Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mycha1236

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mycha1236

  1. Nic tam nie bylo robione moduł siedzi ori bo chyba przy 3 ramiennej musi byc z wersji mid ? czyli w 16 u mnie 01040 ? mam manual pelen fis i 3 ramienna kiere
  2. Witam wszystkich posiadam ori 3-ramienna kiere w b6 i moduł z literka N na koncu czyli wg opisu nie musze go zmieniac zakupilem juz manetke do tempomatu ( tylko sam tempomat chce dolozyc) i tu moje pytanie od jakiego momentu obowiazuje mnie kodowanie manetki bez zmiany modulu bo w 1 poscie jest cale kodowanie razem z nowym modulem
  3. Witam wszystkich zakupilem taki oto zestaw : Wosk Colli 476 Szampon Presta Sudzz car wash Glinka Cleaner Dodo Juice Lime Prime Owady i smoła Mac Prickbort 124 Car pro IRONX Jaka kolejnosc doklanie zastosowac ? mycie bezdotykowe >mycie reczne na 2 wiadra > wysuszenie >ironx?>mac prickbort> glinka >cleaner > wosk ?
  4. chcesz wyjac ramke skrzyni biegow ? i plastik nad wlacznikiem (dekor) czy pod tam gdzie schowek ?
  5. Wysla za pobraniem bezposrednio do mnie cena 50 zł +18 kw:decayed:
  6. mycha1236 odpowiedział(a) na rocco26l temat w 1.9TDI
    np. http://a4-klub.pl/1-9-194/lekkie-telepanie-postoju-273328/
  7. Witam czy ktoś posiada jakiś DIY lub wie jak zdemontować tylna półkę w sedanie ?
  8. Jeżeli te środki są w sprzedaży i się sprzedają to widocznie coś muszą pomagać tym bardziej przewaliłem cale Google na temat motula system celan i nie znalazłem aby ktos narzekał.
  9. Bo to nie wyciek tylko lekko się poci giną śladowe , niezauważalne ilości oleju także się nie przejmuj aczkolwiek oring wskazane wymienić
  10. Tak to taki granatowy:decayed: ---------- Post dopisany 24-05-2013 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 22:30 ---------- Dodzwoniłem się dziś na nr który podałeś w środę będą mieli dla mnie zaprawkę wielkie dzięki Maćku za pomoc
  11. Czasami jest konieczna wymiana tez tej rury , zależy w jakim stanie sa te 2 zęby trzymające ja na swoim miejscu ---------- Post dopisany at 01:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ---------- Oring o ktorym mowa ORING RURY DOŁADOWANIA 3C0145117F VW AUDI SKODA SE (3241280922) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  12. Mam tak samo poci się łączenie rur nad tym zabrudzeniem olejem , troszke cisnienia doladowania moze tedy uciekac ale nie wiele , nic złego się od tego nie stanie , można wymienić owa rurę z nowym o-ringiem i wtedy połączenie będzie już szczelne 100 %
  13. mycha1236 odpowiedział(a) na bart1907 temat w 1.9TDI
    co prawda mam AWX ale u mnie jest coś kolo 1700 może ciut więcej
  14. Jutro bede dzwonil , dopiero do domu wróciłem a teraz juz pewnie nie pracuja ---------- Post dopisany 23-05-2013 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 18:30 ---------- Usiłowałem sie dodzwonic ok. 14 i teraz po kilka razy nikt nie odbiera...
  15. p&p oparcie kanapy nie podejdzie jezeli chodzi o avant do sedan to jest p&p ale z nie dzielonej na dzielona będzie rezanie
  16. Jaka smiercia zginela twoja b6 ? Czołówka Wlejcie środek do czyszczenia układu Na pewno nie zaszkodzi, a może pomoże Biedna B6 , ja środek zalałem wczoraj przejechałem ok 100km po przepaleniu baku sprawdzę i zrobię logi
  17. Wielkie dzieki
  18. Witam swego czasu czytałem temat ze przy zmówieniu należy podać link forum a4 czy coś żeby uzyskać rabat w sklepie showcarshine , pamięta ktoś może co i jak było trzeba zrobić ?
  19. Jaka smiercia zginela twoja b6 ?
  20. Doczytałem na stronie Motula ze ten preparat jest do silników z wtryskiem pośrednim i bezpośrednim czyli do PD i CR tez jest przystosowany. MaxsteRR a zarejestrowałeś jakąś zmianę bip'ow na pompkach ?
  21. Tyle ze ty masz b5 a czy ten środek można stosować do pompowtryskiwaczy ?
  22. Ok , dzięki wielkie zadzwonię jutro i się dowiem
  23. Czyli nie obędzie się bez wizyty osobistej ?
  24. Zależałoby mi na nr żeby zamówić bo do aso 170 km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.