Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. O właśnie u mnie stare miały 72% Diagnosta się zapierał że są ok Jak wyjąłem z auta to recznie było widać że lipa Założyłem nowe dopiero chciało się jechać.Dodam że szukałem winy z przodu, wymieniłem drążki,końcówki ze 2 wahacze i nic nue dało Tapatalk
  2. Rolka jest napinająca, jak ty wyciągałeś alternator z napiętym paskiem. Poszukaj jak powinien być założony. Płynu wchodzi chyba 7 litrów, ale nie zleciał pewnie cały. O którym korku piszesz. Ja spuszczałem płyn przez wyciągniecie czujnika dolnego przy chłodnicy Błedów nie powinno być no może - brak zasilania Tapatalk
  3. U mnie w poprzednik B5 też pływał.Sprawdzałem wszystko na szarpakach i stacji.Niby wszystko ok. Wymieniłem amortyzatory z tyłu i pomogło a na stacji stare były dobre Tapatalk
  4. Wygląda jakbyś miał zapowietrzony układ Termostat masz dobry? Tapatalk
  5. Sprawdz wyłacznik po pokrywą boczną Tapatalk ---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- Też tak zrobiłem. Potem klejenie i nasmarowanie tłoczka wywierciłem jeszcze dziurke 3mm aby lżej chodził.narazie działa Tapatalk
  6. Jak dobrze pamiętam to do modułu kierownicy nie jest wpięta cewka immo.Może coś zruszyłeś odpiołeś przez przypadek. Immo nie ma nic do centralnego, to jest tansponder umieszczony obok grotu w obudowie. Tapatalk
  7. A nieświeci kontrolka immo? Tapatalk
  8. Co ty opowiadasz,ja mam czarny i 180KM daje radę, spadki max 0,1 bara, ale dobre filtry oraz rurka 8mm
  9. A z temperaturą silnika masz wszystko ok? Termostat sprawny.Może parownik źle wpięty w ogrzewanie, lub wyżej niż zb.wyrównawczy Wysłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk
  10. a kot był czarny?? Zmień czujnik temperatury, przez niego masz problemy Miałem podobnie w starej instalacji Spróbuj wymusić jazdę na LPG, przyciśnij przycisk na centralce (bez stacyjki) - trzymając odpal auto jest to tryb awaryjny, nawet jak czujnik temp.uszkodzony to bedzie jechać na LPG
  11. Może trzeba spróbować vagiem na com i komputerem z com a nie usb. Chociaż dziwne bo z innymi modułami się łączysz Tapatalk
  12. W module komfortu wyłacza się alarm Jakim vagiem sie łączysz Kiedyś też nie mogłem się połaczyć z ksenonami, miałem tylko jeden kabel podłaczony we wtyczce obd chyba L. Teraz mam podłaczone K i L i wszystko działa Wysłane za pomocą Tapatalk
  13. wstawiłem w reflektorach, podłączone do przewodów postojówek + i -, równolegle z diodą led
  14. nie musisz, powinny działać tylko ciekawe jak długo Ja kupiłem założyłem i wszystko działało, po czasie zgasła jedna potem druga, nie dałem za wygraną rozebrałem tą żarówkę led, okazuje się że są tam zamontowane oporniki smd i nie wytrzymują nagrzewania. Wstawiłem dodatkowe oporniki chyba 100ohm ( nie potrzeba niskiej rezystancji i radiatorów) i diody świecą prawie rok
  15. to raczej jest normalne jak otwierasz kluczykiem to nie wyłaczasz alarmu, który wcześniej był aktywowany pilotem prawdopodobnie alarm włacza się i wyłącza pilotem tylko jeżeli pilot ci nie działa to tymczasowo wyłącz alarm vagiem też miałem podobne tzn dwa piloty ale tylko jeden zaprogramowany auto zamknięte pilotem, potem zamieniłem piloty ,chciałem otworzyć auto ale pilot nie działa otworzyłem kluczykiem a tu alarm:kox: awaryjne + syrena dlaczego pilot ci nie działa? jak masz auto zamknięte to mruga dioda w drzwiach?
  16. edekxp odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    dioda pewnie jest dobra, brak styku trzeba rozebrać włącznik i poprawić luty
  17. Papier 2000-2500, potem pasta Farecla G3 i polerka i śladu nie bedzie - sprawdzone recznie to mozna się zaje..... a efektu nie bedzie wyrówna ale lakier zmatowieje polerkę możesz sobie kupić np. taką POLERKA SAMOCHODOWA 180mm 2450W PŁYNNA REGULACJA e (3106113444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam już 3 lata i sporo samochodów zrobione
  18. pierwsze słyszę o kontrolce turbiny daj zdjęcie jak to wygląda, a jaki błąd na vagu? taka kontrolka? jeżeli taka, to jest kontrolka sterowania silnika a nie turbiny
  19. reduktor AC r-01 spokojnie wystarczy, mam u siebie a silnik po wirusie 180KM jak założy niebieskie hany to czy nie bedzie lało na wolnych obrotach, oczywiście auto przed wirusem
  20. Aby to ogarność to tylko kabelkologia Org. halogeny zapalają się razem z mijania Trzeba podciągnąć plusowy kabel po kluczyku lub przez włącznik automatyczny do halogenów, a oryginalny kabel odłaczyć
  21. Ale przecież kupić większą kartę to nie problem Wysłane za pomocą Tapatalk
  22. trochę duża ta szczelina, u mnie jak była troszkę zabrudzona to prześwitu nie widziałem a obroty mam 760- 800
  23. edekxp odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    jaki masz silnik BFB? termostat taki? myślałem że wszystkie są takie same w tych silnikach tzn takie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.