Treść opublikowana przez zibun
-
problem z navi
pusty
-
problem z navi
nie wciaga płyty,gdy ja che wsunać do Navi
-
problem z navi
szukam magika w Toruniu lub okolicy, który ogarnie Navigation Plus w a4,problem jest tego typu ze nie chce wciagnać płyty...
-
[ALL B5] [B5 ALG] A4 Avant 2.8 quattro
drogi w Toruniu masakra miska juz 3 razy wymieniałem[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 13:25_________________________________________________ale projektem 4.2 jestem zainteresowany
-
[ALL B5] [B5 ALG] A4 Avant 2.8 quattro
na zagranicznych stronach juz czytałem ,ale ciekawi mnie czy w pl ktoś robił...
-
[ALL B5] [B5 ALG] A4 Avant 2.8 quattro
rura jest teraz po strzale bo nie widziałem wielkiej doniczki: ;( a podświetlenie jest ledowe ale nie jest białe bo bym musiał zmienić wszystkie żarówki na biel ale to wszystko w swoim czasie [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 21:55_________________________________________________robił już ktos swap z 2.8 na 4.2??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
aha rozumiem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a czemu akurat jego?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
2.7Bi to silniki wytrzymałe i podatne na Tuning??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale urwałłł....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kupa śmiechu wynalazek jak chu....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cena to tam pikuś,ale obczajcie co tam jest wypisane np.... prostowanie kół po wyciagnieciu kluczyka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam koledzy znalazłem cos takiego na allegro ,czy cos takiego realne http://allegro.pl/show_item.php?item=1579848548
-
[ALL] Audi A, S, RS, Turbo+Supercharger
9tysi to juz mamy silnik od s4 2.7 BI
-
[ALL] Audi A, S, RS, Turbo+Supercharger
lepiej byście powiedzieli kto i gdzie montuje kompresor do 2.8 i za ile
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wesołego Jajka wszystkim Życze chciałbym dowiedziec sie czy ktoś robi swpay silników z 2.8q na 2,7BiTurbo albo na 4,2??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu za duzo sie nie dowiedziałem z tego dekodera
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam. MAM pytanie,czy ktoś może powiedzieć mi coś o wyposażeniu auta po nr Vin? Jakie miało po wyjechaniu z FAbryki
-
[ALL B5] Przejść już na olej 10w40 przy przebiegu 215 tyś?
o jaaa nawet nie wiedziałem ze sa takie oleje [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 19:40_________________________________________________w poprzednim aucie tez mi szkalanki stukały przy 100C
-
[ALL B5] Przejść już na olej 10w40 przy przebiegu 215 tyś?
i co tam wyszło z tym olejem??? jakim najlepiej zalać gdy koledze szklanki słychać na ciepłym??
-
[ALL B5] Srebrny by HaVoK
powodzenia w modach ładny kolorek
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
bardzo ładna tylko nie ten kolor skórki ale jak najbardziej pozytywnie
-
[B5 ADR] Moja A4
opisz bardziej swoje autko xenon podstawa furka spoko
-
[B5 ADR] srebrna audiczka
ładna furka fele też są spoko Pozwodzenia w modach :>
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
myj fure i wrzucaj fotki