Treść opublikowana przez EnDrIu`
-
[ALL B5] Walka z seryjnym parktronikiem
Walcze od dłuższego czasu z parktronikiem...i przegrywam. Mój samochód był fabrycznie wyposażony w parktronik. Okazało się po zakupie auta, że dwa czujniki są walnięte (nie drgały, po wrzuceniu wstecznego był ciągły 5 sek sygnał). Kupiłem czujniki (od kolegi z forum jest pewny, że działają) po podłączeniu wszystkie cztery drgają, natomiast parktronik po wrzuceniu wstecznego daje jeden krótki sygnał potem jest ciągły (tak długo aż nie zmienie biegu). Podpieliśmy VAGa, ale nie może się połączyć z parktronikiem. Moje przypuszczenia poszły na wiązkę, ale kolega powiedział, że być może coś nie tak jest z centralką, skoro sie nie możemy do niej dobrać VAGiem...co o tym sądzicie? Nie wiem czy w Vagu wybraliśmy odpowiedni kanał do sprawdzenia...z tego co pamiętał miał oznaczenie 76.
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Czerwone zaciski i czarne lampy były modne 10 lat temu :>
-
[ALL B5] Terkocze przegub napedowy tylko nie wiem który ?
Jak miałem uszkodzony prawy to hałasował tylko przy skręconych kołach w prawo kiedy dodawałem gazu...moze masz juz oba do wymiany.
- s4 b5 sedan
-
[B6 AKE] Duża kałuża wody pod silnikiem
Dojedziesz przeciez nie ma dzis temp. na minusie. I tak bedzie Ci pewnie caly plyn wymienial.
-
[B5 AHU] B5 AHU Temperatura na 49 i 51 - dziwna sprawa
Nie wiem czemu tak jest...u mnie jest to samo, takze sie nie martw to norma.
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
130hp w serii? To już było pięknie :)
-
[ALL] Sposoby wymiany oleju.
Dobry temat, czy sposób nr 2 faktycznie usuwa cały olej?
-
[B5 AFN] Jaki Vmax na felgach 18 seria
A nie mozesz zalozyc zimowek i sie przejechac? Nie sadze by byla to wina kół, chyba , ze zmianil sie obwod kola i licznik Ci przeklamuje ostro. Najlepiej sprawdzic z GPSem.
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
Widocznie zależy od silnika, ja w swoim AJM z PD czuje różnice...masz wiecej hp i to pewnie z tego powodu nie odczuwasz zmiany. A tankuje nie po to by miec duzo lepsze osiagi tylko by zmniejszyc ryzyko, ze trafie na chrzczone paliwo
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
Nie mam wprawdzie b7, ale ja mam takie uwagi co do paliwa: 1. Lukoil- tylko raz zatankowałem nie zauważyłem róznicy między tym paliwem a innym zwyklym 2. Vpower- lepiej chodzi niż na zwykłym paliwie 3. Ultimate Bp- wg mnie najlepiej się zbiera Ogólnie jeżdzę albo na Ultimate (w 80 %) albo na Shell Extra. Raz na czas zalewam Vpowera (szczegolnie w silne mrozy)
-
[ALL B5] Po wymianie przegubu częściej włącza się ABS
Ekhm? Możesz rozwinąć? Dzięki wprawdzie wpisałem w "przegub abs", ale jakoś nie znalazło.
-
[ALL B5] Po wymianie przegubu częściej włącza się ABS
Mam taki dziwny przypadek, wczoraj w ASO wymienili mi przegub zew. jednak czasem włącza się ABS z byle powodu. Przez 20 km jest ok i nagle podczas delikatnego hamowania na suchym asfalcie czuć kopnięcie w pedał hamulca przez ABS...są to tylko jedno czy dwa walnięcia i hamuje znów normalnie. Mam zaufanie do tego serwisu, szefem jest mój dobry znajomy i nie chciałbym najpierw uderzać do niego, wiec najpierw zapytam się na forum...czy moze miec to jakiś związek czy czysty przypadek, że akurat wczoraj był wymieniany ten przegub? Dodam, ze wczoraj jak wyjezdzalem z bramy warsztatu przy 10km/h podczas hamowania poczułem pierwszy raz zadziałanie absu (tez bylo sucho).
