Treść opublikowana przez edekxp
-
Czerwony wykrzyknik nie moge rozczytać z fisa usterki - szukodzony fis
Nie Wymień sobie wyświetlacz fis bo już swoje przeszedł
-
Czerwony wykrzyknik nie moge rozczytać z fisa usterki - szukodzony fis
To nie są logi tylko błąd i mówi o niesprawnym czujniku abs przy przednim lewym kole. Sprawdź okablowanie przeczyść styki wyczyść czujnik oraz tarcze abs.Jak to nie pomoże do drugi czujnik Tapatalk
-
Który rodzaj silnika 1,6 najlepszy do ins. gazowej
Nie ma znaczenia czy to 1.6, 1.8, czy 2.0. Wszystko zalerzy od stanu silnika oraz instalacji lpg.Właściwie to montażu, bo można mieć instalację za 3tys. ale źle zmontowaną i niewystrojoną i bedzie lipa Tapatalk
-
Przygasające zegary po umyciu
Możesz i w zapalniczce zmierzyć,powinno być 14,4v w czasie pracy silnika Elektronika jest bardzo wrażliwa na spadki napięcia, więc przy słabym akumulatorze bedą takie cyrki. Nie kupiłeś jeszcze nowego, tylko dalej się z tym męczysz?
-
Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?
Bez wzmocnienia np blaszką (drutem) długo nie wytrzyma, chyba że otwierasz go bardzo rzadko Nie można wymienić ani dokupić to jest całość, pozostaje tylko skleić Przyciśnij schowek i potem wciśnij ten "języczek" pod podkrywką
-
Montaz wideorejestratora
wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi Ja dokupiłem do kamerki jeszcze to ---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- wkleję link to proszę zobacz sam jak to wszystko chodzi,u mnie max zadowolenia Rejestrator samochodowy DVR Full HD BlackVue DR500GW-HD Wi-Fi Ja dokupiłem do kamerki jeszcze to Cena za ten komplet w Holandii wynosi 341 euro,w kraju za samą kamerkę trzeba dać więcej. Trochę sporo (1500zł) za taką kamerkę Co do słupka, to trzeba odkręcić jeszcze rączkę
-
zapala sie abs esp a4 b6
Odłącz przepływomierz to zobaczysz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jest spod w niedziele, bo jakaś cisza tu. Michał miałeś przyjechać z tym gazem.Mogę wziąć interfejs na spota Tapatalk
-
zapala sie abs esp a4 b6
Nie przesadzaj z tym przyśpieszeniem Jeździłeś 1.8T? A co do błedu może to być też przepływomierz Tapatalk
-
Kontrolka EPC
Jeżeli przebieg wiarygodny Tapatalk
-
Kontrolka EPC
Jeżeli się świeci można jechać, jak mruga trzeba się zatrzymać. Będę strzelał; błąd 16804 . Jaki masz przebieg auta?
-
Wycieraczki
Chodzą nadal ponad rok, zawsze zapominam kupić następne bo teraz jak mały deszcz to przeskakują i piszczą, ale wycierają dobrze. Moim zdaniem po co przepłacać za bosch za 100zł, jak i tak przydało by się po zimie wymienić. Mogę jeszcze polecić polskie wycieraczki firmy Motgum. Mam płaskie tej firmy w A3 chodzą dwa lata MOTGUM
-
Prośba o ocenę logów.
Ja u siebie zaślepiłem tylko otwór do odmy w tipie.Dv nie ruszałem (nowy) Do podłączenia sprężarki użyłem puszki po groszku zielonym:grin:.Zamontowałem w dnie wyjście na rurkę Średnica puszki idealnie pasowała.
-
Wycieraczki
U mnie też mam ramiona przerobione na U i kupuję najzwyklejsze po 8zł za szt. Chyba te co podałeś kupowałem na stacji BP Te co podałeś nie są płaskie Płaskie to takie: Uchwyt U pasuje
-
regulacja przednich reflektorow
A silniczki chodzą? nie ma regulacji krótkie -długie, reguluje się całością czyli soczewka + odbłyśnik Może coś reflektorze się uszkodziło.W obu masz tak samo?
-
Silniczek wycieraczek tył - wymiana
A co w tym trudnego, ściągasz tapicerkę i masz silnik na wierzchu
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Ja myślę że to nie taki ocynk jak B4 czy nawet B5. Widzę po swoim że blachy też jakby cieńsze, np oprzeć się o poszycie drzwi i się ugina. W B5 tego nie było
-
Rezanie drugiego światła przeciwmgielnego
A ja myślę że prościej byłoby wyciągnąć siedzenie tylnej kanapy, namierzyć ten kabel i połaczyć pomiędzy wiązkami lewą i prawą. Swoją drogą skoro jest kabel z prawej lampy to pewnie gdzieś idzie
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Jak się nawet pojawi check co 1000km to sobię skasuję "Totque" na szybko bez kompa, na razie jestem zadowolony. Wcześniej co 100km żółta kontrolka
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
@Łukasz13 A u mnie jest wszystko "Passed" oraz status 0000 0000 Poprawiło się po emulatorze od Ciebie:banan: ponad 1200km zrobione
-
Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie
Czasem jeżeli ktoś zmienia mapę wprowadza swoje zabezpieczenia i dlatego nie można sczytać Nie bardzo widać co to za układ ale wydaje mi się że to 29f400 lub 29f800 Programowało się kiedyś takie w dawnych pionierach od Cyfry+, chyba że to inny
-
zalane auto
Myślałem że to B6
-
zalane auto
Bez demontażu wycieraczek nie da rady,chyba że urwiesz zawałek przykrywki ecu.Wtedy na pewno bedzie się woda lać Tapatalk
-
Awaryjne otwieranie samochodu
Rzeczywiście nie da się otworzyć Tapatalk
- Wymiana