Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EnDrIu`

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EnDrIu`

  1. Walcze od dłuższego czasu z parktronikiem...i przegrywam. Mój samochód był fabrycznie wyposażony w parktronik. Okazało się po zakupie auta, że dwa czujniki są walnięte (nie drgały, po wrzuceniu wstecznego był ciągły 5 sek sygnał). Kupiłem czujniki (od kolegi z forum jest pewny, że działają) po podłączeniu wszystkie cztery drgają, natomiast parktronik po wrzuceniu wstecznego daje jeden krótki sygnał potem jest ciągły (tak długo aż nie zmienie biegu). Podpieliśmy VAGa, ale nie może się połączyć z parktronikiem. Moje przypuszczenia poszły na wiązkę, ale kolega powiedział, że być może coś nie tak jest z centralką, skoro sie nie możemy do niej dobrać VAGiem...co o tym sądzicie? Nie wiem czy w Vagu wybraliśmy odpowiedni kanał do sprawdzenia...z tego co pamiętał miał oznaczenie 76.
  2. Czerwone zaciski i czarne lampy były modne 10 lat temu :>
  3. Jak miałem uszkodzony prawy to hałasował tylko przy skręconych kołach w prawo kiedy dodawałem gazu...moze masz juz oba do wymiany.
  4. EnDrIu` odpowiedział(a) na igore36 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    lata
  5. Dojedziesz przeciez nie ma dzis temp. na minusie. I tak bedzie Ci pewnie caly plyn wymienial.
  6. Nie wiem czemu tak jest...u mnie jest to samo, takze sie nie martw to norma.
  7. 130hp w serii? To już było pięknie :)
  8. Dobry temat, czy sposób nr 2 faktycznie usuwa cały olej?
  9. A nie mozesz zalozyc zimowek i sie przejechac? Nie sadze by byla to wina kół, chyba , ze zmianil sie obwod kola i licznik Ci przeklamuje ostro. Najlepiej sprawdzic z GPSem.
  10. Widocznie zależy od silnika, ja w swoim AJM z PD czuje różnice...masz wiecej hp i to pewnie z tego powodu nie odczuwasz zmiany. A tankuje nie po to by miec duzo lepsze osiagi tylko by zmniejszyc ryzyko, ze trafie na chrzczone paliwo
  11. Nie mam wprawdzie b7, ale ja mam takie uwagi co do paliwa: 1. Lukoil- tylko raz zatankowałem nie zauważyłem róznicy między tym paliwem a innym zwyklym 2. Vpower- lepiej chodzi niż na zwykłym paliwie 3. Ultimate Bp- wg mnie najlepiej się zbiera Ogólnie jeżdzę albo na Ultimate (w 80 %) albo na Shell Extra. Raz na czas zalewam Vpowera (szczegolnie w silne mrozy)
  12. Ekhm? Możesz rozwinąć? Dzięki wprawdzie wpisałem w "przegub abs", ale jakoś nie znalazło.
  13. Mam taki dziwny przypadek, wczoraj w ASO wymienili mi przegub zew. jednak czasem włącza się ABS z byle powodu. Przez 20 km jest ok i nagle podczas delikatnego hamowania na suchym asfalcie czuć kopnięcie w pedał hamulca przez ABS...są to tylko jedno czy dwa walnięcia i hamuje znów normalnie. Mam zaufanie do tego serwisu, szefem jest mój dobry znajomy i nie chciałbym najpierw uderzać do niego, wiec najpierw zapytam się na forum...czy moze miec to jakiś związek czy czysty przypadek, że akurat wczoraj był wymieniany ten przegub? Dodam, ze wczoraj jak wyjezdzalem z bramy warsztatu przy 10km/h podczas hamowania poczułem pierwszy raz zadziałanie absu (tez bylo sucho).
  14. Niezle czyli 236 800 000 km, pewnie jeszcze kręcony :decayed:
  15. Przecież już jest prawie zima
  16. Chłopaki kiedy się przenosicie do Arkadii?
  17. taka dostałem od nich informację: "Witam, Tego typu dane są dostępne w systemie producenta, który jest opaczony zastrzeżeniem " Tylko do użytku wewnętrznego". W związku z powyższym nie możemy udzielać tego typu informacji. Z pozdrowieniami, " Jakby ktoś tutaj zaglądał co ma możliwość sprawdzenia to prosiłbym o PW. Będę wdzięczny
  18. Dieslem jeżdzi się fajnie, miałem 2.0 T 220hp teraz mam 116hp ale wiecej Nm i nie czuje, aż tak dużej różnicy(a koszt przejechania 100km o połowę mniejszy)...jedynie ten odgłos diesla-kle,kle,kle,kle strasznie mnie irytuje. Następne auto to będzie benzyna+lpg.
  19. EnDrIu` odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A ja osobiście oddałbym kluczyki, nigdy nie wiadomo czy to nie prawdziwa broń, a to przecież tylko samochód. Dobry jest antynapad trzymasz go w portfelu i auto bez niego działa przez ok. minuty.
  20. Nie ma co płakać 2300zł to nie są duże pieniądze i to jeszcze z wymianą rozrządu. Przynajmniej masz teraz spokój na parę lat
  21. Chłopaki chodziło mi o zwykłe miejsce odludne z kawałkiem daszku Kanał to byłby juz luksus elmichalkw wiesz jacy ludzie potrafią być dziwni...już miałem rozmowę czemu parkuje do bloku czasem tyłem, czemu nie gaszę od razu auta etc.
  22. A miałeś rynienkę do filtra kabinowego? Bo znałem już takie historie że nie było rynienki i lała się woda do filtra a z filtra to już do środka pod dywaniki, ja miałem właśnie tak tylko rynienkę miałem założoną na odwrót ale takie są zwykle moim zdaniem efekty jak woda leci do filtra Dokładnie sprawdź czy nie przesunęła Ci się z nad filtra
  23. Koledzy czy czyszczenie soczewki coś poprawi? Domyślam się, że jedna lampa jest nowa odbłyśniki jaśniejsze i ma fioletowy kolor soczewki...czy pozostaje tylko wymiana? (Obie są Valeo) Kliknięcie powiększy fotkę
  24. Wie ktoś może gdzie w Warszawie jeszcze jest jakiś podjazd czy kanał gdzie na spokojnie bez opłat można sobie pogrzebać przy aucie? Mieszkam w bloku, nawet zwykłe grzebanie jak wymiana kół już rodzi jakieś konflikty z sąsiadami...a czasem też przydałoby się wejść pod auto i popatrzeć czy wszystko od spodu jest ok. Ewentualnie nawet nie sam kanał, ale jakiś daszek, gdzie nie trzeba nerwowo patrzeć na chmury z Góry dzięki za odpowiedzi
  25. Mam rozumieć, że jest tam ostra rotacja i ciężko usiedzieć na dłużej? tak na ogół jest w dużych firmach jak masz niskie stanowisko... miałem praktyki w K+N w spedycji krajowej, to przez miesiąc 3 osoby się zwolniły, a kierownik wyleciał poszukaj na stronach firm Rohlig, Jas FBG, Raben, Kuehne Nagel, DHL, Equus ... oni często mają ogłoszenia. Szału nie ma, ale na początek, żeby nabrać trochę doświadczenia wystarczy. Dzięki za uświadomienie co ewentualnie może mnie czekać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.