Treść opublikowana przez edekxp
-
Kolejność podłączenia wtrysków gazowych
Masz staga? Można łatwo sprawdzić komputerem ale potrzeba interfejs lpg Tapatalk
-
Przekodowanie pestki immo?
Znasz pin immo? Na pamięć nie pamietam całej procedury. Musisz znać pin 4 cyfrowy, potem vagiem kodujesz pastylkę tym pinem dodając zero na początku. Jak nie znasz pinu to programator vag commander czy jakoś tak. Dodam że programowałem immo w A3 i działa Z którego roku masz auto? Tapatalk przecież pisze wyżej,że dodaje i usuwa klucze wiec musi znac pin Ale klucze to chyba ma na myśli piloty od centralnego. Tapatalk
-
Demontaż ramion wycieraczek
Spróbuj poruszać ramieniem we wszystkie strony może puści. U siebie też nie mogłem zdjąć pomógł mały ściągacz. Tapatalk
-
Przekodowanie pestki immo?
Znasz pin immo? Na pamięć nie pamietam całej procedury. Musisz znać pin 4 cyfrowy, potem vagiem kodujesz pastylkę tym pinem dodając zero na początku. Jak nie znasz pinu to programator vag commander czy jakoś tak. Dodam że programowałem immo w A3 i działa Z którego roku masz auto? Tapatalk
-
Kolejność podłączenia wtrysków gazowych
Czasem lepiej skrzyżować weżyki od wtrysków lpg i wtedy kolejność abcd się nie bedzie zgadzać oczywiście wtyczki elektryczne odpowiednio zamienione. Co właściwie ci przeszkadza czy coś źle działa Tapatalk
-
Śmierdzi z dmuchawy !!!
Zobacz co masz pod akumulatorem.Czesto zapycha się odpływ i stoi woda + np.liście i masz smrud Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dlaczego nie zadzwoniłeś Masz nr tel podany:confused: Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Był był 9 aut było
-
(pół)fis bladnie podczas upałów
Miałem podobnie w A3, ale licznik vdo Wymiana wyświetlacza pomogła, wprawdzie chiński ale widać dobrze w cieplejsze dni. W zimie troszkę jakby ciemniej zanim nagrzeje się w aucie Oryginalny w lecie praktycznie lipa straszna
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Proponuję sprawdzić bezpieczniki ewentualnie vag-com i błedy
-
Ocena Oświetlenia ( dobrze świeci czy nie ? ) oraz wymiana postojówki i H7
To co pisze to nie ważne Nie wiem jak działają krótkie w zwykłych reflektorach, czy świecą jak się włacza długie czy nie. Jeżeli nie to bedziesz miał przez moment ciemniej zanim się rozjaśnią
-
Ocena Oświetlenia ( dobrze świeci czy nie ? ) oraz wymiana postojówki i H7
gdy wstawię te postojówki będą świecić na biało , a hid także ( hida chce tylko na długie ) tylko że posiadam 100w-atowego nic się nie stanie czy to stanowczo za dużo ? powiedz mi czy te mają canbusa ? Postojówki LED W5W Ba9s 1W Mega POWER - JAKOŚĆ! (3168781383) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jakie hidy 100W Wiesz co to hid? lampa wyładowcza całość czyli dwa palniki + przetwotnice pobiera około 30-50W - oczywiście dwie lampy (sprawdzane miernikiem) Miałem hidy w B5 i swiatła o niebo lepsze niż H7, ale wymontowałem po czasie Strasznie zakłócały na cb radio, oraz brak sprysków i samopoziomowania a policja często sprawdzała te ledy nie maja raczej can-bus kup zwykłe i wstaw opornik 120ohm równolegle, bo te zamontowane smd w żarówkach czesto się palą
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
zaprogramuj pilota kluczyk w stacyjkę na zapłon (bez odpalania oczywiscie) wyjmujesz kluczyk, zamykasz auto kluczem potem jeszcze raz kluczyk w stacyjce na zapłon Po tym zabiegu pilot powinien działać, robiłem to nie raz np po odłaczeniu akumulatora Centralny nie działa z pilota czy klucza?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nie za mało na lato? nie lepiej W40? Nie mam takiego i dlatego pytam ;-) Dodam tylko, że za chwilę wstawiam lpg. Ja zamówiłem w sklepie "kolegaberlin" Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ot oszczędność stare tarcze za stówkę jak nówki można za niewiele drożej ZIMMERMANN TARCZE HAMULCOWE PRZÓD - AUDI A4 (B6) (3197684805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ale to 135zł za sztukę Uważam że lepiej kupić oryginalne używane niż jakieś zamienniki. Znajomy też zmieniał tarcze w golfie na ate i po czasie się pokrzywiły. Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Byłeś tam, warto pytać o cześci ,bo czasem bywa że regionalne "szroty" mają ceny droższe niż serwis Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk
-
2.0 alt
Czy w alt nie ma koła dwumasowego? Ciesz się że oleju ci nie pije jak inne, ale niewiadomo jak długo. Ja mam 1.8t i ma nalatane już 240tys, koło nie zmieniane oraz turbina ciekawe jak 2.0 tyle przejedzie Tapatalk
-
Ułamana klamka od schowka przód
Przecież to żaden problem, wcisnąć lub puknąć i wyjdzie. Da się ją rozebrać na części pierwsze Tapatalk
-
wycierające sie elementy wewnątrz samochodu
Ja na razie odmalowałem rączka drzwi 4 el.szyby, zaślepka za rączką, klamka schowka. W planach jeszcze raczka pasażera, ramka wokół lewarka oraz gniazdo zapalniczki Lakier matowy swing (taki mam kolor) dorobiłem w mieszalni - kolor identyczny z oryginałem Koszt lakieru 40zł 400ml i trochę własnej pracy Edit: wcześniej odmalowałem włącznik świateł, klimatronik, wizytownik,kubek, radio (nie oryginał) - tutaj juz zwykły matowy czarny spray
-
Ułamana klamka od schowka przód
Ja skleiłem ten "języczek" dodatkowo wzmocniłem blaszką i działa ponad rok
-
Jaką osłone przegubu kupić do b6
Przegub firmy GSP, guma w komplecie dużo lepiej wygląda niż lobro
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
ponoc sa problemy z tym reduktorem nie trzyma cisnienia z silnikami turbo, ja zalozylem drozszy lovato co za lovato masz ? Kiedyś jak były tylko czarne to były niby do 250KM potem zmienili opis na 150KM Ja po opiniach z forum LPG właśnie kupiłem czarny bo sprawdzone i ktos sprawdzał przy 220 konnym silniku dawały radę A co się może dziać z pompą.Ważne aby nie jeżdzić na rezerwie pb. Co bedzie jak zbraknie Ci gazu, pompa napompuje w ułamku sekundy paliwo?, lub przy małej ilości gazu przy wyprzedzaniu - może przełaczyć na pb
-
Jaką osłone przegubu kupić do b6
Podzielam Kupiłem też ostatnio i to jakaś pomyłka to mie guma tylko jakiś plastik.Sprzedawca nie taki rozmiar sprzedał 98 zamiast 88 więc zwróciłem. Tapatalk
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
Nic z pompą się nie robi, nie wiem czy chodzi cały czas lub tylko nabije ciśnienie i się wyłącza. Jak Ci zbraknie gazu i auto przełaczy na pb a pompa byłaby wyłaczana, to napewno bedzie szarpniecie lub zgaśnięcie auta. Ludzie z normalnie podpięta pompą jeżdżą po naście lat i nic się nie dzieje
-
Demontaż dokładek zderzaka i listw progowych
trzeba ją zwać jest na zatrzaskach które lubia pękać, potem można przykleic na silikon Przy malowaniu listew i dokładek tą listwę też malowałem, póki co farba trzyma:wink: