Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EnDrIu`

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EnDrIu`

  1. Panowie kolejne pytanie czy mozna podmienic rozrusznik Valeo w moim AJM z Bosha? Czy sa plug&play czy rzezba?
  2. Orientuje sie ktoś co to za podkladka?
  3. Pozdrawiam wlasciciela srebnego Avanta b5 widzianego dziś z koło 14-15, który chyba chciał sie ścigać na ul. Broniewskiego w WWA
  4. Oki klucz do kół ostatnio stał sie mi bardzo potrzebny przy odpalaniu, widocznie zawieszaja sie szczotki :gwizdanie: Byłem u elektryka mówił, że mój rozrusznik jest Valeo i jest nierozbieralny, nalezy go wymienic na inny...to prawda? Dodatkowo powiedział mi, że na rozrusznik cieknie skądś olej i to wlasnie go zalatwilo...czy to tez moze byc prawda? Dodam, ze faktycznie silnik zapocony i oleju ubywa mi gdzieś 0.1-0.2 l na 1000km.
  5. Dzię od 21-szej to tor zarezerwowany dopiero jest ,więc się nie martw że nikogo nie będzie Na początku każdej strony masz szczegóły gdzie i o której itd..... czytaj to będziesz wiedział co i jak Dziex...wiesz jak to jest z tymi nowymi Dobrze, ze napisales bylem pewny, ze spot i dzis pod Arkadia
  6. Do ktorej zwykle siedzicie? Ja moglbym wpasc po 21 tylko zastanawiam sie czy ktos jeszcze bedzie
  7. Witam! Mam następujący problem z moim autem...mniej wiecej raz na miesiąc przekręcam kluczyk w starcyjce gasna wszystkie kontrolki (czyli jak zwykle) przekrecam dalej kluczyk do rozruchu i nic kompletnie sie nie dzieje...nie slychac pracy rozrusznika itp. Czasem wystarczy odczekac jakis czas i auto odpala normalnie. Jednak ostatnio czekalem 30 min i niestety musialem odpalic z pychu(pozniej bez problemu auto dopala z kluczyka). Czy to sa objawy wieszajacych sie szczotek w rozruszniku? Czy moze cos ze stacyjka/ kostkami etc? Nie ma reguly...czasem sie to dzieje jak jest sucho, czasem jak zimno czy b. wilgotno
  8. To prawda...w koncu ciagle w TV trąbią, że brakuje przedszkoli w PL. Ale tu juz trzeba miec jakies duzej powierzchni teren :gwizdanie:
  9. Nie sluchaj ich! Wlasnie do czarnego pasuja chromy, ja mam czarne i załuje ze nie mam pakietu chrom :gwizdanie:
  10. Witam szukam czujnika parkowania do mojej a4 b5 2000r. kombi nr VIN WAUZZZ8DZYA172558 mógłby mi ktoś podać nr czujnika? Z góry dziekuje
  11. dołączę się do tematu...Panowie czy te fele są oryginalne? jak kupiłem audi dostałem identyczne.
  12. Wyczysc przeplywke i zobacz czy bedzie to samo...u mnie odcinal turbo wyczyscilem przeplywomierz i teraz super lata
  13. Mam rowniez podobne objawy...przegladalem na forum to duzo osob z AJM tez pisalo, ze tak sie dzieje. Przy duzych mrozach zauwazylem, ze dymi mi przez chwile na bialo. Przeszukaj forum, ja sie juz poddalem i mam opinie, ze ten typ tak ma. Jak Ci sie uda to zlikwidowac to daj znac.
  14. Pewnie chodziło mu, ze zamiast na kanale 51 to na 49 sprawdza sie temp.
  15. Dobra Panowie skonczmy gadać o spalaniu, wiadomo, ze kazdy inaczej jezdzi i w korkach jeden stoi 15 min. drugi godzine. Czy jak climatronic pokazuje 70C to juz mozna autem jezdzic w przedziale 2-3 tys obr. czy czekac az jeszcze sie dogrzeje?
