Treść opublikowana przez EnDrIu`
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
Jestem ciekawy ile pali diesel przy takiej mocy...mialem 200sxa przy 220hp palil mi w miescie przy dynamiecznej jezdzie 15l a jak u Ciebie?
-
[B5 AJM] N75 czy zbyt duży pobór prądu może zakłócić jego pracę?
Niestety mieliscie racje to nie audio Wrzuce logi to wtedy poprosze o dodatkowe informacje.
-
[INNE] Zamarznięte paliwo
Niestety auto nie odpalilo, wlalem 250ml. No nic bede musial go jakos wyciagnac ze sniegu i holowac do parkingu. Jak sadze woda jest w filtrze paliwa i nawet jak dolalem to nic nie dalo. Dzis zauwazyłem, że pompa brzmi jak dawniej, pierwsze objawy jak nie chcial odpalic to glosniej pracowala. Dzieki wszystkim za sugestie, na dodatek zaczelo mi i Audi szwankowac
-
[B5 AJM] N75 czy zbyt duży pobór prądu może zakłócić jego pracę?
Wlasnie nie wiem czy juz szukac kondensatora czy N75 Myślisz, ze brak kondensatora moze miec wpływ na n75? We wtorek pojade na spota i kolega pewnie znow podlaczy mi VAGa to wkleję co system pokazał
-
[B5 AJM] N75 czy zbyt duży pobór prądu może zakłócić jego pracę?
Panowie zamontowałem sobie car-audio w aucie. Wszystko było dobrze dopóki nie testowałem max. sprzętu, wtedy widziałem, że na postoju światła mijania przygasały w rytm pracy subwoofera. Po pewnym czasie samochod stracił moc, jechał jakby bez turbo, stanąłem wyłączyłem i włączyłem auto i było juz ok-przy okazji zmniejszyłem bassy. Do tej pory jest wszystko OK. Czytałem, że można sprawdzić pracę N75 przez zmierzenie Ω i się zacząłem zastanawiać czy mógł nastąpić spadek napięcia co mogło spowodować problem z n75? Jeśli n75 pada to może się zdarzyć, że raz na jakiś czas się wyłącza czy jak juz jest uszkodzony to nonstop jest małe doładowanie? Testowałem VAGiem auto z miesiąc temu i nie miał żadnych błędów (oprócz problemu z żarówką w bagażniku).
-
[B5 APT] Podłączenie wzmacniacza do akumulatora
Ja juz po montazu, przeciagnalem kabel pomiedzy rurkami od klimy (jest od strony pasazera wystarczy zdjac gumke i przecisnac kabel, wychodzi prawie sam na dywanik:)
-
[INNE] Zamarznięte paliwo
zostawic go na noc czy mozna probowac po jakies godzinie?
-
[INNE] Zamarznięte paliwo
oki dziekuje, niestety auto stoi w takim miejscu, ze jesli o wlasnych silach nie wyjedzie to nie da sie go sholowac czy nawet wypchnac
-
[INNE] Zamarznięte paliwo
a w jakiej proporcji dolal?
-
[INNE] Zamarznięte paliwo
Panowie zamarzło mi paliwo w aucie żony (benzyna, Nissan Micra). Czy wlewanie denaturatu do baku w takim przypadku to dobry pomysl? Jest tam z 20l benzyny. BTW Nie tankujcie na Neste uczcie sie na błędach innych-teraz wszedzie musze zonkę wozić Audi
-
[B5 APT] Podłączenie wzmacniacza do akumulatora
jak długi powinien byc kabel "+" zeby podlaczyc suba w bagazniku(avant)? jakby ktos mial fotke jak przeciagnac ten kabel od aku do srodka bylbym wdzieczny:)
-
[B5 AJM] Podczas uruchamiania zimnego silnika szarpie i dymi
Hmmm moj potrafi lekko szarpnąć...im chlodniej tym bardziej. Nadal Ci ubywa plynu? Miałeś auto poprzedniej zimy i tez byly podobne objawy czy wtedy odpalal bez szarpania?
-
[B5 AFN] Wydłużył się czas grzania świec - co to oznacza?
Panowie z tego co czytam to musze wymienic swiece zarowe...kiepsko odpala przy -14C trzesie silnikiem i potrafi walic bialym dymem...czy takie odpalanie jest grozne dla silnika?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uła a jak tam w centrum:D? bo się zastanawiam czy z bemowa jechać na karową ;P Zerknij tutaj http://www.tvnwarszawa.pl/ulice.html z tego co widze czeka mnie ciezka przeprawa, nawet o tej porze :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki za sprawdzenie VAGiem :> Fajna macie atmosfere na spotach bede sie czesciej pojawiac
-
[B5 AJM] Zbiornik płynu spryskiwaczy-zdjęcie
- [B5 AJM] Zbiornik płynu spryskiwaczy-zdjęcie
Hej chciałem Ci wysłac PW ale masz pelna skrzynkę, więć pisze tutaj.czesc! A moglbys mi zrobic printscreen ekranu na etce gdzie widac zbiorniczek do AJM? Gosciowi od czesci nie chce sie sprawdzic nr zbiorniczka. Ktos mi podpowiedzial, ze zbiorniczek do mojego jest taki jak ten: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=819488855 Moglbys porownac? Bylbym wdzieczny- [B5 AJM] Zbiornik płynu spryskiwaczy-zdjęcie
Panowie czy to jest zbiorniczek do AJMa? Czy AJM ma zbiorniczek na tylne i przednie spryskiwacze maja wspolny zbiorniczek?- [B6 ALT] 2.0 bierze litr oleju na 2000km
Nie zgodzę się z Tobą. Mialem Nissana 200sx 2.0 T dostawał nonstop baty w drifcie, a oleju nie brał.- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Drugie tankowanie i wynik 6,7 l/100km po miescie(często korki, ale za to robię dużo km po odpaleniu-do roboty mam 20km) jestem bardzo zadowolony ze spalania, jak sie tylko nagrzeje to go cisnę- [B5 AFN] Czy to zintegrowana antena radiowa ?
dzieki za odp. bez zbednego ot Nie wiesz to jest seryjne? Jesli tak to działało na zasadzie BT? Po włączeniu BT nie wyszukuje mi a jakiś uchwytów czy pozostałości po nich nie widzę w środku na pewno żadna seria...ktoś sobie dołożył a to wyglada na mikrofon do zestawu glosnomowiacego? Jeśli tak to jak sprawdzić czy jest reszta zestawu i jak ją ewentualnie włączyć (BT podczas jazdy samochodem nie wykrywa żadnego zestawu)- [B8 CAG] Moje Audi sedan
Przepiękny wygląda jak jakaś limo a nie a4( w porównianiu do A4 B5)- [B5 AFN] Czy to zintegrowana antena radiowa ?
dzieki za odp. bez zbednego ot Nie wiesz to jest seryjne? Jesli tak to działało na zasadzie BT? Po włączeniu BT nie wyszukuje mi a jakiś uchwytów czy pozostałości po nich nie widzę w środku- Znaczenie ET Felgi
Wie ktoś czy felgi seryjne stalówki do Passata b5 będą pasowały do A4 b5?- [B5 AFN] Czy to zintegrowana antena radiowa ?
Zeby nie otwierać nowego wątku zapytam się w tym(fotek autora nie widac) u mnie jest taka antenka obok anteny od radia...to jest wlasnie od climatronic? - [B5 AJM] Zbiornik płynu spryskiwaczy-zdjęcie