Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zibun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zibun

  1. nie wciaga płyty,gdy ja che wsunać do Navi
  2. szukam magika w Toruniu lub okolicy, który ogarnie Navigation Plus w a4,problem jest tego typu ze nie chce wciagnać płyty...
  3. drogi w Toruniu masakra miska juz 3 razy wymieniałem[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 13:25_________________________________________________ale projektem 4.2 jestem zainteresowany
  4. na zagranicznych stronach juz czytałem ,ale ciekawi mnie czy w pl ktoś robił...
  5. rura jest teraz po strzale bo nie widziałem wielkiej doniczki: ;( a podświetlenie jest ledowe ale nie jest białe bo bym musiał zmienić wszystkie żarówki na biel ale to wszystko w swoim czasie [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 21:55_________________________________________________robił już ktos swap z 2.8 na 4.2??
  6. aha rozumiem
  7. a czemu akurat jego?
  8. 2.7Bi to silniki wytrzymałe i podatne na Tuning??
  9. ale urwałłł....
  10. kupa śmiechu wynalazek jak chu....
  11. cena to tam pikuś,ale obczajcie co tam jest wypisane np.... prostowanie kół po wyciagnieciu kluczyka
  12. Witam koledzy znalazłem cos takiego na allegro ,czy cos takiego realne http://allegro.pl/show_item.php?item=1579848548
  13. 9tysi to juz mamy silnik od s4 2.7 BI
  14. lepiej byście powiedzieli kto i gdzie montuje kompresor do 2.8 i za ile
  15. Wesołego Jajka wszystkim Życze chciałbym dowiedziec sie czy ktoś robi swpay silników z 2.8q na 2,7BiTurbo albo na 4,2??
  16. Reniu za duzo sie nie dowiedziałem z tego dekodera
  17. Witam. MAM pytanie,czy ktoś może powiedzieć mi coś o wyposażeniu auta po nr Vin? Jakie miało po wyjechaniu z FAbryki
  18. o jaaa nawet nie wiedziałem ze sa takie oleje [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 19:40_________________________________________________w poprzednim aucie tez mi szkalanki stukały przy 100C
  19. i co tam wyszło z tym olejem??? jakim najlepiej zalać gdy koledze szklanki słychać na ciepłym??
  20. powodzenia w modach ładny kolorek
  21. bardzo ładna tylko nie ten kolor skórki ale jak najbardziej pozytywnie
  22. zibun odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    opisz bardziej swoje autko xenon podstawa furka spoko
  23. ładna furka fele też są spoko Pozwodzenia w modach :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.