Treść opublikowana przez edekxp
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
ile masz KM w aucie, bo niebieskie moga trochę lać na niskich obrotach, a ciśnienie zmniejszać na 0,8bara to trochę mało Znajomy ma silnik 135KM - peugeot i wtryski zielone, leją strasznie na wolnych obrotach - ciśnienie zmniejszone na 0,8bara mieszanka bogata, korekta -24%
-
Spotkanie na drodze SZOK !!! Przestroga dla wszystkich
już znalazłem Yanosik https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.neptis.yanosik.mobi.android
-
Spotkanie na drodze SZOK !!! Przestroga dla wszystkich
Co to za aplkacja yanosik?
-
Silnik słabo się nagrzewa
zobacz to http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-adr-czujnik-temperatury-cieczy-silnik-adr-95891/
-
Silnik słabo się nagrzewa
czujnik jest podwójny - silnik oraz zegary trzeba było sprawdzić vagiem temp na zegarach, ale obstawiam na czujnik miałem podobnie u siebie w silniku ok, na zegarach czasem 90 potem 70 Po wymianie jest ok, własciwie było bo po roku znowu się zesr...ało teraz w silniku bład czasem wysoki sygnał albo niski Oczywiście czujnik oryginalny. Mam już drugi trzeba wymienić, nie pamiętam czy ostatnio upuszczałem płyn. Może da się szybko zamienić czujniki i dużo płynu nie poleci.
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
szarpanie na zimnym, po odpaleniu nie dało się jechać problemy z odpaleniem jak chłodno obroty podwyższone przeważnie na ssaniu (nawet 1600obr) sprawdzałem wszystkie wężyki odmy itp, wszystko szczelne. uszczelki były już stare i twarde (one są gumowe)
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Mogę się mylić ale nie ma tam dawki zasysanego powietrza czy coś w ten desen? Może chodzi ci o odczyt z przepływki, ale to jest co innego Jak łapie lewe powietrze za przepływką to tego vag nie pokaże
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
Spalanie było większe.Jak na vagu można sprawdzić powietrze? Wysłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk
-
Przeladowanie... Inaczej
nie wiem jak w B5 ale w B6 ciśnienie nie może skakać, zresztą widać to na logach W B5 chyba powinno się podobnie utrzymywać
-
Przeladowanie... Inaczej
Pewnie uszkodzony N75
-
Otwór w obudowie termostatu
gdzie ten otwór z termostacie? czy w rurze Jak sobie przypominam to nie widziałem żadnej dziury, wszystko szczelne
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
Na pewno trzeba zestroić, ale to żaden problem Ważne aby parownik wytrzymał spadki ciśnienia i gaz doprowadzony rurką 8mm
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
nie znam ADR-a, ale mam 1,8 w A3 i też objawy były podobne, dodatkowo ciężko palił w zimie. okazało się że uszczelki pod kolektorem ssącym. Wymienione - inny samochód
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
Bo tak się ma zachowywać dobrze założona instalacja i wystrojona Spalanie troszkę większe 10-15% oczywiście gazu Ja mam parownik AC-r01 niby do 150KM, auto ma około 180KM i nic nie kuleje Mapę mam zmienioną i wtryski PB nie wyrabiają przy 6000obr ale LPG daje radę z zapasem
-
zalozenie uzywanej instalacji
legalnie nie można montować używanych instalacji, wszystko nowe nielegalnie to jak się dogadasz z gazownikiem że ci wystawi fikcyjną fakturę na montaż i wtedy wbijesz gaz w dowód Sam się kiedyś nad podobnym rozwiązaniem zastanawiałem. Kupienie części np allegro i własny montaż wychodzi około połowę taniej niż w warsztatach, a w nich to też różnie montują. Czasem trzeba po nich poprawiać. Kupiłem auto z instalacją LPG, więc się udało bez gazownika.' Sam oczywiście powymieniałem to co mi nie pasowało sterownik z wiązką,parownik i wtryski
-
Szarpie na ssaniu i jeździe bez gazu,falujące obroty, duże spalanie !
a może jakieś lewe powietrze
-
[ALL B6] Prośba o pomoc 1.8t 190km 6biegów czy warto zagozować ?
A4 B6 z bagażem też do lekkich nie należy i też trochę spali, ale na LPG wychodzi o wiele taniej trasa 1500km (wakacje) średnia wyszła 10l/100km - nie z komputera, predkość czasami 160km/h, reszta 120-140km/h Jak PB to z LPG, wiadomo ceny benzyny spore z zarobkami w PL Bał bym się to zakładać, słyszałem przypadki uszkodzenia silnika, bo parownik gaz puścił do układu chłodzenia
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
właśnie kolor swing jest taki inny, ani szary ani brązowy coś pośrodku. szukałem kiedyś spray matowy i te szare (siwe) to nie to chyba że pozostaje pojechać do lakierni aby na podstawie rączki dorobili w spray-u jak ktoś z forumowiczów ma swing to wie że ten kolor jest inny niż szary
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
ale jakie są kolory, bo pewnie "swing" to nie ma
-
Problem ze pasami i skrzypiącym fotelem
Pasy to proponuję wyprać a przelotki wyczyścić
-
Regulacja położenia drzwi kierowcy
drzwi masz spasowane kierowcy z tylnymi, tzn nie wystają na zewnątrz więcej? moim zdaniem dociągnij zamek do środka auta, ten na słupku klucz gwiazdka torx Dodam tylko że u mnie też szumi, a drzwi przylegają idealnie, szczeliny równe po obu stronach auta. Będe szukał bo czasem mnie denerwuje jak gwiżdże wiatr.
-
Co tak stuka w silniku na wolnych obrotach jak jest gorący. Proszę o pomoc w diagnozi
To jest chyba koło od aparatu zapłonowego, podobnie jest w 1.6 adp W B6 tu jest pompa wody
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie chodzi o chwalenie, ale jak ktoś zrobi dużo błędów to jest wytłumaczenie że z fona pisał
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nadają jeszcze mrozy i śnieg Zamość - prognoza na weekend - Prognoza AccuWeather dla Lubelskie Polska (PL)
-
Wybór Telewizora :)
Co lepiej? Dobrze pokazuje nie myl częstotliwości. Kabel zwykły.Było już na jakimś forum że to i tak sygnał cyfrowy i kablem jakości nie poprawi Wysłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk