Treść opublikowana przez edekxp
-
pływa po szosie b6
O właśnie u mnie stare miały 72% Diagnosta się zapierał że są ok Jak wyjąłem z auta to recznie było widać że lipa Założyłem nowe dopiero chciało się jechać.Dodam że szukałem winy z przodu, wymieniłem drążki,końcówki ze 2 wahacze i nic nue dało Tapatalk
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Rolka jest napinająca, jak ty wyciągałeś alternator z napiętym paskiem. Poszukaj jak powinien być założony. Płynu wchodzi chyba 7 litrów, ale nie zleciał pewnie cały. O którym korku piszesz. Ja spuszczałem płyn przez wyciągniecie czujnika dolnego przy chłodnicy Błedów nie powinno być no może - brak zasilania Tapatalk
-
pływa po szosie b6
U mnie w poprzednik B5 też pływał.Sprawdzałem wszystko na szarpakach i stacji.Niby wszystko ok. Wymieniłem amortyzatory z tyłu i pomogło a na stacji stare były dobre Tapatalk
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
Wygląda jakbyś miał zapowietrzony układ Termostat masz dobry? Tapatalk
-
Dziwnie zamyka się schowek.
Sprawdz wyłacznik po pokrywą boczną Tapatalk ---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- Też tak zrobiłem. Potem klejenie i nasmarowanie tłoczka wywierciłem jeszcze dziurke 3mm aby lżej chodził.narazie działa Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jak dobrze pamiętam to do modułu kierownicy nie jest wpięta cewka immo.Może coś zruszyłeś odpiołeś przez przypadek. Immo nie ma nic do centralnego, to jest tansponder umieszczony obok grotu w obudowie. Tapatalk
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
A nieświeci kontrolka immo? Tapatalk
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
Co ty opowiadasz,ja mam czarny i 180KM daje radę, spadki max 0,1 bara, ale dobre filtry oraz rurka 8mm
-
OMVL DREAM XXI N - problemy z przyśpieszaniem
A z temperaturą silnika masz wszystko ok? Termostat sprawny.Może parownik źle wpięty w ogrzewanie, lub wyżej niż zb.wyrównawczy Wysłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk
-
OMVL DREAM XXI N - problemy z przyśpieszaniem
a kot był czarny?? Zmień czujnik temperatury, przez niego masz problemy Miałem podobnie w starej instalacji Spróbuj wymusić jazdę na LPG, przyciśnij przycisk na centralce (bez stacyjki) - trzymając odpal auto jest to tryb awaryjny, nawet jak czujnik temp.uszkodzony to bedzie jechać na LPG
-
Światła awaryjne - szybkie miganie, czy to alarm ?
Może trzeba spróbować vagiem na com i komputerem z com a nie usb. Chociaż dziwne bo z innymi modułami się łączysz Tapatalk
-
Światła awaryjne - szybkie miganie, czy to alarm ?
W module komfortu wyłacza się alarm Jakim vagiem sie łączysz Kiedyś też nie mogłem się połaczyć z ksenonami, miałem tylko jeden kabel podłaczony we wtyczce obd chyba L. Teraz mam podłaczone K i L i wszystko działa Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Postojówki LED i ich mruganie :/
wstawiłem w reflektorach, podłączone do przewodów postojówek + i -, równolegle z diodą led
-
Postojówki LED i ich mruganie :/
nie musisz, powinny działać tylko ciekawe jak długo Ja kupiłem założyłem i wszystko działało, po czasie zgasła jedna potem druga, nie dałem za wygraną rozebrałem tą żarówkę led, okazuje się że są tam zamontowane oporniki smd i nie wytrzymują nagrzewania. Wstawiłem dodatkowe oporniki chyba 100ohm ( nie potrzeba niskiej rezystancji i radiatorów) i diody świecą prawie rok
-
Światła awaryjne - szybkie miganie, czy to alarm ?
to raczej jest normalne jak otwierasz kluczykiem to nie wyłaczasz alarmu, który wcześniej był aktywowany pilotem prawdopodobnie alarm włacza się i wyłącza pilotem tylko jeżeli pilot ci nie działa to tymczasowo wyłącz alarm vagiem też miałem podobne tzn dwa piloty ale tylko jeden zaprogramowany auto zamknięte pilotem, potem zamieniłem piloty ,chciałem otworzyć auto ale pilot nie działa otworzyłem kluczykiem a tu alarm:kox: awaryjne + syrena dlaczego pilot ci nie działa? jak masz auto zamknięte to mruga dioda w drzwiach?
-
migajaca dioda włącznika swiatel
dioda pewnie jest dobra, brak styku trzeba rozebrać włącznik i poprawić luty
-
Zarysowany zderzak ;/ Pomocy!!! jak sie uporać z tym zadrapaniem na lakierze???
Papier 2000-2500, potem pasta Farecla G3 i polerka i śladu nie bedzie - sprawdzone recznie to mozna się zaje..... a efektu nie bedzie wyrówna ale lakier zmatowieje polerkę możesz sobie kupić np. taką POLERKA SAMOCHODOWA 180mm 2450W PŁYNNA REGULACJA e (3106113444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam już 3 lata i sporo samochodów zrobione
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
Dobrze gada:banan:
-
kontrolka turbiny :/
pierwsze słyszę o kontrolce turbiny daj zdjęcie jak to wygląda, a jaki błąd na vagu? taka kontrolka? jeżeli taka, to jest kontrolka sterowania silnika a nie turbiny
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
reduktor AC r-01 spokojnie wystarczy, mam u siebie a silnik po wirusie 180KM jak założy niebieskie hany to czy nie bedzie lało na wolnych obrotach, oczywiście auto przed wirusem
-
[ALL B6] Automatyczne zapalanie świateł bez VAG-a
Aby to ogarność to tylko kabelkologia Org. halogeny zapalają się razem z mijania Trzeba podciągnąć plusowy kabel po kluczyku lub przez włącznik automatyczny do halogenów, a oryginalny kabel odłaczyć
-
Po odpuszczeniu pedalu gazu, silnik zachowuje sie tak jak by dostawal jeszcze paliwa
Może trzeba zrobić logi
-
Rejestrator Trasy
Ale przecież kupić większą kartę to nie problem Wysłane za pomocą Tapatalk
-
Po odpuszczeniu pedalu gazu, silnik zachowuje sie tak jak by dostawal jeszcze paliwa
trochę duża ta szczelina, u mnie jak była troszkę zabrudzona to prześwitu nie widziałem a obroty mam 760- 800
-
1.8t Q duze spalanie
jaki masz silnik BFB? termostat taki? myślałem że wszystkie są takie same w tych silnikach tzn takie: