Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. edekxp odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Współczuję, długo się nie nacieszyłeś W tych godzinach kradną? Może sprzedający miał drugie kluczyki. Wrzuć jakieś zdjęcie.
  2. Normalnie do siebie i ma wyjść Tapatalk
  3. Tak coś bulgotało, ale chyba korek był zakręcony (nie pamiętam)
  4. Gaz nie szkodzi silnikowi tylko zła mieszanka (uboga czy bogata) Wszystko zależy jak ktoś dbał. Jak kupisz benzynę bez instalacji LPG to też silnik może być trup, nie ma regóły Ja kupiłem to miał 220tys potwierdzone a lpg zakładane chyba w 2007roku
  5. Jak kupisz auto z gazem odchodzi ci koszt instalacji nowej 2200-2500zł Jak instalacja jest słaba zawsze możesz wymienić, zostawiasz tylko butlę. Koszt gratów około 800 -1200zł. Ja tak zrobiłem i nie narzekam, a stary sterownik z wiązką i czujnikami sprzedałem za 350zł
  6. Spóźnione zdjęcia, nie miałem czasu
  7. edekxp odpowiedział(a) na eSSence temat w Nadwozie i Wnętrze
    Pewnie ciężko ma na sworzniach. Musisz rozebrać wszystko i nasmarować
  8. No i jak Darku z "checkiem"? Ile już kilometrów nastukałeś? Mam nadzieję że pomogło Chyba 1300km (już nawet nie liczę) nie ma błedów w vagu - wszystko wygląda na ok Teraz chyba wyjmę jeszcze raz katalizator i wywalę z niego wszystko
  9. Daj sobie spokój z kupnem matrycy.Nieopłacalne.Kolega naprawia TV, miał kiedyś sony chyba 45 cali do naprawy. Dzieci się bawiły i uderzyły w matrycę.TV kosztował 5000zł bo troche temu było a matryca 2000zł. Za 3000zł kupił drugi tv Wymieniałem kilka matryc w laptopach. Koszt 350-450zł W tv pewnie bedzie z 1000zł. Twoja thoshiba sprawna 5 letnia może warta byłaby z 700zł Tapatalk
  10. tak ale potencjometr już nie bardzo, trzeba spryskać np "kontaktem" ślizgacz potencjometru
  11. Ja dałem przykład, to nie są moje logi tylko kolegi artur_kukowski i to wszystko za 225 euro
  12. Przy 3600obr/min masz 27ms wtrysku, zapętlania nie ma ale pewnie ubogo porównaj swój log np z tym (po programie) VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM, VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ile masz w bloku 32?
  13. Chyba w tym wypadku taniej i lepiej było kupić ECU z seryjnym softem
  14. błąd 16804 może być i przy serii np jakaś nieszczelność ekspertem to ja nie jestem niech się wypowiedzą inni logi rób do odcinki Po chipie bardziej cofa zapłony niż było
  15. Program dość ostry, turbina czasami przeładowuje i co najważniejsze cofa zapłony. Pewnie wtryski już za cienkie do takiego doładowania lub ta mapa do du.... Jak dla mnie auto ma 150KM i do tego cofa zapłony czyli jedzie gorzej. wrzucaj logi na VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Myślę że jak byś się przejechał seryjnym zdrowym 150KM było by dużo lepiej niż ten chip
  16. edekxp odpowiedział(a) na eSSence temat w Nadwozie i Wnętrze
    Właśnie tylko bosch i coś jeszcze ale też drogie. Ja u siebie właśnie przerobiłem na uchwyt U dospawałem z innych ramion sam uchwyt. Teraz wszystkie pióra mi pasują Tapatalk
  17. U mnie nic U kolegi w A3 TDI to właśnie jest ale bardziej na niskich obrotach i podobno dwumas do wymiany. Nie wymieniał i tak jeździ Tapatalk
  18. Jak nie ma silniczków, muszą być. Może masz ksenony i dlatego nie masz regulacji. Sprawdzałeś w reflektorach czy napewno nie ma silniczków Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk
  19. edekxp odpowiedział(a) na lechbe temat w 1.9TDI
    Bezpieczniki sprawdzałeś, może sterownik pływa w wodzie-sprawdzałeś? Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk
  20. Nadal nie podajesz napiecia akumulatora w czasie uruchomionym silnikiem i bez Mechanik pewnie nic nie wgrał, tylko skasował bład. Kolego weź od kogoś pożycz akumulator sprawny i bedziesz wiedział co jest grane. Ciągniesz temat i dalej nie wiadomo czy akumulator czy alternator
  21. Wyświetla się tylko jakiś czas, to jest normalne. Skoro masz vaga to 5min roboty i masz inspekcje skasowaną, dodatkowo można ustawić wymianę oleju
  22. Czyszczenie potęcjometra w silniczku pomoże. U mnie chyba 4 tak naprawiłem.Przed naprawą cały czas coś tam chodziło, stukało.
  23. Może dwumas, albo poduszki skrzyni silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.