Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EnDrIu`

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EnDrIu`

  1. W Outlooku masz opcje "żądaj potwierdzenia przeczytania'...
  2. http://www.break.com/index/awesome-russian-airbag-explosion (proponuje obejrzeć z głosem) :polew: :polew: :polew:
  3. Mam rozumieć, że jest tam ostra rotacja i ciezko usiedziec na dluzej?
  4. Właśnie kończe studia o kierunku logistyka, chciałem w tym roku już popracować w zawodzie...to mnie pocieszyliście
  5. Pornolez 1.4 16V -> Nissan 100NX targa(crashed) -> Nissan 100nx targa -> Nissan 200SX -> potem nastapil kryzys gospodarczy i kupiłem Audi :gwizdanie:
  6. bo "ŻYCIE TO NIE BAJKA JEDNYM ROZDAJE CUKIERKI DRUGIM URYWA JAJKA"
  7. Jak masz AC i to w PZU to zgłoś sobie z regresu. Normalnie dzwonisz na infolinie pzu (pracuja 24h) zgłaszasz szkodę, powiedz, że chcesz ze swojego AC, ale z regresu do ubezpieczenia sprawcy. Wtedy to PZU buja się z Uniqa. PZU robi ogledziny i wycenę. Do ogledzin przygotuj sobie oświadczenie sprawcy. Jesli nie masz AC to dzwon do ubezpieczyciela sprawcy.
  8. EnDrIu` odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Był jakiś błąd w grze, musiałem przejść ponownie 14 rozdział i bylo ok. Przeszedlem cała...jednak Mafia 1 była dużo lepsza. Na gigantyczny plus dwójki mozna zaliczyć zime w grze:) jak sie ustawiło na realistyczny sposob jazdy było duzo zabawy
  9. EnDrIu` odpowiedział(a) na Luka3s temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie mam problem z misja gdzie ucieka sie z budynku z gory na dol (blok jest podczas budowy) schodze na dol wybijam wszystkich, a ten moj kumpel nie chce sam zejsc...bez niego nie moge wyjsc z budynku. Poradzil sobie ktos z tym?
  10. I dobrze bo ładnie się prezentuje, ciężko by było znaleźć coś fajniejszego :> Dokladnie, cieżko znalezc inne auto rwd z dieslem i to w coupe. Takie e46 bedzie moim następnym autem
  11. Wszystko zależy od tego jak ktoś dba o auto... ja np. mam najechane prawie 400tyś. km (AVF 2002r.) i na skórze mam tylko pojedyncze, drobne pęknięcia, które aby zauważyć trzeba się dokładnie wpatrzyć. Dokładnie, widziałem Merca E klase, przebieg blisko 800 tys, km, a skóra wygladała ok.
  12. Brakuje wersji taka jak ja mam...cale czarne wnetrze + czarna skora, z listwami "metalowymi".Co do tematu...jest to moje pierwsze auto ze skora i wiem, ze juz bede chcial miec w kazdym aucie.
  13. Pojedz do sklepu co się specjalizuje w gumowych rurach (olejoodpornych) ja inną rurę kupiłem za 26 zł ( z Lublina trzeba bylo tylko przyciąć) ori kosztowała ponad 100zł a używka 60zł.
  14. Pomarańcz, będzie sie odrózniał na drodze:)
  15. Zrob jak kolega otworz maske daj w gaz druga osoba patrzy czy gdzies nie ma nieszczelności oraz czy slychac turbo. Jak nie pomoze to VAGuj
  16. Witam poprosiłbym o ten nr
  17. Dzięki, można zamknąć
  18. Dzięki chłopaki, bałem się że może go parktonik widzieć.
  19. Witam czy ori parktronik poradzi sobie, gdy bedzie zamontowany hak? Czy będzie nonstop piszczał? Czy ma funkcję "uczenia się" i da się jakoś zaprogramować czy nie piszczał z powodu haka?
  20. Odświeżę kotleta. Mam w OOOO ori parktronic, natomiast nie moge z nim dojsc do porozumienia i chce go zamienic czyms innym, jaki zestaw byscie polecali? Mam hak Niestety linki do allegro w tym temacie sa dawno nieaktualnie
  21. Chcemy wiecej
  22. Ufff...a juz sie balem, ze robie krzywde OOOO tym olejem. Warto zalac do seryjnego, w normalny sposob eksploatowanego AJMa Motula? Bedzie ciszej działał?
  23. Drugi raz slyszę podobną historię. Moja znajoma kiedyś najechała lekko na tył radiowozu, uszkodzony był tylko zderzak, poduchy nie odpaliły etc. etc. Policjant po jakimś czasie zaczął płakać, że boli go szyja i podoba historia jak u kolegi. Wprawdzie ona nie dostała takiego pisma jak kolega. Widać Policjanci to bardzo delikatne laleczki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.