Treść opublikowana przez edekxp
-
Skradzione
Współczuję, długo się nie nacieszyłeś W tych godzinach kradną? Może sprzedający miał drugie kluczyki. Wrzuć jakieś zdjęcie.
-
Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?
Normalnie do siebie i ma wyjść Tapatalk
-
Prośba o ocenę logów.
Tak coś bulgotało, ale chyba korek był zakręcony (nie pamiętam)
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
Gaz nie szkodzi silnikowi tylko zła mieszanka (uboga czy bogata) Wszystko zależy jak ktoś dbał. Jak kupisz benzynę bez instalacji LPG to też silnik może być trup, nie ma regóły Ja kupiłem to miał 220tys potwierdzone a lpg zakładane chyba w 2007roku
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
Jak kupisz auto z gazem odchodzi ci koszt instalacji nowej 2200-2500zł Jak instalacja jest słaba zawsze możesz wymienić, zostawiasz tylko butlę. Koszt gratów około 800 -1200zł. Ja tak zrobiłem i nie narzekam, a stary sterownik z wiązką i czujnikami sprzedałem za 350zł
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Spóźnione zdjęcia, nie miałem czasu
-
Wycieraczki
Pewnie ciężko ma na sworzniach. Musisz rozebrać wszystko i nasmarować
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
No i jak Darku z "checkiem"? Ile już kilometrów nastukałeś? Mam nadzieję że pomogło Chyba 1300km (już nawet nie liczę) nie ma błedów w vagu - wszystko wygląda na ok Teraz chyba wyjmę jeszcze raz katalizator i wywalę z niego wszystko
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wrzucę po południu
-
Wybór Telewizora :)
Daj sobie spokój z kupnem matrycy.Nieopłacalne.Kolega naprawia TV, miał kiedyś sony chyba 45 cali do naprawy. Dzieci się bawiły i uderzyły w matrycę.TV kosztował 5000zł bo troche temu było a matryca 2000zł. Za 3000zł kupił drugi tv Wymieniałem kilka matryc w laptopach. Koszt 350-450zł W tv pewnie bedzie z 1000zł. Twoja thoshiba sprawna 5 letnia może warta byłaby z 700zł Tapatalk
-
co to jest? silniczek od nagrzewnicy?
tak ale potencjometr już nie bardzo, trzeba spryskać np "kontaktem" ślizgacz potencjometru
-
Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie
Ja dałem przykład, to nie są moje logi tylko kolegi artur_kukowski i to wszystko za 225 euro
-
Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie
Przy 3600obr/min masz 27ms wtrysku, zapętlania nie ma ale pewnie ubogo porównaj swój log np z tym (po programie) VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM, VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ile masz w bloku 32?
-
Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie
Chyba w tym wypadku taniej i lepiej było kupić ECU z seryjnym softem
-
Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie
błąd 16804 może być i przy serii np jakaś nieszczelność ekspertem to ja nie jestem niech się wypowiedzą inni logi rób do odcinki Po chipie bardziej cofa zapłony niż było
-
Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie
Program dość ostry, turbina czasami przeładowuje i co najważniejsze cofa zapłony. Pewnie wtryski już za cienkie do takiego doładowania lub ta mapa do du.... Jak dla mnie auto ma 150KM i do tego cofa zapłony czyli jedzie gorzej. wrzucaj logi na VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Myślę że jak byś się przejechał seryjnym zdrowym 150KM było by dużo lepiej niż ten chip
-
Wycieraczki
Właśnie tylko bosch i coś jeszcze ale też drogie. Ja u siebie właśnie przerobiłem na uchwyt U dospawałem z innych ramion sam uchwyt. Teraz wszystkie pióra mi pasują Tapatalk
-
Czerwony wykrzyknik nie moge rozczytać z fisa usterki - szukodzony fis
Nie, tylko wskaźniki - instruments Tapatalk
-
Drżenie pedału gazu przy wysokich obrotachpow. 3,5 tys obr
U mnie nic U kolegi w A3 TDI to właśnie jest ale bardziej na niskich obrotach i podobno dwumas do wymiany. Nie wymieniał i tak jeździ Tapatalk
-
regulacja przednich reflektorow
Jak nie ma silniczków, muszą być. Może masz ksenony i dlatego nie masz regulacji. Sprawdzałeś w reflektorach czy napewno nie ma silniczków Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk
-
Nie mogę uruchomić silnika
Bezpieczniki sprawdzałeś, może sterownik pływa w wodzie-sprawdzałeś? Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk
-
Przygasające zegary po umyciu
Nadal nie podajesz napiecia akumulatora w czasie uruchomionym silnikiem i bez Mechanik pewnie nic nie wgrał, tylko skasował bład. Kolego weź od kogoś pożycz akumulator sprawny i bedziesz wiedział co jest grane. Ciągniesz temat i dalej nie wiadomo czy akumulator czy alternator
-
Czerwony wykrzyknik nie moge rozczytać z fisa usterki - szukodzony fis
Wyświetla się tylko jakiś czas, to jest normalne. Skoro masz vaga to 5min roboty i masz inspekcje skasowaną, dodatkowo można ustawić wymianę oleju
-
co to jest? silniczek od nagrzewnicy?
Czyszczenie potęcjometra w silniczku pomoże. U mnie chyba 4 tak naprawiłem.Przed naprawą cały czas coś tam chodziło, stukało.
-
Drżenie pedału gazu przy wysokich obrotachpow. 3,5 tys obr
Może dwumas, albo poduszki skrzyni silnika