Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/kabel-przejsciowka-jack-3-5mm-aux-na-usb-otg-host-i5442790333.html Jak dam taką przejściówkę będzie chodzić mi usb ?
  2. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolega, widzę, ostro wziął się za rezanie Rzuć okiem: http://audienthusiasts.com/Project_GBCooler.html Oj ja juz rezam i rezam [emoji6] tylko teraz b8 [emoji41] Dzięki [emoji106]
  3. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś pod ręką numerki do gratow żeby zrobić klimatyzowany schowek ?
  4. to nie jest to o co mi chodzi , chodzi mi o ten czarny duży plastik z prawej strony
  5. Pomoże ktoś z numerkami, potrzebuje te 2 części, ta z lewej to pewnie taka gąbka tak ? a z prawej to plastikowa nakładka ? sorry miałem tylko takie foto ale widać o co chodzi wygłuszenie mam : 03L103954
  6. a ja mam dzięki za odpowiedz
  7. Dzięki Panowie , skasowałem błąd ale pomogło to dosłownie za 3-4 otwarcia i dalej nie działa, wymiana czujnika na pewno pomoże Panowie a to widać czy klamka jest kompletna z keylesem ? http://allegro.pl/a4-b8-8k0-12r-klamka-drzwi-prawy-tyl-i5848697802.html#thumb/2
  8. Czy w b8 występowały grzane przednie szyby ?
  9. A trzeba zdjąć zderzak całkowicie ?
  10. to czujnik w klamce na 100 % wszystkie są takie same musisz wyjąc i sprawdzić ,na pewno masz czujnik w silikonie i sylikon pęk ,możesz kupić na allegro za 240 czujnik continentala ,bądź wysuszyć swój silikonowy dobrze i zabezpieczyć go sylikonem np.sanitarnym A możesz mi podesłać link do tego czujnika ? Dzięki WRC [emoji106]
  11. Nie działa mi keyless. Po podłączeniu kompa wyszło takie oto coś. Winny jest czujnik w klamce tak ? Jaki on ma numer ? Bo rozumiem ze różnica między klamkami jest na pewno ?
  12. Mam oto takie lusterko z asystentem pasa ruchu : chciałbym wpiąć pod niego kamerkę samochodową mio i pytanko, pin 1 to + a 2 to masa ?
  13. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki ale chyba nie jechałeś b8 bo bym na pewno widział
  14. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wczoraj widziałem ładna a4 w Twoim mieście na srebrnych alusach wzór rs4 b7. Twoja? To by się zgadzało [emoji41]
  15. Zapowiada się ciekawie , czekamy na foty
  16. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    [emoji41] [emoji41] [emoji41]
  17. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak jak w profilu
  18. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja osobiście wolałem dołożyć z 5 -7 tyś do auta i mam w nim można powiedzieć wszystko , same stołki z pamięcią co mam są tyle warte co dołożyłem. A gdzie b&o , webasto , aktywny tempomat ACC ,line assist o quattro czy klimie 3 strefowej już w ogóle nie wspominając. Także warto dołożyć przy zakupie niż potem dokładać osobno. Co prawda takich aut jest bardzo mało ale idzie kupić.
  19. WRC ale zobacz koledze śmiga z karty pamięci A on ma 3G+ to dlatego
  20. kurcze nagrałem sobie ściągnięty z YT klip, skonwertowałem na AVI i wrzuciłem na kartę pamięci, nie widzi klipów ? Dlaczego to ? wcześniej jak był normalny klip w formacie MP3 to tylko widziało sam utwór co robię źle ?
  21. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A możesz mi dokładnie powiedzieć gdzie ? O ot dobrze bo myślałem że coś nie źle chodzi u mnie
  22. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam pytanko, czy idzie jakoś wyłączyć opcję składania lusterek z pilota ? I czy składają Wam się oby dwa usterka równo, w tym samym czasie ?
  23. jozek726 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mówiłem już 15 razy przyjedz zobacz.. to nieeee.. Przyjadę to się zdziwisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.