  16. Jezdze tak nie dla oszczednosci z jezdzenia ala szybcy i wsciekli juz wyroslem :gwizdanie: no, ale jak snieg stopnieje to chyba trzeba bedzie go przeciagac po obrotach
  17. Bede Takimi typowymi usterkami dla tego auta to co się można spodziewać? W serwisie sprawdzili mi, że przebieg jest oryginalny czyli auto ma ok. 185 tys. i u mnie po jakims czasie po zakupie pojawiło się zapieczone turbo(pewnie przez moją spokojną jazdę raczej 2.5 tys nie przekaraczam) i przeplywka padła. Rozumiem, ze raczej to zalezy od poprzednich uzytkowników niż od przebiegu, ale co jeszcze zazwyczaj pada w tych autach? Jeden kolega wspomnial o dwumasie-czy ktos tez mial z tym problem?
  18. Hmm...to chyba ja jezdze mocno eko;) w trasie ostatnio spalił mi 5.3 litra (jazda katowicką bez gwałtownych przyspieszeń) w mieście (Warszawa 20 km w jedną stronę) w ciepłe dni palił mi ok. 7l teraz prawie litr więcej. Także dziwię sie, ze ktos nie wierzy w spalanie na poziomie 7l chyba, że krótkie odcinki to faktycznie takie auto bedzie palic. Jeżdzę tak jak większość ani nie zawalam prawego pasa ani też nie wyprzedzam wszystkich lewym.
  19. No dobra to mnie przekonaliście OOOO ze mna zostaje i jutro jedzie na wymiane rozrządu Niestety jeszcze zostanie do zrobienia kierowniczki turbiny, ale to chyba w prawie kazdym 1.9 TDi moglbym sie tego spodziewac
  20. Witam! Zakupiłem Audi z tym silnikiem, nie sądziłem nawet, że są różne rodzaje silników 1.9 TDi i jako laik zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłem(chciałem kupić jak najmłodszą B5). Jak w porównaniu z silnikiem 110hp sprawuje się AJM? Czeka mnie wymiana rozrządu i juz pierwsza niespodzianka...cena w porównaniu z silnikiem 110hp Czy ten silnik jest mocno wrażliwy na paliwo (ostatnio tankuje tylko Vpower diesel, ale ma to byc zwykle auto do jazdy na codzien i wolalbym zalewac normalne paliwo z Lukoila czy innych tanich stacji-z drugiej strony, wiem ze moze byc to pozorna oszczednosc)? Jak z jego usterkowością? Czy pompowtryskiwacze są awaryjne? Kolega wspominał mi, że te silniki więcej palą od starszych braci to prawda? Troche mój znajomy mnie nastraszył, na tyle, że zastanawiałem się czy nie sprzedać mojej Audiolki Nie widziałem tematu, w którym byłyby uporządkowane informacje o AJM, także proszę od razu nie kasować tematu BTW znalazłem dwie informacje o mocy tego auta jedno żródło podaje 115hp a drugie 116hp...która wartość jest prawidłowa?
  21. a skad kolego wiesz, ze Ci wylacza przy tej temp? Podczas podpiecia VAGiem?
  22. W sterowanych ECU dieslach dodawanie gazu w czasie rozruchu nic nie daje bo komp i tak ustawia dawkę rozruchową zależną od warunków. Co innego stare diesle z pompą sterowaną linką lub cięgnem . :gwizdanie: Nie zgodze sie z Toba moj AJM jak nie chce odpalic musze mu pomoc wciskajac gaz i odpala
  23. To juz wiem co bedzie głównym tematem na następnym spocie
  24. za autem drzewo...robilem za plug
  25. dojazdy do pracy 10 km, grzanie na postoju, jazda z nie lekką nogą 11,9 wczoraj mi wyszło hmmm super wynik jak na taka moc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.