Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EnDrIu`

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EnDrIu`

  1. sprawdzilibyscie nowemu Vagiem Audi na spocie? Chcialbym wiedziec czy dobrze kupilem czy sie okaze, ze pod wpieciu Vaga wyjda jakies kwiatki
  2. bo zawsze nie wiem czy zamknąłem audi :gwizdanie:
  3. Będzie pasiła. 6 to szerokość felgi a 15 to średnica. Weź oponę 195 Witam ja mam propozycje zakupu felg ET45 6J15H2 czy takie beda pasowac do Avanta? I czy nie bedą za bardzo schowane pod blotnikami? Jako jest idealny rozmiar felg 15`stek do A4 ?
  4. Witam Audika mam od tygodnia, jak go kupowłem to miał inspekcje serwisową na wyświetlaczu 15000km zrobiłem 500km i teraz pokazuje, że inspekcja jest za 8300km...czy daje mi znać, że z autem się cos dzieje?
  5. Baardzo dziękuje czyli to tylko się da zrobić podłączonym Vagiem?
  6. Panowie a co sądzicie o oleju Shell Helix ultra VA ? Znajomy pracuje w ASO i mówi, że na tym oleju spokojnie można latać. Nie chodzi mi o oszczędność między Motulem a Shellem a bardziej na tym, iż Shella można łatwiej dostać z pewnego źródła (chyba, że wiecie gdzie w Warszawie można dostać na 100% oryginalnego Motula)
  7. Witam! Ja mam natomiast trochę inny problem, ale się podczepie pod temat Moja a4 AJM ma wg VINu alarm, ma czujniki na lampce na podsufitce, w okolicach pasa kierowcy jest wyłącznik czujników ruchu, natomiast jak zamykam auto to sygnalizuje tylko światłami nie ma dzwięku, alarm się nie wyje, gdy jest zamknięty z pilota i ręką otworze sobie drzwi przekadając przez otwartą szybe . W czym może być problem? I co sprawdzić? Czy można jakos dezaktywować alarm?[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 16:22_________________________________________________ Okazało się, że jednak alarm działa po prostu za krótko czekałem jednak nadal nie wiem jak włączyć dzwięk przy otwieraniu/zamykaniu auta...w ogóle seryjny alarm ma taką funcję?
  8. Witam! Zastanawiam sie nad zakupem Audi i zamierzam poczytac o A4 2.5 TDi quattro na Waszym forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.