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Niezle czyli 236 800 000 km, pewnie jeszcze kręcony :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież już jest prawie zima
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki kiedy się przenosicie do Arkadii?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
taka dostałem od nich informację: "Witam, Tego typu dane są dostępne w systemie producenta, który jest opaczony zastrzeżeniem " Tylko do użytku wewnętrznego". W związku z powyższym nie możemy udzielać tego typu informacji. Z pozdrowieniami, " Jakby ktoś tutaj zaglądał co ma możliwość sprawdzenia to prosiłbym o PW. Będę wdzięczny
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
Dieslem jeżdzi się fajnie, miałem 2.0 T 220hp teraz mam 116hp ale wiecej Nm i nie czuje, aż tak dużej różnicy(a koszt przejechania 100km o połowę mniejszy)...jedynie ten odgłos diesla-kle,kle,kle,kle strasznie mnie irytuje. Następne auto to będzie benzyna+lpg.
-
Uwazajcie na swoje audiczki
A ja osobiście oddałbym kluczyki, nigdy nie wiadomo czy to nie prawdziwa broń, a to przecież tylko samochód. Dobry jest antynapad trzymasz go w portfelu i auto bez niego działa przez ok. minuty.
-
[B5 AEB] oszukali mnie co mam teraz zrobic:(
Nie ma co płakać 2300zł to nie są duże pieniądze i to jeszcze z wymianą rozrządu. Przynajmniej masz teraz spokój na parę lat
-
Warszawa - miejsce, gdzie można spokojnie pogrzebać przy aucie-dostęp do kanału
Chłopaki chodziło mi o zwykłe miejsce odludne z kawałkiem daszku Kanał to byłby juz luksus elmichalkw wiesz jacy ludzie potrafią być dziwni...już miałem rozmowę czemu parkuje do bloku czasem tyłem, czemu nie gaszę od razu auta etc.
-
[ALL B5] Zalewa mi auto
A miałeś rynienkę do filtra kabinowego? Bo znałem już takie historie że nie było rynienki i lała się woda do filtra a z filtra to już do środka pod dywaniki, ja miałem właśnie tak tylko rynienkę miałem założoną na odwrót ale takie są zwykle moim zdaniem efekty jak woda leci do filtra Dokładnie sprawdź czy nie przesunęła Ci się z nad filtra
-
[ALL B5] Różne kolory soczewek w lampach przednich
Koledzy czy czyszczenie soczewki coś poprawi? Domyślam się, że jedna lampa jest nowa odbłyśniki jaśniejsze i ma fioletowy kolor soczewki...czy pozostaje tylko wymiana? (Obie są Valeo) Kliknięcie powiększy fotkę
-
Warszawa - miejsce, gdzie można spokojnie pogrzebać przy aucie-dostęp do kanału
Wie ktoś może gdzie w Warszawie jeszcze jest jakiś podjazd czy kanał gdzie na spokojnie bez opłat można sobie pogrzebać przy aucie? Mieszkam w bloku, nawet zwykłe grzebanie jak wymiana kół już rodzi jakieś konflikty z sąsiadami...a czasem też przydałoby się wejść pod auto i popatrzeć czy wszystko od spodu jest ok. Ewentualnie nawet nie sam kanał, ale jakiś daszek, gdzie nie trzeba nerwowo patrzeć na chmury z Góry dzięki za odpowiedzi
-
Własna działalność - Transport lekki
Mam rozumieć, że jest tam ostra rotacja i ciężko usiedzieć na dłużej? tak na ogół jest w dużych firmach jak masz niskie stanowisko... miałem praktyki w K+N w spedycji krajowej, to przez miesiąc 3 osoby się zwolniły, a kierownik wyleciał poszukaj na stronach firm Rohlig, Jas FBG, Raben, Kuehne Nagel, DHL, Equus ... oni często mają ogłoszenia. Szału nie ma, ale na początek, żeby nabrać trochę doświadczenia wystarczy. Dzięki za uświadomienie co ewentualnie może mnie czekać