Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka nożna
Najlepszy był początek transmisji jak flagi kibiców zasłaniały kamery Wisła gra dobrze jak na pierwszy poważny mecz a Skonto broni się jakby grali z Barcą
-
[ALL B5] Jak się dostać do auta?
W boczku bagażnika po prawej stronie, w schowku.
-
Piłka nożna
- [ALL B5] Jak się dostać do auta?
Włamywacz tez tak robiłem ale w maluchu- [ALL B5] Jak się dostać do auta?
Łap stopa i jedz po klucze aha i zamknij bagażnik- Piłka nożna
widzewek w bydgoszczy dobrze to wiedzą....ŁKS ma k*rwe za miedzą !!!!! :bicz3:- [ALL B5] Jak się dostać do auta?
Masz tylko jeden kluczyk? Jak wogóle można zatrzasnąć klucze w aucie? Przeciez zamykasz kluczykiem albo pilotem który masz przy kluczyku, u mnie to byłaby lipa bo bagażnik tez mi się centralnie zamyka no ale mam 3 kluczyki- [B5 AEB] Biała A4-ka w sedanie
- [ALL B5] Jak się dostać do auta?
Nie dasz rady wejść przez bagażnik? Masz sedana nie wiem jak to jest w sedanach z bagażnika nie da się złożyć tylnej kanapy?- [ALL] Polbank i problemy Grecji
Dosłownie wszystkie? Chyba tylko te ING czy np. w Banku Spółdzielczym tez wybierasz za free? Wszystkie. Przynajmniej nie pamiętam aby w umowie były jakieś wyłączenia w tej kwestii. No tak sprawdzałem na stronie i jest napisane, że "wszystkie bankomaty w Polsce" ale jak już szukasz bankomatu w konkretnym mieście, powiedzmy jakimś mniejszym to już tam bankomatów darmowych nie ma pytam bo mam konto w MBanku i tam płacę 5 zł za wypłatę ze wszystkich ale dosłownie wszystkich bankomatów- [ALL] Polbank i problemy Grecji
Dosłownie wszystkie? Chyba tylko te ING czy np. w Banku Spółdzielczym tez wybierasz za free?- [B5 1Z] Wymiana sprężyn
sory za OT ale jak może się pomylić coś takiego? No te łaczniki mozna pomylić ale sprężynę odwrotnie założyc? Napisałem to ironicznie, chodzi mi oto, że mechanicy ( pewnie nie wszyscy ale 80%)w naszym kraju zatrzymali się na epoce malucha i poloneza, i coś bardziej skomplikowanego sprawia im trudność i wszystko może im się pomylić- [B5 1Z] Wymiana sprężyn
Pewnie mu się pomyliło, tak to jest z mechanikami w naszym kraju ja też ostatnio się zdziwiłem jak ściągnąłem koło i zobaczyłem że łączniki stabilizatorów mam założone odwrotnie prawy na lewą a lewy na prawą stronę- [B5 AJM] Dziwne zachowanie - kanał 49 - różne wartości temp.
Czujnik możesz przejrzeć ale jeżeli chodzi o termostat to tam styków nie ma i dobrze go przeczyścić ( gdzieś w warsztacie widziałem) albo od razu wymienić koszt ok 36 zł na wahler-a ( na warsztacie też jest fotostory)[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 18:12_________________________________________________Coś mi się jeszcze nasunęło. Skoki temp. i wysoka temp na 49-tym może być również spowodowana zapowietrzeniem układu chłodzenia ?? Podobno jak sie ustawi na HI to powinno lecieć ciepłe powietrze , pytanie tylko co dla kogo oznacza ciepłe ?? Jakie macie z tym doświadczenie czy ktoś mógł by mi sprawdzić u siebie jak to u niego działa na postoju oczywiście przy temp na 51-szym 90 st. C ?? I jeszcze jedna sprawa czy u was też jak sie wyłączy auto przy jeździe z klimką słychać syyyyyk po prawej str. akumulatora ( zawór odpowietrzający klimę ) ?? Pzdr. To normalne, ciśnienie w układzie klimy się wyrównuje- [B5 ALL] Jaki łącznik do stabilizatora?
