Treść opublikowana przez pepik
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki kolego czyli większych problemów nie ma z dojazdem? Wiesz może w jakiej miejscowości mam zjechać z A4 w kierunku Łodzi? z a4 zjeżdżasz na DK1 w kierunku Łódź, Warszawa i cały czas prosto przed siebie jakieś 40,może 45 km do bramy lotniska
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Pany Jutro jadę na lotnisko w Pyrzowicach, liczę na jakieś cenne rady i wskazówki jak najszybciej i bez większych problemów dojechać do lotniska. Będę jechał od strony Rzeszowa, Krakowa drogą A4.
-
[B5 AFN] Czy to odma?
No tak wiem, że jest napisane, wzrokowo też powinna pasować, ale jaki tam jest hu*owy dostęp
-
[B5 AFN] Czy to odma?
Tu jest też: http://allegro.pl/nowa-odma-olejowa-audi-vw-skoda-seat-1-9-d-td-tdi-i1738636940.html Będzie pasować?
-
[B5 AFN] Czy to odma?
Hmm ja też już kilka razy kleiłem super glue ale niestety z czasem i tak się odklejało będę musiał spróbować tej taśmy
-
[B5 AFN] Czy to odma?
No właśnie czytałem że ODMA potrafi pęknąć no ale u mnie się poprostu przetarła od tej nieszczęsnej osłony Swoją drogą miał ktoś może taki przypadek? Ta osłona jest przykręcana na 2 śruby, te śruby są osadzone na takich gumach i u mnie niestety ta guma się zerwała, nie idzie tego niczym zakleić więc muszę coś pomyśleć jak to naprawić
-
[B5 AFN] Czy to odma?
No tak dokładnie taki numer ma ta część, czyli służy ona do odprowadzania oparów oleju? Już mi trochę uwaliło silnik bo niestety nie wiem od kiedy mam to przetarcie Będę szukał jakieś używki bo do ASO mam daleko i ta cena za kawałek plastikowej rurki
-
FANTASY LIGA ZAPRASZAM :)
Też się w to bawię w wolnej chwili
-
[B5 AFN] Czy to odma?
Koledzy urwał mi się jeden uchwyt trzymający górną osłonę silnika no i osłona przetarła mi tą o to rurkę zaznaczoną czerwoną strzałką: Po numerze doszedłem, że jest to odma powiedzcie mi czy doraznie mogę to jakoś zakleić czy raczej odrazu wymieniać. Jest mała dziurka jak odpaliłem auto leci tamtędy powietrze. Jaki koszt tej cześci i czy warto zakładać używkę? Jakie mogą być konsekwencje dla silnika przy jezdzie z taką nieszczelnością?
-
Piłka nożna
Nie każdy musi się cieszyć z tego, że Wisła przeszła kolejną rundę to fakt, chociaż nie jestem kibicem Wisły mnie osobiście bardzo cieszy ich dobra gra w pucharach i mam nadzieję że awansują do ligi mistrzów i nie zadowolą się ligą europejską. Trzymam też kciuki za Śląsk i Legie bo właśnie te drużyny grają w pucharach, gdyby grał Widzew, Lechia, Łks itp., tak samo oglądałbym mecze i kibicował polskim drużynom bo dobre wyniki naszych drużyn w Europie to rzadkość i każdy nawet najmniejszy sukces mnie cieszy.
-
Piłka nożna
A ja lubię oglądać karne szczególnie jak sie kończą tak jak w tym przypadku Bravo Śląsk
-
Piłka nożna
Śląsk też się męczy niesamowicie, mam nadzieję że także awansują
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Ku*wa stary ale Ci za***iście współczuje, chcesz komuś pomóc a tu taka historia Mam nadzieje że zamki już pozmieniałeś Napewno wolałbyś żeby Twoje auto sk*wysyny ukradli a tak masz podwójną lipę Co za historia, załamka
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/borussia-nie-akceptuje-zawieszenia-piszczka,1,4811278,wiadomosc.html Czy to oznacza, że Piszczka nie będzie w kadrze przez pół roku?
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #1/08 3 sierpień kwalifikacje LM Wisła Kraków - Liteks Łowecz 2-0 Rubin Kazań - Dynamo Kijów 0-0 Trabzonspor - Benfica Lizbona 1-1 4 sierpień kwalifikacje LE Lokomotiv Sofia - Śląsk Wrocław 1-2 Legia Warszawa - Gaziantepspor 0-0 5 sierpień Ekstraklasa Górnik Zabrze - Widzew Łodź 1-1 Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-3 1 liga polska Polonia Bytom - Piast Gliwice 1-2 Bundesliga Borussia Dortmund - Hamburger SV 2-0 VFB Stuttgart - Schalke 04 1-1 6 sierpień Ekstraklasa GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko Biała 2-0 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1-3 Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0-1 1 liga polska Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Elbląg 2-1 Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2-2 Ligue 1 Olimpique Marsylia - FC Sochaux 2-1 7 sierpień Ekstraklasa Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 2-1 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1-1 Eredivisie AZ Alkmaar - PSV Eindhoven 1-1 8 sierpień Ekstraklasa Korona Kielce - Ruch Chorzów 2-2
-
[ALL] Czy Można
A nie możesz tego sprawdzić a tradycyjny sposób bez vaga?
-
[ALL] Bardzo tani komputer do internetu prostych gierek
Albo czekają cwaniaki na końcówkę aukcji
-
[ALL] Bardzo tani komputer do internetu prostych gierek
Jak dla dziecka to spokojnie wystarczy, śmieszna kasa więc bierz
-
[ALL B6] Opinia na temat opon i felg
Mogę Ci powiedzieć że felgi bardzo ładne A co do opon to zadzwoń i zapytaj ile maja jeszcze bieżnika?
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie - kanał 49 - różne wartości temp.
na 51 masz temperaturę oleju i tam zawsze po rozgrzaniu będzie ładnie trzymać 90 stopni. aha..czyli temperatura oleju nie ma nigdy więcej niz 90 twoim zdaniem?? A poza tym na 51 to nie jest temperatura oleju Może zle sie wyraziłem, chodzi o to że na 51 po rozgrzaniu jest zawsze 90 stopni no i sam gdzieś tu kiedyś wyczytałem że jest to właśnie temperatura oleju, jeśli tak nie jest to przepraszam nie chciałem nikogo wprowadzać w błąd Napewno powinien obserwować kanał 49 a nie 51
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie - kanał 49 - różne wartości temp.
Kolego obserwuj kanał 49 na klimatroniku a nie kanał 51, na 51 masz temperaturę oleju i tam zawsze po rozgrzaniu będzie ładnie trzymać 90 stopni. Na 49 pokaże Ci temperaturę silnika
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Ładny awancior
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
Dokładnie te dywaniki wywal no i jeszcze do tego co kolega pablo zaproponował dodam kierę np. od eski
-
Piłka nożna
Będzie grzał ławę, wchodził na końcówki i po sezonie góra dwóch odejdzie :gwizdanie:
-
[ALL B6] Różnice w zawieszeniu b5 a b6?? Pilna prośba!!
Podejrzewam, że nie ma takiej opcji