Treść opublikowana przez edekxp
-
Check engine, a błąd czujnika temperatury.
Oczywiście wymieniłeś termostat z grzałką elektryczną w nim a nie czujnikiem temperatury Czujnik temperatury jest z tyłu silnika na 100% masz uwalony Jest tu: i wyglada tak
-
Przygasające zegary po umyciu
Rozbierz obudowę ECU i wysusz wszystko, oraz kostki potraktuj jakimś kontaktem Dodatkowo sprawdź masę akumulatora, nie zaszkodzi odkręcić i przeczyścić
-
Wlaczenie swiatel awaryjnych podczas ostrego hamowania
manetka kierunków
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
A jak się jechało? Nie szumi bardzo? Pewnie i więcej paliwa spali
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Właśnie, byłem w tamtym roku w Dubrovniku Może z innej "beczki" ale mam pytanie czy któryś z was jak był w Chorwacji brał może z sobą rowery tak myślę jakby kupić bagażnik na relingi + uchwyt na rowery i wziąć 2 rowery
-
jaki silnik benzynowy
W takim razie tylko 1.8T Polecam Tapatalk
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Pogoda nie pewna w Chorwacji, za to u nas napewno bedzie deszcz Niech Ci pogoda dopiusze Byłem 3 razy nad Bałtykiem Ja tam wolę Chorwację napewno lepsze widoki, czystrza woda i lepsza pogoda. Na 3 wyjazdy ani kropli deszczu, 30 stopni. Ceny nie są straszne a obiad z ich produktów wychodzi tyle co u nas, oczywiście zrobiony samemu Tapatalk
-
jaki silnik benzynowy
1.8T też jest dobry do lpg 2,8 może troszkę droższy w utrzymaniu; rozrząd itp Nie sugeruj się pojemnością co do spalania,wszystko zależy od jazdy i sprawności silnika.
-
turbo w gazie
Masz źle wyregulowaną instalacje lpg.Prawdopodobnie mieszanka uboga.Zrób tym porządek bo to nie tylko kontrolka.Uboga mieszanka powoduje wypalanie gniazd zaworowych. Intalacja może nazywa sie Elpigaz? Jeżeli tak to miałem taką po zakupie auta.źle się ją reguluję. Po czasie zdenerwowała mnie wywaliłem to i założyłem Staga 300 ISA2. Przyczytaj dokładnie model to może coś poradzę, jeżeli masz interfejs lpg Tapatalk
- jaki silnik benzynowy
-
kilka problemów z elektryką / elektroniką
Z radiem to trzeba szukać napięcia do wzmacniacza vag tu raczej błędów nie pokaże Tu masz opis: Wychodzi że biały to zasilanie a nie siwy tak jak sprawdzałeś Sprawdź jeszcze raz
-
kilka problemów z elektryką / elektroniką
Skoro masz manetkę z przyciskami to powinno działać.Skoro nie działa to trzeba sprawdzić kodowanie vagiem. Znowu vag potrzebny. Czujniki od poduszek są w pasie przednim w słupkach srodkowych i chyba z tyłu. Musisz vagiem sprawdzić bedzie wiadomo który. Microstyki są w zamkach ale tu też vag potrzebny bo nie wiadomo które drzwi albo klapa Vag to jak podstawowy klucz, bez niego możesz szukać ustarki bardzo długo. Kup sobie np. od viakena sprawdź błędy i podaj tu na forum. Wtedy coś pomożemy. To mie jest polonez.Tu jest tyle elektryki że szok. Moduł np w drzwiach jest bardziej skomplikowany niż cały sterownik w polonezie o ile miałeś ten nowszy caro plus Tapatalk
-
kilka problemów z elektryką / elektroniką
1. Włąśnie włacza Ci się alarm tylko bez syreny, wyłączona w kodowaniu Usterka - pewnie w któryś drzwiach mikrostyk nie łaczy Potrzebny vag najlepiej Nie masz to sobie kup 50zł nie majątek a wiele pomaga 2. Bagażnik pewnie "blaszka" w silniku od otwierania 3. Tu najlepiej vag bo może któryś czujnik nawala, np w słupku tam często jest wilgoć 4. Jeżeli radio gubi stację może być wina wzmacniacza lub jego zasilania, ale z tego co piszesz to brak zasilania. Sprawdź bezpieczniki. Jakie masz radio oryginał? Jeżeli nie to trzeba zrobić przeróbkę dlatego nie działa wzmacniacz
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Chyba najtaniej bedzie zmiana auta Oprócz silnika to jeszcze wiązka, ECU nie wiem czy skrzynia podpasi, tłumiki i pewnie wiele innych dupereli Koszty duże, a jeszcze robota:facepalm: Chyba że 2.0 kupiłeś z uszkodzonym silnikiem za tanie pieniądze
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Pewnie każdy silnik może inaczej na emulator zareagować. Kup emulator i wkręć, koszt nie duży a warto spróbować U mnie chyba się udało, zrobiłem ponad 500km i zero błędów
-
Regulacja biegu jalowego
Może silnik ma ciężko np klima alternator. U mnie jak włącze klimę to trochę są drgania ale obroty takie same Tapatalk
-
Za bogata mieszanka w A4 B6 2.0
za bogata to za dużo paliwa a mało powietrza sprawdzałeś filtr powietrza? może wtryski leją przez bogatą mieszankę będzie błąd katalizatora masz lpg?
-
A4 B6 1.8T - dziwna temp. silnika
Miałem podobnie aby zaoszczędzić wystarczy wyciągnąc termostat i założyć mały oring, którego pewnie u ciebie już nie ma Koszt 50groszy Przez brak tego oringa puszcza płyn na chłodnicę i silnik stygnie http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/b6-alt-termostat-204086/index2.html
-
Regulacja biegu jalowego
U mnie 760 obr/min Po co chcesz podnosić?
-
Prośba o pomoc w skasowaniu błędów
Poszukaj programu vag-com 3.11. Ja tylko tego używam i wszystko działa Tapatalk
-
Prośba o pomoc w skasowaniu błędów
Najlepsze interfejsy to na com nie ma problemu ze sterownikami. Jak nie ma RS232 w laptopie to kupuje się np kartę PCIMCA. Ty masz chyba netbooka Jaki masz system? 7 Starter? Pożyczyłeś kabel a cd ze sterownikami masz? Tapatalk
-
Wysokość pedałów
Ok skoro wszyscy tak mają to nic nie będę kombinował Tapatalk
-
podstawka pod telefon
Może to pomoże:
-
Wysokość pedałów
Może trochę ale jestem w pracy
-
Wysokość pedałów
No to OK Nie macie wrażenia jakby sprzęgło było o ten skok niżej, to byłoby lepiej tzn. nie trzeba tak wysoko nogi podnosić aby go wcisnąć. Bardzo to nie przeszkadza, ale porównywałem to z drugim autem A3 i tu są oba pedały na jednej wysokości