Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dzięki kolego czyli większych problemów nie ma z dojazdem? Wiesz może w jakiej miejscowości mam zjechać z A4 w kierunku Łodzi? z a4 zjeżdżasz na DK1 w kierunku Łódź, Warszawa i cały czas prosto przed siebie jakieś 40,może 45 km do bramy lotniska
  2. pepik odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Witam Pany Jutro jadę na lotnisko w Pyrzowicach, liczę na jakieś cenne rady i wskazówki jak najszybciej i bez większych problemów dojechać do lotniska. Będę jechał od strony Rzeszowa, Krakowa drogą A4.
  3. pepik odpowiedział(a) na pepik temat w 1.9TDI
    No tak wiem, że jest napisane, wzrokowo też powinna pasować, ale jaki tam jest hu*owy dostęp
  4. pepik odpowiedział(a) na pepik temat w 1.9TDI
    Tu jest też: http://allegro.pl/nowa-odma-olejowa-audi-vw-skoda-seat-1-9-d-td-tdi-i1738636940.html Będzie pasować?
  5. pepik odpowiedział(a) na pepik temat w 1.9TDI
    Hmm ja też już kilka razy kleiłem super glue ale niestety z czasem i tak się odklejało będę musiał spróbować tej taśmy
  6. pepik odpowiedział(a) na pepik temat w 1.9TDI
    No właśnie czytałem że ODMA potrafi pęknąć no ale u mnie się poprostu przetarła od tej nieszczęsnej osłony Swoją drogą miał ktoś może taki przypadek? Ta osłona jest przykręcana na 2 śruby, te śruby są osadzone na takich gumach i u mnie niestety ta guma się zerwała, nie idzie tego niczym zakleić więc muszę coś pomyśleć jak to naprawić
  7. pepik odpowiedział(a) na pepik temat w 1.9TDI
    No tak dokładnie taki numer ma ta część, czyli służy ona do odprowadzania oparów oleju? Już mi trochę uwaliło silnik bo niestety nie wiem od kiedy mam to przetarcie Będę szukał jakieś używki bo do ASO mam daleko i ta cena za kawałek plastikowej rurki
  8. Też się w to bawię w wolnej chwili
  9. pepik opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Koledzy urwał mi się jeden uchwyt trzymający górną osłonę silnika no i osłona przetarła mi tą o to rurkę zaznaczoną czerwoną strzałką: Po numerze doszedłem, że jest to odma powiedzcie mi czy doraznie mogę to jakoś zakleić czy raczej odrazu wymieniać. Jest mała dziurka jak odpaliłem auto leci tamtędy powietrze. Jaki koszt tej cześci i czy warto zakładać używkę? Jakie mogą być konsekwencje dla silnika przy jezdzie z taką nieszczelnością?
  10. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie każdy musi się cieszyć z tego, że Wisła przeszła kolejną rundę to fakt, chociaż nie jestem kibicem Wisły mnie osobiście bardzo cieszy ich dobra gra w pucharach i mam nadzieję że awansują do ligi mistrzów i nie zadowolą się ligą europejską. Trzymam też kciuki za Śląsk i Legie bo właśnie te drużyny grają w pucharach, gdyby grał Widzew, Lechia, Łks itp., tak samo oglądałbym mecze i kibicował polskim drużynom bo dobre wyniki naszych drużyn w Europie to rzadkość i każdy nawet najmniejszy sukces mnie cieszy.
  11. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja lubię oglądać karne szczególnie jak sie kończą tak jak w tym przypadku Bravo Śląsk
  12. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Śląsk też się męczy niesamowicie, mam nadzieję że także awansują
  13. Ku*wa stary ale Ci za***iście współczuje, chcesz komuś pomóc a tu taka historia Mam nadzieje że zamki już pozmieniałeś Napewno wolałbyś żeby Twoje auto sk*wysyny ukradli a tak masz podwójną lipę Co za historia, załamka
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/borussia-nie-akceptuje-zawieszenia-piszczka,1,4811278,wiadomosc.html Czy to oznacza, że Piszczka nie będzie w kadrze przez pół roku?
  15. ZESTAW #1/08 3 sierpień kwalifikacje LM Wisła Kraków - Liteks Łowecz 2-0 Rubin Kazań - Dynamo Kijów 0-0 Trabzonspor - Benfica Lizbona 1-1 4 sierpień kwalifikacje LE Lokomotiv Sofia - Śląsk Wrocław 1-2 Legia Warszawa - Gaziantepspor 0-0 5 sierpień Ekstraklasa Górnik Zabrze - Widzew Łodź 1-1 Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-3 1 liga polska Polonia Bytom - Piast Gliwice 1-2 Bundesliga Borussia Dortmund - Hamburger SV 2-0 VFB Stuttgart - Schalke 04 1-1 6 sierpień Ekstraklasa GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko Biała 2-0 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1-3 Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0-1 1 liga polska Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Elbląg 2-1 Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2-2 Ligue 1 Olimpique Marsylia - FC Sochaux 2-1 7 sierpień Ekstraklasa Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 2-1 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1-1 Eredivisie AZ Alkmaar - PSV Eindhoven 1-1 8 sierpień Ekstraklasa Korona Kielce - Ruch Chorzów 2-2
  16. A nie możesz tego sprawdzić a tradycyjny sposób bez vaga?
  17. Albo czekają cwaniaki na końcówkę aukcji
  18. Jak dla dziecka to spokojnie wystarczy, śmieszna kasa więc bierz
  19. Mogę Ci powiedzieć że felgi bardzo ładne A co do opon to zadzwoń i zapytaj ile maja jeszcze bieżnika?
  20. na 51 masz temperaturę oleju i tam zawsze po rozgrzaniu będzie ładnie trzymać 90 stopni. aha..czyli temperatura oleju nie ma nigdy więcej niz 90 twoim zdaniem?? A poza tym na 51 to nie jest temperatura oleju Może zle sie wyraziłem, chodzi o to że na 51 po rozgrzaniu jest zawsze 90 stopni no i sam gdzieś tu kiedyś wyczytałem że jest to właśnie temperatura oleju, jeśli tak nie jest to przepraszam nie chciałem nikogo wprowadzać w błąd Napewno powinien obserwować kanał 49 a nie 51
  21. Kolego obserwuj kanał 49 na klimatroniku a nie kanał 51, na 51 masz temperaturę oleju i tam zawsze po rozgrzaniu będzie ładnie trzymać 90 stopni. Na 49 pokaże Ci temperaturę silnika
  22. Ładny awancior
  23. Dokładnie te dywaniki wywal no i jeszcze do tego co kolega pablo zaproponował dodam kierę np. od eski
  24. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Będzie grzał ławę, wchodził na końcówki i po sezonie góra dwóch odejdzie :gwizdanie:
  25. Podejrzewam, że nie ma takiej opcji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.