Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. ile masz KM w aucie, bo niebieskie moga trochę lać na niskich obrotach, a ciśnienie zmniejszać na 0,8bara to trochę mało Znajomy ma silnik 135KM - peugeot i wtryski zielone, leją strasznie na wolnych obrotach - ciśnienie zmniejszone na 0,8bara mieszanka bogata, korekta -24%
  2. już znalazłem Yanosik https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.neptis.yanosik.mobi.android
  3. zobacz to http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-adr-czujnik-temperatury-cieczy-silnik-adr-95891/
  4. czujnik jest podwójny - silnik oraz zegary trzeba było sprawdzić vagiem temp na zegarach, ale obstawiam na czujnik miałem podobnie u siebie w silniku ok, na zegarach czasem 90 potem 70 Po wymianie jest ok, własciwie było bo po roku znowu się zesr...ało teraz w silniku bład czasem wysoki sygnał albo niski Oczywiście czujnik oryginalny. Mam już drugi trzeba wymienić, nie pamiętam czy ostatnio upuszczałem płyn. Może da się szybko zamienić czujniki i dużo płynu nie poleci.
  5. szarpanie na zimnym, po odpaleniu nie dało się jechać problemy z odpaleniem jak chłodno obroty podwyższone przeważnie na ssaniu (nawet 1600obr) sprawdzałem wszystkie wężyki odmy itp, wszystko szczelne. uszczelki były już stare i twarde (one są gumowe)
  6. Mogę się mylić ale nie ma tam dawki zasysanego powietrza czy coś w ten desen? Może chodzi ci o odczyt z przepływki, ale to jest co innego Jak łapie lewe powietrze za przepływką to tego vag nie pokaże
  7. Spalanie było większe.Jak na vagu można sprawdzić powietrze? Wysłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk
  8. edekxp odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    nie wiem jak w B5 ale w B6 ciśnienie nie może skakać, zresztą widać to na logach W B5 chyba powinno się podobnie utrzymywać
  9. edekxp odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    Pewnie uszkodzony N75
  10. gdzie ten otwór z termostacie? czy w rurze Jak sobie przypominam to nie widziałem żadnej dziury, wszystko szczelne
  11. Na pewno trzeba zestroić, ale to żaden problem Ważne aby parownik wytrzymał spadki ciśnienia i gaz doprowadzony rurką 8mm
  12. nie znam ADR-a, ale mam 1,8 w A3 i też objawy były podobne, dodatkowo ciężko palił w zimie. okazało się że uszczelki pod kolektorem ssącym. Wymienione - inny samochód
  13. Bo tak się ma zachowywać dobrze założona instalacja i wystrojona Spalanie troszkę większe 10-15% oczywiście gazu Ja mam parownik AC-r01 niby do 150KM, auto ma około 180KM i nic nie kuleje Mapę mam zmienioną i wtryski PB nie wyrabiają przy 6000obr ale LPG daje radę z zapasem
  14. legalnie nie można montować używanych instalacji, wszystko nowe nielegalnie to jak się dogadasz z gazownikiem że ci wystawi fikcyjną fakturę na montaż i wtedy wbijesz gaz w dowód Sam się kiedyś nad podobnym rozwiązaniem zastanawiałem. Kupienie części np allegro i własny montaż wychodzi około połowę taniej niż w warsztatach, a w nich to też różnie montują. Czasem trzeba po nich poprawiać. Kupiłem auto z instalacją LPG, więc się udało bez gazownika.' Sam oczywiście powymieniałem to co mi nie pasowało sterownik z wiązką,parownik i wtryski
  15. a może jakieś lewe powietrze
  16. A4 B6 z bagażem też do lekkich nie należy i też trochę spali, ale na LPG wychodzi o wiele taniej trasa 1500km (wakacje) średnia wyszła 10l/100km - nie z komputera, predkość czasami 160km/h, reszta 120-140km/h Jak PB to z LPG, wiadomo ceny benzyny spore z zarobkami w PL Bał bym się to zakładać, słyszałem przypadki uszkodzenia silnika, bo parownik gaz puścił do układu chłodzenia
  17. właśnie kolor swing jest taki inny, ani szary ani brązowy coś pośrodku. szukałem kiedyś spray matowy i te szare (siwe) to nie to chyba że pozostaje pojechać do lakierni aby na podstawie rączki dorobili w spray-u jak ktoś z forumowiczów ma swing to wie że ten kolor jest inny niż szary
  18. ale jakie są kolory, bo pewnie "swing" to nie ma
  19. Pasy to proponuję wyprać a przelotki wyczyścić
  20. drzwi masz spasowane kierowcy z tylnymi, tzn nie wystają na zewnątrz więcej? moim zdaniem dociągnij zamek do środka auta, ten na słupku klucz gwiazdka torx Dodam tylko że u mnie też szumi, a drzwi przylegają idealnie, szczeliny równe po obu stronach auta. Będe szukał bo czasem mnie denerwuje jak gwiżdże wiatr.
  21. To jest chyba koło od aparatu zapłonowego, podobnie jest w 1.6 adp W B6 tu jest pompa wody
  22. Nie chodzi o chwalenie, ale jak ktoś zrobi dużo błędów to jest wytłumaczenie że z fona pisał
  23. Nadają jeszcze mrozy i śnieg Zamość - prognoza na weekend - Prognoza AccuWeather dla Lubelskie Polska (PL)
  24. Co lepiej? Dobrze pokazuje nie myl częstotliwości. Kabel zwykły.Było już na jakimś forum że to i tak sygnał cyfrowy i kablem jakości nie poprawi Wysłane z mojego HUAWEI U8815 za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.