Treść opublikowana przez EnDrIu`
-
[ALL B5] Szukam fot czarnego avanta
To auto wyglada MEGA
-
[ALL B5] Szukam fot czarnego avanta
Dobra panowie znalazłem małą kolekcję fot avantów http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=320409 jak znajdziecie coś podobnego to proszę o podesłanie
-
[ALL B5] Szukam fot czarnego avanta
rs4 jednak troche inaczej wyglada niz a4
-
[ALL B5] Szukam fot czarnego avanta
Witam, potrzebuje inspiracji co zrobić z moim avantem stylistycznie jakby ktoś miał fotki czarnej a4 b5 w avancie to prosilbym o foty. Najchętniej zglebionej, na felgach 17stki w miare dobrej rozdzielczości.
-
[ALL] CB RADIO ALAN 199 która antena IC-100 Hustler czy ML-145 Sirio
Dzięki chlopaki chce kupic zestaw do 270zł wpadl mi w oko RADIO ALAN 199 wlasnie z ML-145 Sirio bedzie to jakos dzialac? Raz na miesiac jezdze w trase, wiec za czesto nie uzywam cb. Potrzebuje tylko info gdzie Miski stoja. Taki zestaw nada sie?
-
Audi A4 1.9 TDi vs. BMW 3 e46 320d
Patrzac na allegro to ceny b5 po ostatnim lifcie jak i e46 przed liftem sa b. podobne To nie jest temat, ktory naped jest lepszy-ja juz mam swoja opinie, FWD jest bezpieczniejszy, a RWD sprawia wiecej przyjemnosci , nieraz spinowałem jak przesadzilem z gazem na mokrym, ale mam to gdzies banan na gębie na kretych drogach jadac RWD-bezcenne. Wracajac do tematu, z tego sie doczytalem, to 1.9 pali mniej, a jak z awaryjnoscia w Beemce? Czy zawias jest rownie nietrwaly? Gdybym nie wlozyl w wymiane rozrzadu do a4 pare miesiecy temu 1000zl to pewnie mocno bym myslal nad zmiana auta.
-
[ALL] CB RADIO ALAN 199 która antena IC-100 Hustler czy ML-145 Sirio
Panowie, którą antenę byście polecali? Czy jest między nimi duża różnica?
-
Audi A4 1.9 TDi vs. BMW 3 e46 320d
Latalem 2 lata mocną tylnonapędówką, wg mnie FWD jest beee Jestem mocno zdziwiony pochlebnymi opiniami na forum Audi o BMW . A czy silnik 2.0d jest rownie niezawodny co 1.9 TDi?
-
Audi A4 1.9 TDi vs. BMW 3 e46 320d
Ma ktos porowanie pomiedzy tymi dwoma samochodami? Ostatnio zobaczylem piekna e46 w sedanie...i zaczalem sie zastanawiac czy dobrze zrobilem kupujac Audi (a patrzac na ceny na allegro to sa porównywalne)...jednak e46 wydaje mi sie duzo ladniejsze i ma tyl naped. Jak z trwałością silnika 2.0d w BMW? Ktory sie lepiej prowadzi, jak jakosc wnetrza BMW? (dla mnie srodek A4 jest super, jednak nie siedzialem w BMW). Przejrzalem forum BMW i jest temat A4 vs. BMW 3, ale specjalnie nie ma tam za duzo konkretow. Wiadomo, ze na forum BMW raczej Audi nie beda chwalic Dodam tylko, ze A4 dla mnie jest super, jednak znudzil mi sie jej wyglad
-
[ALL B5] Parktronic-gdzie się znajduje.
Dzięki po środku czy któraś ze stron? Którędy idzie wiązka do czujników?
-
[ALL B5] Parktronic-gdzie się znajduje.
Witam, na jednym z czujników od parktronic`u nie mam "prądu" (próbówka nie zapala się po sprawdzeniu kabla czerwonego-plusowego). Sprawdziłem wiązkę na tyle ile byłem w stanie bez zdejmowania zderzaka tylnego-wydaje się ok. Czy da się bez zdejmowania zderzaka przejrzeć wiązkę? Jak ona przechodzi do czujników? Gdzie jest umiejscowiona centralka do parktronic`a w Avancie?
