Treść opublikowana przez edekxp
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
Ale koloru swing napewno nie ma. W B6 rączki nie są takie chropowate tylko gładkie w B5 raczej też. Na aukcji rączku chyba z golfa 3 Tapatalk
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
I bedzie znowu schodzić jak oryginalna Tapatalk
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
Jasne jak będę w domu to zrobię Oryginalne powycierane - zdjęcie wcześniejsze nie widać wszystkich rys Pomalowane Kolor inny na zdjęciu bo robiłem z lampą ale jest identyczny z oryginalnym Zaślepka za rączką też malowana
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
Podzielę się informacją iż pomalowałem rączkę Spray dorobiłem w mieszalni swing matowy - po pomalowaniu normalnie oryginał (wstawie zdjęcia) Dodam tylko iż po zdarciu tej farby gumy, jest taki jakby kolor granatowy i to nie jest kolor plastiku. To jest jakby podkład i też trzeba zedrzeć, zmyć rozpuszczalnikiem aż do plastiku Gość od mieszalni sprzedał mi akrylowy - dobrze rozpuszcza do B6 chyba 90zł, jak ktoś ma wytarte 2 szt to już 180zł + przesyłka lub paliwo do sewisu Spray dorobiłem za 40zł i starczy na czworo drzwi + jeszcze coś np obudowa lewarka popielniczka Pomalowałem klamkę schowka oraz zaślepkę pod rączką drzwi
-
Szarpie przy przyspieszaniu na LPG. Cewki?
Jedź do gazownika skoro świeża instalka niech poprawia aż bedzie dobrze.To że mapy ustawiał to Ciebie nie interesuje ma ustawić, aby auto jeździło tak samo na gazie jak na benzynie
-
Szarpie przy przyspieszaniu na LPG. Cewki?
Ile masz przejechane na LPG? Jakie graty masz? Może już listwa się wysłużyła
-
Szarpie przy przyspieszaniu na LPG. Cewki?
Na PB też szarpie??
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
W intercars chyba 120zł
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
Dałem spokój Kupiłem jedną nówkę po padła, drugą używaną. Nówka jest na zapasie. Co do serwisu trzeba by dzwonić do Rzeszowa lub Warszawy bo byłem w Swidniku i tam na pewno mi nie wymienią
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Sporo wsadziłeś U mnie około 2000zł z felgami stalowymi.Przy zakupie wiedziałem że trzeba trochę podłubać i dokupić, ale cena była niższa dlatego
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
Owszem ale jest temat na forum o tych cewkach i moje są wadliwe Zresztą temat można poczytać że nie wszystkie serwisy wymieniają, ktoś pisał że był w trzech i nic, dopiero czwarty serwis wymienił Jeżeli auto się łapie na akcję to zawsze można spróbować
-
1.8 t - odkurzacz
a w B5 1.6 były pompy SAI???
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
Ja też byłem umówiony i cewki oryginalne coś tam sprawdzili i powiedzieli że nie należy się wymiana. Na darmo jeździłem Do następnego servisu 300km jechać już nie chciałem
-
Ile pali Wam gazu?
Sekwencję można ustawić dowolnie, ale to nie znaczy że bedzie mniej palił itp. Instalacja ma być ustawiona dobrze aby spalanie było takie same jak benzyny, tzn ani ubogo ani bogato. Gaz to nie benzyna i pomimo ustawienia dobrze instalacji itp, lpg i tak spali około 15% wiecej niż pb Sterownik ma w sobie kilka korekt i niektóre sam poprawia, ale nie jest taki mądry aby sam wszystko poustawiał Nie wiem jaki masz sterownik, Stag 300 Isa2, ma własną adaptację, ale jak działa cały czas to tak rozjedzie mapę że szok Mam taki u siebie i mam to wyłączone, auto strojone kilka a może kilkanaście razy, aż korekta jest zbliżona do 0% Jak byś nie wiedział to korektę robi sterownik benzyny, jeśli paliwa jest za mało to daje na +, wydłuża czas wtrysku, jak paliwa za dużo to odwrotnie Co do spalania w poprzednim 1,6 miałem miasto - 11l, trasa (autostrada) - 9l, oczywiście spokojna jazda Chyba nie sądzisz że takie cieżkie auto i 100KM bedzie palić 7l/100km LPG
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
a może coś z pompą paliwa, daje za małe ciśnienie
-
Czy takie graty do lpg będą ok? 1.8 t
lepsze wtryski hany ale cena o 400-500zł za wysoka Jak ma hamownię to nic nie znaczy, trzeba umieć wystroić dobrze instalację oraz umiejętnie zamontować
-
1.8 t - odkurzacz
Mi się wydaje że to turbina, to jest inny świst Mam też u siebie pompę SAI ale ona ma taki dzwięk bardziej basowy. Odłącz wtyczkę od pompy SAI i zobaczysz czy dalej świszcze Na ciepłym silniku tego nie ma?
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
od niskich obrotów cofa zapłony na 4 cylindrach albo cewki albo świece skoro cewki nowe to może nie takie świece
-
Nietypowy bląd czujnika ciśnienia klimatyzacji 8Z0959126
Miałem podobnie jak było chłodniej to klima działała, przy wyższych temp. ECON W lecie wymieniłem czynnik bo było go tylko połowa, ale to nie pomogło. Często był bład czujnika i jak dobrze pamiętam ciśnienie 33bary. Jak klima dobrze działa to na LO jest chyba 12bar Trzeba sprawdzić ile masz ciśnienia jak uda ci się włączyć klimę, oczywiście vagiem Po czasie kupiłem drugi czujnik (używany z gwarancją) i działa prawie rok:banan:
-
Brak mocy, delkatne szarpanie przy przyspieszaniu.
A było mówione że może sztanga Tapatalk
-
A4 B8 2.0TDI nie odpala i nie kręci rozrusznik
Sprawdź rozrusznik na 90% szczotki. Miałem identycznie też nic nie cykało a wiecie dlaczego to nie maluch tu jest elektromagnes inaczej łaczony. Niema szczotek lub są krótkie nie ma cykania i kręcenia. Po co rozbierać obudowe kierownicy.Miernik i pod samochód sprawdzasz napiecie na cienkim przewodzie-druga osoba próbuje odpalać. Tapatalk
-
Zniszczona dioda AIRBAG - jakie to diody
Wskazówki np widelcem Aby sprawdzić diody to trzeba zasilić licznik 12v, dodatkowym kablem minusowym dotykając do pinów kostki. Poszukaj tematu o diodie check engine Jeżeli chcesz sprawdzić diodę airbac to odłącz czujnik np przy chłodnicy Tapatalk
-
audi a4 b6 2002 rok problem z spryskiwaczami na lampie
Ja też kupiłem na allegro Tapatalk
-
audi a4 b6 2002 rok problem z spryskiwaczami na lampie
Często usterką jest uszczelnienie silnika.Po pewnym czasie pomiędzy ośką przepuszcza płyn i dostaje się do środka. Miałem to samo.Rozebrałem silniczek myślałem może szczotki, takiego zardzewiałego silnika w środku jeszcze nie widziałem:facepalm: Nie było co naprawiać. Kupiłem nowy oryg. i działa wszystko
-
Białe odpryski na masce
polerka nie pokrywa tylko wypoleruje na błysk zaprawkę jeżeli nie masz polerki można ręcznie ale to mordęga