W temacie łączników Wymieniłem wszystkie wahacze więc przyszedł też czas na końcówki drążków i łączniki stabilizatorów. Kupiłem u kolegi z forum i w komplecie były śruby. Pojechałem na wymianę drążków to przy okazji zmienili mi łączniki no i oczywiście ustawili zbieżność. Dzisiaj ściągam koło i sie zestresowałem łącznik tzryma się twardo ale śruba na którą jest przykręcony do wahacza dolnego jest zakręcona tylko minimalnie, na końcu tak jakby była za krótka (jest jakby tylko złapana)za to ta druga niżej ma aż za dużo "luzu" i jeszcze wystaje z za nakrętki. Czy mój "za***isty" mechanik pomylił łączniki i założył nie na tą stronę? Czy może śruby pomylił? Wydaje mi się że obie śruby były jednakowej długości Pomóżcie bo jutro to demontuje Nikt nie wie co mojemu mechanikowi mogło się poyebać?[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 21:26_________________________________________________Tak jak się spodziewałem, łączniki miałem założone odwrotnie prawy na lewą a lewy na prawą stronę, przejechałem tak jakiś 1 tys, km a różnica po przełożeniu na odpowiednie strony odczuwalna już nie mam siły do tych mechaników z mojej okolicy- [B5 AEB] Biała A4-ka w sedanie
Jesteś już znany na tym forum z powodu pewnego wątku Autko fajne to co nie pasuje do białego koloru moim zdaniem to lampy z tyłu a w środku radio i pokrowce Chrom do białego chyba też nie będzie pasował, ringi na zegary jak najbardziej Usuwaj usterki i szerokości Ps. Dobrze, że w planach nie masz już tego czegoś z allegro- [ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
Dokładnie tak zapodaj fotki auta w dziale "Moja A4" pokaż co masz i napisz co chciałbyś mieć a forum pomoże i doradzi bo w końcu po to jest forum- [ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
Chyba za mało bo nie wiem gdzie widziałeś taki zderzak na b5 za te pieniądze kup ładny grill do swojej audioli, możesz nawet myśleć o zderzaku poliftowym- [B5 AJM] Dziwne zachowanie - kanał 49 - różne wartości temp.
Napewno większe spalanie- [B5 ANB] Grafitowa A4 /_\
Potwierdzam, mam 1BE i chciałbym żeby tak stało jak Twoje 1BE jest wyższe...- [ALL B5] Podsufitka a raczej jej brak...
O pier####le zamiast wyciąć otwór na szyber dach w starej podsufitce, dali kawałek szmaty , wogóle dorabianie szyberdachu dla mnie to chory pomyśl- [B5 ANB] Grafitowa A4 /_\
Z tym napewno nie będziesz miał problemu i chetni na Twój zawias się szybko znajdą- Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/polacy-za-granica/adrian-mierzejewski-moze-wrocic-do-polonii-warszaw,1,4789262,wiadomosc.html Mierzejewski może wrócić do Polonii :gwizdanie:- [B5 AJM] Dziwne zachowanie - kanał 49 - różne wartości temp.
Tylko że w twoim przypadku silnik pracuje w niekorzystnych warunkach bo jest niedogrzany a tak na chłopski rozum to silnik lepiej pracuje w wyższych temperaturach. Pewnie masz rację, dlatego tez napisałem, że będę wymieniał termostat, chodzi mi o to, że mechanicy (może nie wszyscy) w naszym kraju poprostu nie znają się na robocie i większość z nich zatrzymała się na epoce malucha i poloneza- [B5 ANB] Grafitowa A4 /_\
Ładna i dobrze że Avant - [ALL B5] Jak się dostać do auta?