Treść opublikowana przez edekxp
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Miałem ADP na valtekach i też chodził dobrze Bez przesady hany tu nie potrzebne to nie jest 180KM Zestaw OK, Koszt robocizny około 500zł i tak nie dużo
-
Pomocy zatrzasniete klucze
U mnie środkowy nie aktywny, może trzeba coś zaprogramować, ale nie potrzebuję tego - większe prawdopodobieństwo zatrzaśnięcia kluczy
-
Pomocy zatrzasniete klucze
Tak z ciekawości zapytam jak można tak zatrzasnąć kluczyki Jak auto zamknięte nie otworzysz bagażnika? może jak otworzony bagażnik a pilotem zamykasz auto , kluczyki w bagażniku zostawione bo bagaż trzeba wyciągnąć i klapę zatrzaśnięta Przeważnie jak kupowałem auta to był jeden kluczyk i żeby takiej sytuacji ominąć zawsze dorabiałem drugi Sam grot załatwił by tutaj sprawę, ale dorabiałem z immo W B6 mam komplet wszystkich
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
No to jak tyle trzymają auto to chyba kolektor ściągają do nawiercenia wkrętek Jak odbierzesz auto napisz jak chodzi i zrób zdjęcia z pod maski
-
O co chodzi na wykresie??
Górny prawy róg programu ac-gaz Zwiększ ciśnienie i pojeździj trochę, wcześniej skasuj błędy vag-iem
-
Problemy z pierwszym rozruchem zminego silnika
Identyczne objawy miałem w A3 1.8, ile się naszukałem dodatkowo na zimnym nie równo chodził jakby nie palił na wszystkie gary. Lewe powietrze - stare uszczelki pod kolektorem ssącym. Wymieniłem całkiem inny silnik, i mniej teraz pali Sprawdź czy parownik nie puszcza gazu do kolektora, jak zostawiasz auto to przełącz na pb , niech pochodzi trochę i wtedy zdaś Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
O co chodzi na wykresie??
Cisnienie zwiększ na parowniku Odpal samochód przełącz na gaz i obserwuj cisnienie zwieksz do 1,2 klucz inbus 4 Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
NIE DZAŁA KLIMA pali się ECON pomocy
B6 8E0 959 126 VW CZUJNIK KLIMATYZACJI 8E0959126 W-wa (2930120125) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
To jak za nową istalację a przecież butle masz i homologację, ale co się dziwić każdy chce zarobić Jeżeli przeraża cię cena to załóż sam, silnik prosty a ile na paliwo Ci zostanie Stag 4+ jest z wtyczkami do wtrysków bosch - łatwiej nie trzeba kabli ciąć
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Czyli miesięcznie 200zł do przodu Mechanika i elektryka Nie jest to trudne ale wszystko zależy od umiejętności. Dużo można się dowiedzieć np z forum LPG, z naszego też Jak wspominałem wcześniej założyłem u znajomego w Volvo koszt gratów około 1000zł bo 5 cylindrów, pytał się w warsztatach to chcieli około 2000zł
-
NIE DZAŁA KLIMA pali się ECON pomocy
Ja też kupiłem wcześniej używany z B5 i gwint nie pasował - nawet go skróciłem bo miał taki któciec, potem kupiłem z B6 i wszystko działa Musisz kupić po nr. taki jaki ma być
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Jak masz II generacji to zmień na sekwencję. Masz pewnie dość tej instalacji i piszesz że auto źle znosi LPG. Jeżeli samochodem jeszcze bedziesz trochę jeździł to zmień na sekwencję - polubisz LPG. reduktor Zavoli N - 180zł wtryski Reg fast - 130zł Stag 4+ z okablowaniem i czujnikami - 550zł lub taki zestaw: 650zł A20 AC STAG 4 ECO ALASKA 136KM VALTEK SEKWENCJA (2940927065) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wiadomo valteki ale miałem też takie w ADP i spisywały się dobrze Gdybyś miał bliżej do mnie to bym Ci to założył Znajomemu zakładałem w Volvo z II gen. na sekwencję.Teraz jeździ zadowolony i nie żałuje dołożonej kasy Masz taniej bo masz już homologację i masz bulte i nie bedzie to kosztować 2000zł Jakbyś robił 1000km na miesiąc to koszt PB to około 460zł LPG - 260zł czyli zaoszczędzasz 200zł Jak ma się LPG i dobrze wszystko działa to jeździ się więcej - wiadomo bo taniej
-
Minął termin OC.. Problem..
Z tego co wiem to doliczą około 30dni od daty sprzedania. Moim zdaniem idziesz z umową sprzedaży do ubezpieczyciela a oni naliczą własnie te 30dni. Dotatkowo trzeba dopisać w umowie że kupujący zrzeka sie twojego OC Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Miałem ADP 6lat na lpg i chodził idealnie Jaki masz sterownik? Może nie masz sekwencji i dlatego lipa. Napisz co masz pod maską z pomocą forum sam naprawisz Ile robisz km rocznie Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
Badanie techniczne i usunięcie LPG
Nawet jak nie jeździsz za często to i tak taniej niż na benzynie tym bardziej że już masz instalację. Tak myślę że homologacja się skończyła na butlę i nie chcesz kupować drugiej, bo innego wytłumaczenia z likwidacji instalacji LPG nie widzę Pewnie tak, a za demontaż też trzeba zapłacić
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a jak by nie miał A na tablicy to by nie były wiejskie? Czego zaraz wiejskie - po prostu z poza miasta dla przykładu Szczebrzeszyn, Zwierzyniec i Krasnobród nie są wioskami no ale niech będzie wiejskie bo wiosek i gmin sporo więcej Też mam wiejskie:grin: Tablica - LZA 86728 powiat zamojski Gość pewnie kupił auto z takimi ramkami i zarejestrował (świeży numer) a może o istnieniu forum nawet nie wie
-
NIE DZAŁA KLIMA pali się ECON pomocy
skasuj błąd potem odłącz wtyczkę czujnika i sprawdź błąd Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
Ile gazu mieści butla w kole.
w kombi jest taka podłoga troche wyżej. auto już takie kupiłem i byłem też zaskoczony jak pierwszy raz zatankowałem do pełna W B5 miałem 60L
-
czy czegos tu nie brakuje
sprawdź błędy Sent from my U8815 using Tapatalk 2
-
czy czegos tu nie brakuje
Moim zdaniem to czerwone to inny wariant, czyli jak masz niebieskie to nie masz czerwonego i na odwrót
-
Trzęsienie, cykanie, przełączanie na benzynę, mała pojemność dużej butli
Ja również kupiłem auto z instalacją LPG. Założenie instalacji kosztuje około 2400zł z tego części 1200-1400 reszta to marża oraz cena montażu U mnie wymieniłem również reduktor, wtryski oraz sterownik kompletny z instalacją. Kosztowało to około 900zł Stary sterownik sprzedany za 350zł Więc mam jakby nową instalację i założyłem to co chciałem Za montaż nie płaciłem bo zrobiłem sam:decayed:
-
czy czegos tu nie brakuje
Tak ma być mam też BFB, tylko u mnie inna opaska (oryginalna) ta dolna
-
Problem po zmianie pompki centralnego zamka
Może coś masz nie tak ze stacyjką, bo nie sądzę że pompka ma coś wspólnego jak po wyjęciu kluczyka świecą się kontrolki. Chyba że pompka zwiera sygnał po zapłonie do plusa, może przekaźnik W byłym B5 też z czasem szwankowała mi pompka, poprawiłem wszystkie luty i zaczęła działać normalnie.
-
problem z podswietleniem led
Jeżeli już to napięcie a nie prąd Skoro napięcie bedzie wieksze to regulator napięcia szwankuję, ale wątpie w to Diody led poprostu są na napięcie 12V a może nawet na 10V, a jak odpalisz auto to alternator ładuje i napięcie wzrasta do np 14,4V - to jest prawidłowo Wstaw opornik szeregowo z diodą jakiś 100 ohm i powinno być ok
-
O co chodzi na wykresie??
nie musi mieć podłączonej, stag pobiera parametry z wtrysków a nie z sondy. nawet jak podłączy to i tak nie bedzie rysowanej sinusoidy, bo to sonda szerokopasmowa sprawdź parownik pewnie to jego wina