Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. no tak Pucek 2 z przodu u Egona Ci budżet zmniejszyła
  2. to widzę fura Egona zaszalała :gwizdanie: Gratki wyniku
  3. na żadne zloty czarownic nie jeżdzę :gwizdanie: tak pewnie po felgi
  4. no tak jeden dzień mi uciekł :gwizdanie: :polew: ale ja i tak robię drugie zmiany włącznie z weekendem :wallbash:
  5. pytanie jak Ci sie udało założyć felgę z otworem centrującym 66,6mm skoro piastę audi ma ok 57mm przecież od razu było widać że felga za luzno wlazła na piastę :gwizdanie: kup pierścienie centrujące - mogą być z allegro A co do samej sprawy z obcieraniem to nic nie będzie obcierać
  6. będziecie na hamowni to może przed robotą skoczę tam do was na chwilkę , bo niestety na spocie mnie dziś nie będzie bo pracuje do 22
  7. Mi przy 179KM wyszło 285NM a Turbawka pompuje 0.8 :gwizdanie:
  8. dla mnie Avant bez relingów to wielka kupa
  9. to kiedy chipsujesz i gdzie ? :gwizdanie:
  10. ja byłem cichy i spokojny chłopak, więc nie wiem z czego ten śmiech :gwizdanie: rozwydrzony bachor :polew: nie no Pucek miałeś dobrze
  11. szer felgi 8" i opona 235 przy ET 45 to max :gwizdanie: ja mam na lato 8" 235/45/17" ET 43 i jest już mała szparka z przodu po stronie wewn. AFF 75 KM i Q no to te Q to jedyne czego Ci zazdroszczę
  12. nie trzeba być studentem żeby się dobrze bawić :gwizdanie: wystarczy mieć wyrozumiałą dziewczynę/żonę a najlepiej wcale oj Pucek widzę że nie byłeś studentem :gwizdanie: ja imprezowałem juz w liceum było pózniej studium policealne było :good: a na studiach było już :kox: no ale owszem imprezować można zawsze bez względu na szkołę [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 23:24_________________________________________________
  13. student to ma jednak fajne życie :gwizdanie: dlaczego ja tak szybko skończyłem studia :wallbash:
  14. Pszczyńska 12 robiłem tam już ponad 10 autek - polecam no właśnie tam i też mam dobre opinie i nich brat tam robił kilka aut
  15. Radyjko zamontowane gra ładnie Byłem z rana na Gliwicach przełożyć dwie gumy w aucie żony i trafiłem na Pszczyńską w te podwórko gdzie oklejają szybki i to był mój błąd , zakochałem się w jednej foli :drool: k*rwa zaś 650 zeta pójdzie ....
  16. no tak ale on to bardziej praktyk niż teoretyk ale zapytać nie zaszkodzi tak a pro po to ja jestem po 6 latach nauki w Łączności w Gliwicach , ale to było dawno :gwizdanie:
  17. Te felgi to pasują może do puegota 206 a nie do Audi Bierz jakieś ORI do Audi
  18. [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 11:46_________________________________________________ po co będziesz mył :gwizdanie: U nas już śnieg zaś pada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.