Treść opublikowana przez EnDrIu`
-
[B6 AVF] Prosze o ocenę zużycia paska rozrządu
Mój znajomy pracuje w ASO, rowniez on mi wymienial pasek (komplet) na ori, mowil, ze spokojnie 90 tys. na oryginalnym mozna robic.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Jeżeli w trakcie nagrzewania temperatura spada ci do ujemnej a ponownie raptownie rośnie to problem wg mnie leży po stronie czujnika i jest to niebezpieczne dla silnika. Czemu jest niebiezpieczna? Chyba auto najwyzej powinno wiecej palic, bo ma inna dawke, zgadza sie?
-
[ALL B7] Jakie macie opinie na temat silnika 1,9 TDI 116KM w B7
Ma ten silnik cos wspolnego z AJMem czy tylko pojemnosc i moc?
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
Ja jestem wlasnei po wymianie swiec, okazalo sie, ze wszystkie byly spalone, a i tak odpalal za pierwszym razem przy -19C (tylko, ze szarpał i dymił). Takze jak ktos bedzie mial taki problem jak kolega to raczej nie sa to swieczki
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Wielkie dzięki
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Problem w tym, ze zawsze jak jade do znajomego co ma VAGa działa dobrze, raz na czas tylko wariuje. Przeczyszcze jak mowisz tylko prosze mi wskazac gdzie on jest (jestem slaby z grzebania pod maska).
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Chłopaki dzisiaj na kanale 49 w klimatroniku zauważyłem...-10 (temp. na zew. 0 C) dawniej minimum jakie pokazywało to było 30C...czy to czujnik temp? Gdzie on jest w AJMie? (najlepiej poprosiłbym zdjęcie albo rys. z VAGa).
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
Nie sądzę by zbyt mala ilosc oleju blokowala uruchomienie samochodu. Masz pelen fis czy 1/2? Jak przekreczysz od nowa stacyjke bez odpalania pojawia sie tez ten blad?
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
Dolałeś olej i odpalił?
-
[B5 AFN] Zasłanianie chłodnicy
Dokładnie :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi keidys tez chceli sholować tam auto...na szczeście auto było za niskie by mogli sholować bez uszkodzenia Prawdą jest, że tam po 8-9 nie da się zaparkować, jeśli tak chcieli uniemożliwić parkowanie w tym miejscu powinni postawić słupki.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Za co mogą Ci mandat wlepić?
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
Git, zdecydowanie lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe kufa a ja po wódzie to raczej mam taką minę :> śnieg jeszcze będzie a wóda wyparuje wode mam co pare dni... snieg rzadko jak będzie jak w zeszłym roku to jeszcze będziesz przeklinać nadmiar śniegu Ja byłem pod WORDem na Bemowie...o mało Passat nie wbił mi się w drzwi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pitolisz :polew: po co ci?? pitolisz :polew: po co ci?? Po to:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja chce quattro
-
[B6 AVF] 185km/h max
Chyba, że zmienisz koła
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Spalanie mojego AJM...spalanie w miescie w WWA w korkach. http://www.motostat.pl/vehicle-stats/14480/1 Dodam tylko od siebie, że oprócz standardowych wymian (czyli rozrząd, płyny) na części i robociznę na 15 tys km wydałem...300zł
-
[B5 AJM] Silnik przechodzi w tryb awaryjny, spalanie
Kolego mam identycznie...dlatego staram się raz na jakiś czas pojechać w traskę-moja luba myśli, że chce zwiedzać a ja się tylko chcę przejechać Ogólnie jak znajdziesz kawałek prostej to chociaż staraj się trzymać wysokie obroty nawet bez przyspieszania. Co do spalania...mój AJM pali tak: http://www.motostat.pl/vehicle-stats/14480/1 Ogolnie zależy jaka trasa...jeśli dłuższa to w ciepłe dni spala mi AJM 5-6l nigdy nie przekroczył 6l nawet jak trasę Krk-WWA robiłem w 4.5h (stojąc w korkach przy wyjeżdzie z WWA).
-
[ALL B5] Huczenie,ale tylko przy określonej prędkości bez różnicy czy na zakręcie czy nie
Hmmm...ale czy wcisne sprzeglo, czy wrzuce luz i puszcze sprzeglo nie ma znaczenia. Wydaje mi się, że to coś w napędzie...moze połośka, przegub wew...czy one wydają podobne odgłosy jak się kończą? Dodam, że tylko pojawił się dzwięk żadnych innych odczuć (ani szarpania czy drgania).
-
[ALL B5] Huczenie,ale tylko przy określonej prędkości bez różnicy czy na zakręcie czy nie
Hej, w moim przednim prawym kole wydobywa się dzwiek jak w wyjacym moscie w Polonezie...czyli "łu łu łu łu". Od razu dodam, że uzyłem ale chyba mój problem jest b. nietypowy. Dzwięk sluchac zarowno na letnich oponach jak i zimowych, jednakze na letnich pojawia sie tylko podczas przyspieszania, natomiast na zimówkach rowniez podczas hamowania silnikiem. Dzwiek wydobywa się tylko w przedziale predkości 45-70km/h. Intensywnosc dzwieku nie zmienia sie w zakretach-jest taka sama, ustaje wtedy gdy wcisne sprzeglo. Wiem na pewno, ze mam dwa wahacze gorne do wymiany z prawej strony...czy to moze byc przyczyna? Lozysko rozumiem, ze slychac byloby zarowno na luzie jak i podczas jazdy, zgadza sie? Wydaje mi się, ze skrzynie moge wykluczyc, bo dzieje sie to niezaleznie na ktorym biegu jadę. Naprawę zaczalem od wymiany przegubu zew. ale nie pomoglo. Proszę o pomoc.
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Na jakiej zasadzie to działa? wiem, ze kiedys w starych 80 cos takiego bylo, ale czy w a4 quattro cos takiego normalnie wystepowalo czy to jakas rzezba?
-
[ALL B5] Walka z seryjnym parktronikiem
A jak Ci piszczą to VAG coś pokazuje? BTW którym VAGiem sprawdzasz i jakbyś mógł powiedzieć mi, gdzie znajduje sie w VAGu odpowiednie miejsce do testowania czujnikow? Nie wiem czy pod prawidłowe próbowaliśmy sprawdzić moje czujniki.
-
[ALL B5] Walka z seryjnym parktronikiem
Kolego, ale u mnie piszczy non stop a nie przez pare sek. Jak chcesz sie przekonać ktory czujnik to wrzuc wsteczny i dotknij kazdego z czujnikow-działające będą pulsować.
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
Tomek fura jak na AVG lata ledwo mój AJM dał radę . Jest 10 poduch dziś liczyłem:) może niezbyt precyzyjnie to nazwę, ale jest tak: 2x poduchy w przednich słupkach, 2xpoduchy nad pasami bezpieczeństwa, 2x. poduchy w tylnych słupkach, 2x poduchy w fotelach i poducha kierowcy oraz pasażera.