Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to maluszki z innego miotu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bez rodowodu , ale takie w pełni rasowe chodzą tak po ok 450-600zł z rodowodem jakieś 800-1000zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie ma czarnych - jak "fado" w tylko mnie kochaj :gwizdanie: Fado nie był czarny :gwizdanie: tylko czekoladowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman pokaż fotki żonie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może moje szczeniaki bawić za tabliczkę czekolady :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja pracuje moja żona też , ale i tak coś dodatkowego chce robić , w sumie mam tez działalność ale póki co zajmuje się nią bardziej Matka . A ja od czasu do czasu jestem hodowcą piesków rasy Labrador :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mialem firme i zrezygnowalem bo jechalem do angli i nie mam sily na rozkrecanie nowej firmy juz za pozno moje kontakty sie juz pokonczyly wiec bylo by ciezko[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 16:16_________________________________________________ jak placi to wal do mnie jak w dym :gwizdanie: jak już kupią tą nieruchomosc i będa coś działac to się odezwe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moj bracik niedługo będzie z kumplem brał taką starą nieruchomość i będą ją trochę rozbudowywali na warsztat , więc pewnie coś do zrobienia by było :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman robisz w budowlance , załóż sobie swoją działalność i łap zlecenia , czego jeszcze nie umiesz to się nauczysz , może z czasem firma się rozwinie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli dziś nie było spania ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 15:35_________________________________________________nie mów ,że kazali Ci pracować w robocie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale cicho sza :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rańca po robocie to co Somesik już w trasie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman wie co pisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to sie po raz kolejny przywitam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Takie pytanko , ma ktoś numer do Egona ?[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 13:19_________________________________________________numerek już jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes jak tam audiczka już na aluskach ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i przy okazji sprawdzą mu czy ma dobrze wyważone te kółka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
od przodu cięzko sie kapnąć ,że to nie B7 , tylko płacić 6 tysiaków za coś takiego trochę szkoda za taką kasę niezłe mody idzie zrobić ... tak na 220-230 KM :gwizdanie: ale w sumie lans to lans ciekawe jak by samemu sprobowac to moze w 3 by sie zmiescilo jak byś miał dostęp do bardzo tanich częsci to może i tak powiem Ci że za samego lakiernika musiałbyś dać ponad tysiaka bo to 4 elementy do lakierowania plus cieniowanie na drzwi ... pewnie cale wzmocnienie na chlodnice by trzeba z B7 , zderzak z grilem lampki ...itp czyli kupe kasy :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 18:05_________________________________________________lepiej śmigać ładnym zadbanym B5 niż takie coś robić , jakbyś to policzył to mogło by sie okazać że lepiej sprzedać B5 trochę dołożyc i kupić B6- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[quote name= :yeah: :yeah:egon47 ] http://moto.allegro.pl/item903233787_audi_a4_s4_b5_stylizacja_na_b7_tuning_lifting.html powiem wam ze dal bym sie nabrac ciekawie to wyglada od przodu cięzko sie kapnąć ,że to nie B7 , tylko płacić 6 tysiaków za coś takiego trochę szkoda za taką kasę niezłe mody idzie zrobić ... tak na 220-230 KM :gwizdanie: ale w sumie lans to lans- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tak .... i jak tam Miron w końcu pojechał do Istebnej ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co tu taka cisza- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo bracik jako tako czujnika lakieru nie ma , ocenia powierzchnie fachowym okiem Ma tam jakiś znajomych handlarzy co mają czujniki lakieru . W sumie tak żeby sprawdzić dobrze musielibyście mieć jakiś czujnik :gwizdanie: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE