Treść opublikowana przez edekxp
-
Problem z odpalaniem na mrozie
Może styki przy pompce, pod siedzeniem z tyłu
-
Przepływomierz ABS ESR
ABS rzeczywiście działał. Przepływka wymieniona i wszystko działa
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
18265 ERROR MESSAGE FROM ECU w module abs Juz się czepiałem wtyczki od modułu - czyściłem styki czasem coś z czujnikiem skrętu nie pamiętam numeru błędu Ogólnie choinka na zegarach, raz ESP czasem razem z ABS, wcisnołem pedał kilka razy ABS zgasł, potem znowu się zapalił Był tez błąd przepływomierza że niski sygnał, ale myślę przecież to nie to, przepływkę później miałem sprawdzać Spędziłem kilka godzin w garażu, wreszcie znalazłem jakiś temat że to przepływka. Pożyczyłem od szwagra ze skody i wszystko się uspokoiło, zero błędów. Zamontowana już druga i wszystko działa Opisywałem tutaj: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/przeplywomierz-abs-esr-262071/#post3349642
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Jak jest rozwiązane że ikona pozycyjnych świeci na zielono skoro 0,pozycja oraz światła mijania to są dwie diody a nie trzy U siebie wymieniłem tylko diodę od świateł i jest zielone,ale pozycja jest taka zielono czerwona, bo wiadomo dwa kolory się mieszają Chyba że 1 zdjęcie to jakiś nowszy wyłącznik lub inny
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Dodam od siebie iż miałem podobne objawy ESR i ABS bład komunikacji itp Wiecie czego to wina, przepływomierz padł.Takie cyrki się dzieją. Po wymianie przepływki wszystko działa i nie ma błędów ABS i ESR
-
Rejestrator Trasy
A czytałeś to: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/zasilanie-kamery-rejestrator-samochodowy-239377/
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
OK Też jestem zdania, że lepiej auto z wyposażeniem niż golas, ale znam nie których co chcą mieć duży grill bo to B7.Nie ważne że golas i silnik 2.0 ALT, albo 1,6
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
Zmieniłeś z B7 na B6 dlaczego jeśli można wiedzieć
-
Tylko cielpe powietrze z nawiewu leci !! obojetne z klima czy bez klimy !
Miałem podobnie, wina potęcjometra w silniczku.Na błędach bedziesz wiedział który.Spryskałem sprayem do styków i działa już kilka miesięcy Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
Przeladowanie... Inaczej
Czytałem na innym forum że jak jest dziura w dolocie to przepływka zawyża.Dla mnie to nielogiczne ale wszystko możliwe Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
Słabszy po wymianie rozrządu
Pożycz od kogoś, bo bez logów dynamicznych to i wróżka nie zgadnie co mu dolega Nie ma błedów?
-
Przeladowanie... Inaczej
ale przepływka źle mierzy
-
Przeladowanie... Inaczej
Nie wiem jak w B5, czy jest wysterowanie zaworu N75, na którym kanale, w B6 118 kanał Już znalazłem w Twoich logach kanał 007, zobacz że N75 jest cały czas wysterowany 99%, jeżeli to jest N75 Nie to nie to, w innych autach też tak jest
-
Przeladowanie... Inaczej
jak się otwiera WG, to jak ma być przeładowanie, jakby było odwrotnie, że trzeba dużego ciśnienia aby ruszyć sztangę to wtedy może być przeładowanie
-
wymiana panelu klimatronik
a może swój odmaluj na pewno wyjdzie taniej Ja u siebie odmalowałem + i -, a że ładnie wyszło to odmalowałem całą obudowę bez przycisków koszt 11zł - spray czarny mat
-
Przeladowanie... Inaczej
jak się turbo otwiera? pytaj z sensem
-
Problem z czujnikiem
Po co znawca, wystarczy spojrzeć na obrotomierz ile masz obrotów na zimnym silniku Zmień mechanika:facepalm: na to bym nie wpadł że w kratkach ma być 90stopni:grin:
-
Problem z wyjeciem akumulatora z B6 avant
Może sie przykleił do podłoża, spóbuj go najpierw przesunąć w lewo tzn w stronę filtra kabinowego Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów na LPG
Jak planujesz trochę jeszcze jeździć tym autem to wywal to g...o i załóż sekwencję - koszt części około 800zł Auto odżyje i Ty bedziesz zadowolony poczytaj np to: http://a4-klub.pl/instalacje-lpg-cng-35/badanie-techniczne-usuniecie-lpg-258560/
-
Problem z czujnikiem
Z klimatronikiem chodziło mi o taką rzecz iż jak jest na auto wiatrak, to jak silnik zimny to kręci powoli.Jedna kreska na klimatroniku,potem sie buja jak silnik sie nagrzewa. Czujnika nic się nie adoptuje Ssanie włacza Ci się na zimnym? Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
Pasy bezpieczeństwa nie zwijają się
Może już sprężyny są zmęczone Trzeba by pas wyciągnąć, bardziej nakręcić sprężynę ,przeważnie jest dłuższa niż pas.Zabawy jest trochę.Naprawiałem w innym aucie i pomogło Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
a może: Stag4,wtryski baracudy,reduktor AC r01 Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
Problem z czujnikiem
Klimatronik masz na auto nawiew? Może ten nowy czujnik źle podaje temp do ECU lub odwrotnie.Na zegarach 90 a sinik zimny.Sprawdź vagiem obie temperatury Czujnik oryginał? Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk
-
[ALL B5] Czyszczenie turbiny - opis foto
W benzyniaku turbina trochę inna, nie posiada kierowniczki i łopatek tylko westgate. W benzyniaku nie ma sadzy. Jeżeli turbo lipne to tylko regeneracja
-
Wymiana diody check engine, piny w zlaczach licznika
czego się zniechęcasz, wskazówki pewnie dobrze schodzą.U siebie w A3 licznik rozbierałem może 5 razy łącznie ze wskazówkami. Co do diody nie widziałem jakie tam są, ale może być po dwie na kontrolkę (smd), tak mam w A3