue4: , max plan z piciem może nie wypalić bo ostatnio 3 dni z rzędu miałem trening
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bo ja Ci Q zabiore
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No proszę nastawnik panowie chcą mi skroić cichaczem nie ma tak łatwo
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja w Radlinie pod Kielcami gazik zakładałem, jak wytrzeźwieje po weselu to może uda mi się na spota dotrzeć chyba że będą poprawiny poprawin :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No nareszcie jeden co benzynę popiera
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tylko jedna marka może być :audi: :audi:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie chwalić się jak wrażenia po szkoleniu z jazdy na torze w miedziance
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak tylko jeździ to żadna rewelacja a Tobie to już na pewno dała by żona na taką myjnie jechać :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A coś innego też się dobrze robi oprócz spania??????????? :tongue4:
-
[B6 AVJ] Od ilu obrotów ciągnie turbina??
Potwierdzę to co powiedział kolega o tej pompie bo miałem takie syczenie u siebie i okazało się że odpięło się kolanko od tej pompy i syczało powietrze jak w odkurzaczu ,po zapięciu ucichło