Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    alkoholiki jedne... złe... niech ja bede po egzaminach...
  2. hehe widze ze wczoraj sie troche dzialo a ja na egzamin sie uczylem... ale mam nadzieje ze przyniesie to za chwile jakies dobre skutki bo jak nie to
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a kurde jakos sie zapodzialem patrze a tu warszawa to wstapie na chwile dobra trzymacie sie milego spamowania i nie siedzcie tu cala noc
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spamujecie forum zaraz was strzele z tylka do moderatora
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ej ja spadam stad... ide spac bo przedchwila wrocilem z wawy i nie bardzo kumam cos w tym tempie to narazie...
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    drzewo do lasu...?
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co to się ciekawego dzieje? wpadłem na chwilke więc opowiadać
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra ja spadam... kimne sie bo w nocy bedze musial zrobic kursik trzymajcie sie
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty krolu masz ladne tempo
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja sie nie alkoholizuje bo jestem kierowcą
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witam was [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 18:17_________________________________________________pochwalcie się kto posiada zmieniarkę w aucie?
  12. Seski odpowiedział(a) na aju temat w 1.9TDI
    bish - kopt obiecuje ci, że teraz będe jeździł jak chłop jka tylko będe miał do tego okazje (małr ot) a co do zmieniarki to dziaj popołudniu podpinam i sprawdzam
  13. Seski odpowiedział(a) na aju temat w 1.9TDI
    no to dołanczam się bo mi wczorja jak jechalem na spota to się tak stało... ale stanolem wypalilem i potem dalej jechalm i wszystko ok... autostradą przegoniłem i nic więc nie wiem co z tym zrobić ale zaraz tu poczytam
  14. majki no wręcz bym powiedział że ten kawał taki zyciowy
  15. foch to dzisiaj sie dowiesz
  16. ja jezdze na conti i nie ma problemów
  17. no przeca sie swieci [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 09:58_________________________________________________dlatego podlaczylismy go do vaga bo myslalem ze to styk pod siedzeniem...
  18. co tam dobrego z rana słuchać? krolu ty masz tego vaga? bo chyba źle sprawdzaliśmy ten błąd... to chyba nie bylo 65585 tylko 65535 czyli sterownik poduszki... :/
  19. egon47 popieram cię i włąsnie robie to samo... trzymajcie się do sklikania i zobaczenia
  20. rence :decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 23:00_________________________________________________coś Was mało dojechało :gwizdanie: no nie czepiaj się takich drobnych szczegółów już prawie spie...
  21. hehe jak byś był to żeby go zdjąć to przez tydzień musiał byś
  22. czasami i chude rence się przydają no proszę :gwizdanie:
  23. I co somers jednak oddales grill
  24. dzięki wielkie za spota było milo... (cokolwiek może to oznaczac..) troche smuto się dowiedzieć że się ma takiego brzydkiego błęda ale no lepiej wiedzieć niż nie hmm... a teraz będe szukał co oznacza ten błąd i jak na vagu ustawić tą zmieniarkę cholerną... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.