Treść opublikowana przez edekxp
-
Vaglog konwerter
Ok spróbuje Nie ma takiej funkcji zapisu office 2007, lub nie mogę znaleźć Znalazłem inne rozwiązanie plik csv przekonwertowany otwieramy notatnikiem, zaznaczamy wszystko potem "edycja" i "zamień" w pierszym oknie ";" (średnik) w drugim "," (przeciniek) Po wszystkim mamy oryginalny plik jak z vag-coma. Jeszcze jedna rzecz Aby można było otwierać przy pomocy excela plik csv, nie trzeba konwertować. Wystarczy w panelu sterowania, obcje regionalne, dostosuj zmienić: symbol dziesiętny na "." kropka separator listy na "," przecinek
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Chociaż jakiś trop nie reduktor tylko układ zapowietrzony. Ktoś wspominał na forum że te silniki ciężko się odpowietrza
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Zaspawaj plastikiem dziurę i do lakiernika a wlew przenieś pod klapkę Można tylko sobie wyobrazić jak to chu...wyglada
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Odkąd mam Audi to tylko wlew pod klapką. Montowałem w 3 szt, 1 szt była już z lpg też wlew pod klapką Ja bym na pewno nie zapłacił, tylko czy oddał by kluczyki Nawet w corsie B zamontowali mi pod zderzakiem aby dziur nie robić. Co to za zakład? U Mietka w stodole?
-
Podczas jazdy schładza reduktor
No właściwie bez korka
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Aby być pewny podmień od kogoś z audi, ale myślę że to nie to. Odkręć korek zagrzej auto aż włączy się wiatrak, może jest zapowietrzony układ Jaki ty masz zacisk metrowy? Takie coś masz? zmieścisz?
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Moim zdaniem ciężko będzie teraz wyrwać kasę od gazownika za zderzak. Trzeba pewnie do sądu z tym i nie wiadomo czy się wygra Czy może masz wlew w dokładce? to jeszcze pół biedy
-
Podczas jazdy schładza reduktor
No to niemożliwe aby oba były uszkodzone
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Nie kupuj trzeba najpierw sprawdzić, może ten wymieniony jest dobry, Zagrzej dobrze auto i potem po zgaszeniu po kilku minutach delikatnie odkręcaj korek. Sprawdzisz czy trzyma i jest ciśnienie. Tylko uważaj powoli odkręcaj Układ był odpowietrzany?
-
Podczas jazdy schładza reduktor
To jakiś trop Może korek nie trzyma i nie ma ciśnienia w układzie, albo układ nie jest dobrze odpowietrzony
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Właśnie chodzi jak przełącza na pb a nie jałowym biegu czy spokojnej jeździe Trzeba zdławić węże nagrzewnicy Może tym
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Jeżeli tak to problem z grzaniem. Pewnie nie są węże wodne tak samo gorące. Teraz trzeba się zastanowić dlaczego, może przepływ za mały On ma chyba 2.4 jednak 2.8 Być może że droga taka sama, to dlaczego nie są oba węże gazowe chłodne tylko jeden
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
eibachy może są miększe Ja próbowałem na oryginalnych sprężynach i ta sama klasa wagowa
-
Podczas jazdy schładza reduktor
I pewnie ten wąż najbliżej zasilania gazu. Gaz nie zdąży się zagrzać bo ma krótszą drogę niż drugi wąż. Zasil auto z tego drugiego węża a ten zaślep, moim zdaniem pomoże
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Jak jedziesz na pb to gaz nie przepływa przez niego więc go nie schładza. Chyba wiesz że gaz jak się rozpręża to spada jego temperatura nawet poniżej -50 stopni.Tu wiatr nie ma nic do tego
-
analiza logów B6 1.8 T 163
W filtrze jest regulator ciśnienia paliwa
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Uzupełnij profil bo nie wiadomo jakie masz auto
-
Vaglog konwerter
Wcześniej aby wrzucić logi na vaglog.pl trzeba było je prze konwertować np CSVconv.exe .Teraz wrzuca się prosto z vaga. Czy istnieje konwerter oby powrócić do formatu oryginalnego. Mam wcześniejsze logi przesłane na vaglog.pl i są one teraz nieczytelne a nie mam oryginałów bo pliki zastępowałem Nikt nic nie wie
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Strona jak się rozkręca http://www.kmeclub.com/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1342973706
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Trzeba tak rozebrać aby nie było widać
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Jak nie ma plomb to warto zajrzeć, może coś wpadło przy montażu
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Moim zdaniem szkoda czasu. Podłącz reduktor szeregowo z nagrzewnicą, albo zasil silnik z jednego króćca z reduktora - to może lepsze, bo pisałeś że oba węże wodne gorące Który wąż jest zimny gazowy? Zobacz na zdjęcia które wklejałem Myślę że zimny jest ten bliżej zasilania gazu
-
Podczas jazdy schładza reduktor
Ale po co, pisałeś że grzanie działa dobrze
-
Podczas jazdy schładza reduktor
No to może się trafił jakiś wadliwy
-
Amortyzatory 1BA + sprężyny 1BE
Samym amorem obniżysz zawieszenie, ale sprężyna z 1BA jest miększa i może dobijać na pagórkach.Jeszcze nie wiadomo jak auto będzie się przechylać na zakrętach Może zobacz to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/293026-kupilem-z-obnizonym-chce-oryginalne/