Treść opublikowana przez edekxp
-
ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
Według zdjęcia to o innym zaworku ty piszesz.To jest zaworek zwrotny, puszcza w jedną stronę. Tapatalk
-
Tylna wycieraczka źle zbiera
- Jakie CB Radio i antena do Audi?
- Jakie CB Radio i antena do Audi?
Pod lamką jest sporo miejsca, znalazłem jakiś głośnik chyba z grundiga (lata 90) i gra b.dobrze. zdjęcia zrobiłem telefonem zaraz wrzucę Lampki nie chcę mi się rozbierać, ale jest tak naprawdę sporo miejsca, głośnik normalnie trzyma się na magnesie do blachy dachu- silniki audi 1.6
B6 jest cieższy i bedzie bardziej mulasty Kiedyś jak szukałem b6 to też myślałem o 1,6 - dużo tańszy Przejechałem się 2.0 i jak dla mnie szału nie było w porównaniu z B5 1,6 (ADP) Było pytanie zmieniać tylko dla budy - nie warto Oczywiśnie 1.6 prostszy silnik, pewnie mniej awaryjny , bo mniej podzespołów Oczywiście wybór należy do Ciebie, jak dla mnie wkur.... bym się jak byle golf bierze mnie z pod świateł- Tylna wycieraczka źle zbiera
Ja zmieniłem na ramię z Q5, tylko zamiennik za 30zł z piórem i jest OK RAMIĘ WYCIERACZKI TYŁ + PIÓRO Audi Q5 (3405438744) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- Malowanie ramion wycieraczek
U mnie było podobnie. Pierwsze to przerobiłem mocowanie piór na "U" (dospawane) Potem zmatowiłem całość i pomalowałem zwykłym błyszczącym sprayem. Blisko 2 rok się trzyma- Jakie CB Radio i antena do Audi?
U mnie radio jest w półce pod kierownicą, a głośnik zamontowałem pod lampką sufitową. Słychać bardzo dobrze- Szwagrowa promocja
Kup sobie radio YOSAN TURBO - dla mnie rewelacja, dodatkowo ma czerwone podświetlenie jak w Audi, do tego antena np.Sirio Omega 27 Wydasz mniej niż 500zł za wszystko nowe- Problem z kontrolkami- trakcja, ABS, hamulec ręczny....
Najlepiej wywal te hidy, ewentualnie zostaw w halogenach. Jeżeli w mijania i długich masz hidy to Policja może zabrać Ci dowód, bo pewnie samo poziomowania nie masz oraz sprysków.- [B6 AVF] Lekkie wachania napięcia ładowania
Oczywiście że można i tak ma być Proponuję sprawdzić bo już były tematy jak otworzyć auto bo z kluczyka nie działa, klapa też nie- silniki audi 1.6
Teraz masz taki- Padnięta sonda lambda czy coś innego w A4 B5 1.6?
W twoim aucie nie ma kontrolki "check" jakby była to pewnie by się świeciła. Jeżeli sonda nie działa silnik jest w stanie awaryjnym, czyli nie ma mocy, więcej pali (nie zawsze). Sonda na wolnych obrotach powinna oscylować 0,2 - 0,8V, jeżeli jest 0,43 to albo padła albo nie łączy Sprawdź najpierw połączenia z sondą- Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
U mnie już katalizator walił błędami co 100km Najpierw kupiłem emulator (tulejkę kątową) potem 2 uszczelki Wyjąłem katalizator - myślałem że bedzie widać że zapchany, ale nie Trochę wkład się przesuwał - 1cm Wkręciłem tulejkę oraz 2 sondę, poskładałem wszystko Po wszystkim brak błędów:banan:. Z racji że u mnie turbo trochę późno wstawało podejrzewałem na kata przytkanego, więc ponownie go wyciągnąłem. Wybebeszyłem z niego wszystko, ciężko było ale dałem radę - czysta rura w środku. Po wszystkim turbo trochę wcześniej wstaje, ale to nie było to, miałem kilka nieszczelności między innymi - główna rura gumowa od turbiny do pasa przedniego. Turbinę bardziej słychać, ale w aucie nie jest głośniej Może trochę spalanie spadło. Dodam tylko że po co wydawać 200zł na rury zamiast kata. Wystarczy z niego usunąć wszystko i założyć z powrotem. Na przeglądzie niby katalizator jest- ospały na dole, prośba odnośnie logów (ostatni post)
Tez zawór 06a129101a to jest odpowietrzenie odmy, tu nic nie powinno syczeć. Może masz odmę zabitą Zdemontuj tez zaworek i odpal auto, ewentualnie odkręć korek od oleju Zobacz czy jest lepiej Moim zdaniem jakaś nieszczelność dolotu- Falowanie obrotów
Sprawdź błędy vagiem Zawór masz na myśli N75? jeśli tak to do odpalania nic nie ma Kiedy wymieniane świece?- silniki audi 1.6
Różnica prawie niezauważalna. ADP,AHL starszy ANA nowszy, przepustnica bez linki (elektroniczna), dwie sondy Najlepszy to 1.8T, bo 1,6 to ledwo się odpycha Dlaczego pytasz chcesz silnik zmieniać?- Przy jakich obrotach wstaje turbina
Może najzwyczajniej masz brudną turbinę i kierownica się zacina.Częsta usterka w TDI. Może spróbuj dać mu gaz do dechy Tapatalk- Przy jakich obrotach wstaje turbina
Na TDI to za późno wstaje turbina 2500-2600 to jest u mnie 1.8T (1850mbar) Szukaj nieszczelności najlepiej sprężarką zobacz np to:- Jakie tarcze
255 chyba też wejdą, musisz zmierzyć swoje- Jakie tarcze
To nie A3, sama tarcza- Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Chyba Bosch- [B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Może wstawienie włącznika blisko kierownicy i podłączenie równolegle z włacznikiem maski Tapatalk- Wakacje w Chorwacji
Nie wykupisz do pierwszego razu na autostradzie i kosztów w setkach euro. Ciekawe co byś zrobił jak byś nie znalazł tego gościa albo awaria by była w środku nocy na autostradzie:whistling: ubezpieczenie daje mi lawetę z holowaniem do Polski za darmo i samochód zastępczy na 7 dni więc mogę kontynuować urlop czy co tam potrzebuję. Byliśmy ze znajomymi na dwa auta, tylko oni mieli kwaterę 50 km dalej. Odpalenie auta na pych lub linką to nie problem Tapatalk- Wakacje w Chorwacji
W Chorwacji warsztatów jak na lekarstwo. Nigdy nie wykupuję takiego ubezpieczenia. W tamtym roku padły mi szczotki w rozruszniku jak dojechaliśmy na miejsce. Polaków życzliwych nie brakuje i pomógł mi jeden. Objeździliśmy warsztaty (Makarska) i nie mogliśmy kupić szczotek. Mechanicy dali namiar na elektryka samochodowego, znaleźliśmy go z trudem (mały garaż za szpitalem) Szczotki polutował (bosch) i zapłaciłem tylko 15 euro Jeżdżę do dziś na nich:banan: - Jakie CB Radio i antena do Audi?