-
[ALL] Kradzież auta, odnalezienie pociętego
PZU ma taki zapis jak przytoczył edmondo, jesli samochod jest nielegalnie w kraju nie wypłacą $$$. Przeczytaj w OWU czy masz ten sam zapis w AXA.Z resztą dobrze się zwrócić o pomoc tutaj http://www.rzu.gov.pl/
-
[B8 CDN] Beżowa ślicznotka, 2.0 TFSI Q
Mi sie kolor b. podoba pokaz srodek:)
-
[B5 AJM] Wyciek oleju-skąd? Dużo zdjęć
Dzięki za szybkie odpowiedzi Teraz bede wiedzial na co zwrocic uwage Zrobie jak mowicie. Jesli ktos ma jakies dodatkowe pomysly na co zwrocic uwage to prosze pisac:)
-
[B5 AJM] Wyciek oleju-skąd? Dużo zdjęć
Panowie mam nastepujący problem, wycieka mi olej, nie jest to duza ilosc, problemem jest, ze scieka mi na rozrusznik, przez co zaczeły mi sie zawieszac szczotki. Poczatkowo zauwazyłem, ze kolanko wychodzace z EGR bylo od spodu mokre. Dzis je wymienilem, ale stare wyglada ok Dodam, że rurka od EGR została zaślepiona przez poprzedniego właściciela lepiej ją podłaczyć? Porobiłem fotki wygląda to tak (niestety nie mam kanału i fotki robione wkładając rękę w okolicy filtra powietrza- stojąc po stronie pasażera): Po zdjęciu rury, o ktorej wczesniej wspomnialem zauwazyłem tyle oleju w ukladzie...czy to normalne?
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
Jak to za byle co złamałeś przepis i powienienes sie cieszyc, ze skonczylo sie na upomnieniu. A dodatkowo, kto z wyzszym wyksztalceniem chcialby isc do Policji? Przelozony ma Cie za smiecia, spoleczenstwo rowniez. Mieszkam niedaleko komisariatu i dzieki temu po nocy gnoje nie wybijaja szyb w autach, nie slyszalem by cos komus zginelo. Nawet jak mnie od czasu do czasu wylegitymuja to nie robie problemow taka ich praca i moze dzieki temu znajda kogos poszukiwanego.
-
[B5 AJM] Odcinka w AJM`ie.
Przy ilu jest odcinka w AJM? Dzis przeciagnalem auto zeby zobaczyc kiedy ma odcinke, na liczniku widzialem 5 tys. obr. dalej sie juz balem. Teraz zerkam na wyniki z hamowni umieszczone na naszym forum i widze, ze koncza sie gdzies 4600-4800 obr/min. Czy cos u mnie jest nie tak, czy obrotomierz oszukuje?
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
gps. U mnie przy licznikowych 195 wg GPS bylo 185km/h
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
mój jak był seryjny latał licznikowe 215 teraz zamyka skrzynię na 5 biegu Jaka AJM ma predkosc na zamknieciu skrzyni?
-
[B5 AJM] Temperatura na Climatroniku na 49 Kanale
Tez mam AJM i czesto zerkam na 49 kanal z ciekawosci. W trasie 400km jak lecialem nonstop but, temp. zew. ok 17C to pokazywalo mi 88C, w miescie jak latam ( w jedna strone 20km) to osiagam 85-87C. Chyba na sile szukasz problemu;) u mnie trzyma caly czas temp. wahania sa w wielkosci max. 2-3 stopni. Masz tak samo? 92C widzialem tylko w chwili jak sie zakopalem w sniegu i probowalem wyjechac z 10 min.
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam wlasciciela A4 B5 Avant z ramkami klubowymi, z trumna na dachu oraz z tabl. rej. L*** , widzianego dzis na al. Tysiaclecia . Myslalem, że depniesz i pokazesz jak lata 2.5 TDi
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
To w takim razie pokaze mojego ex young timera. Auto mialo przelozony silnik z wersji nowszej, mialo 230hp, wg techu na oponach 195/60/15 mial 6.5sek. do paki, zalozona szpera latal bokami jak glupi...szkoda, ze musialem go sprzedac, mam nadzieje, ze sobie kupie kiedys znow taka zabawke. Foto: Filmiki na YT: Drift Drift 2
-
[B5 ATJ] Black Devil by Olovski
Szukałem czegoś takiego, niestety nie znalazłem. Mocno Ci zazdroszcze Quattro i wypasu jak mozesz napisz ile placiles, moze byc na PW- jesli podobnie jak ja za mojego AJM to ide sie powiesic BTW moj panel od klimatronica wyglada identyko chociaz jest jednostrefowy...jak sie ustawia u Ciebie dla pasazera i kierowcy oddzielnie?
-
[ALL B5] Co to za podkładka pod przedni zderzak?
Pytalem, bo liczylem, ze moze jest to jakas dokladka od innego auta, oczywiscie laminat nie wchodzi w gre :gwizdanie:
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
A ja kupilem sobie Ampipur jak sie skonczyl to uzupelniam to wodą po goleniu ktora dostalem od znajomych (zamast z flaszka kupili jakis tam zestaw za 30zl) mam za darmo, a tak to bym wywalil