Treść opublikowana przez EnDrIu`
-
[ALL] Co tu zrobic, kolizja :( video, kosztorys
W Outlooku masz opcje "żądaj potwierdzenia przeczytania'...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.break.com/index/awesome-russian-airbag-explosion (proponuje obejrzeć z głosem) :polew: :polew: :polew:
-
Własna działalność - Transport lekki
Mam rozumieć, że jest tam ostra rotacja i ciezko usiedziec na dluzej?
-
Własna działalność - Transport lekki
Właśnie kończe studia o kierunku logistyka, chciałem w tym roku już popracować w zawodzie...to mnie pocieszyliście
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Pornolez 1.4 16V -> Nissan 100NX targa(crashed) -> Nissan 100nx targa -> Nissan 200SX -> potem nastapil kryzys gospodarczy i kupiłem Audi :gwizdanie:
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
bo "ŻYCIE TO NIE BAJKA JEDNYM ROZDAJE CUKIERKI DRUGIM URYWA JAJKA"
-
[ALL] Co tu zrobic, kolizja :( video, kosztorys
Jak masz AC i to w PZU to zgłoś sobie z regresu. Normalnie dzwonisz na infolinie pzu (pracuja 24h) zgłaszasz szkodę, powiedz, że chcesz ze swojego AC, ale z regresu do ubezpieczenia sprawcy. Wtedy to PZU buja się z Uniqa. PZU robi ogledziny i wycenę. Do ogledzin przygotuj sobie oświadczenie sprawcy. Jesli nie masz AC to dzwon do ubezpieczyciela sprawcy.
-
Mafia 2
Był jakiś błąd w grze, musiałem przejść ponownie 14 rozdział i bylo ok. Przeszedlem cała...jednak Mafia 1 była dużo lepsza. Na gigantyczny plus dwójki mozna zaliczyć zime w grze:) jak sie ustawiło na realistyczny sposob jazdy było duzo zabawy
-
Już wiadomo kim jest The Stig
:polew:
-
Mafia 2
Panowie mam problem z misja gdzie ucieka sie z budynku z gory na dol (blok jest podczas budowy) schodze na dol wybijam wszystkich, a ten moj kumpel nie chce sam zejsc...bez niego nie moge wyjsc z budynku. Poradzil sobie ktos z tym?
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
I dobrze bo ładnie się prezentuje, ciężko by było znaleźć coś fajniejszego :> Dokladnie, cieżko znalezc inne auto rwd z dieslem i to w coupe. Takie e46 bedzie moim następnym autem
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Wszystko zależy od tego jak ktoś dba o auto... ja np. mam najechane prawie 400tyś. km (AVF 2002r.) i na skórze mam tylko pojedyncze, drobne pęknięcia, które aby zauważyć trzeba się dokładnie wpatrzyć. Dokładnie, widziałem Merca E klase, przebieg blisko 800 tys, km, a skóra wygladała ok.
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Brakuje wersji taka jak ja mam...cale czarne wnetrze + czarna skora, z listwami "metalowymi".Co do tematu...jest to moje pierwsze auto ze skora i wiem, ze juz bede chcial miec w kazdym aucie.
-
[B5 AJM] Przewód gumowy od intercolera
Pojedz do sklepu co się specjalizuje w gumowych rurach (olejoodpornych) ja inną rurę kupiłem za 26 zł ( z Lublina trzeba bylo tylko przyciąć) ori kosztowała ponad 100zł a używka 60zł.
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
Pomarańcz, będzie sie odrózniał na drodze:)
-
[B5 AJM] Poważny brak mocy. Turbina ?
Zrob jak kolega otworz maske daj w gaz druga osoba patrzy czy gdzies nie ma nieszczelności oraz czy slychac turbo. Jak nie pomoze to VAGuj
-
[B5 AJM] Poproszę nr części zbiornika do spryskiwaczy
dziękuję
-
[B5 AJM] Poproszę nr części zbiornika do spryskiwaczy
Witam poprosiłbym o ten nr
-
[B5 AJM] Parktronic a założenie haka.
Dzięki, można zamknąć
-
[B5 AJM] Parktronic a założenie haka.
Dzięki chłopaki, bałem się że może go parktonik widzieć.
-
[B5 AJM] Parktronic a założenie haka.
Witam czy ori parktronik poradzi sobie, gdy bedzie zamontowany hak? Czy będzie nonstop piszczał? Czy ma funkcję "uczenia się" i da się jakoś zaprogramować czy nie piszczał z powodu haka?
-
[ALL B5] Montaż parktronica
Odświeżę kotleta. Mam w OOOO ori parktronic, natomiast nie moge z nim dojsc do porozumienia i chce go zamienic czyms innym, jaki zestaw byscie polecali? Mam hak Niestety linki do allegro w tym temacie sa dawno nieaktualnie
-
RS4 B5 Dyno Day
Chcemy wiecej
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ufff...a juz sie balem, ze robie krzywde OOOO tym olejem. Warto zalac do seryjnego, w normalny sposob eksploatowanego AJMa Motula? Bedzie ciszej działał?
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
Drugi raz slyszę podobną historię. Moja znajoma kiedyś najechała lekko na tył radiowozu, uszkodzony był tylko zderzak, poduchy nie odpaliły etc. etc. Policjant po jakimś czasie zaczął płakać, że boli go szyja i podoba historia jak u kolegi. Wprawdzie ona nie dostała takiego pisma jak kolega. Widać Policjanci to bardzo delikatne laleczki.