Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
zderzak tylny z s4 zakupiony oto foto:
-
[B5 ABC] Moja samochodzik
silniczek i fotele na duzy + fajnie ze po duzym lifcie autko ale tak jak kolega napisal przydaly sie jakis felunek i pomalowac dokladki pod kolor nadwozia happy new year
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
podsufitke mam białą (prawie)tak samo jak słupki(prawie) ( wczesniej tez slupki byly jasne ) wiec zostala ta sama kolorystyka ... jedyne co sie zmienilo to to ze na slupkach jest teraz skora. jesli ktos bedzie zainteresowany podobnym audio moge co nie co doradzic [br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 19:33 _________________________________________________wlasnie wrocilem z 1/4 mili bmw 320 150KM e36 vs moja a4: 1:0 dla bmw ( o jakies 4 dlugosci ) bmw 316 105KM kompakt vs moja a4: 1:1 i 0:1 (remis a drugi wyscig wygrany moj o dlugosc auta ) mazda 323f 1.5 98KM vs moja a4: 1:1 (remis) corsa A ( z silnikiem 2.0 115KM ) vs moja a4: 1:0 dla corsy Crx Vtec 166KM, Crx 147KM, Astra 2.0Gsi turbo 260KM 380Nm ..... objechaly mnie (chyba nie dziwne nie ? ) Mercedes E220Cdi automat 143KM vs moja a4 0:1 dla mnie ( wygrana o 2 dlugosci ) Peugeot 306 1.4 , Mitsubishi Lancer 1.5, Nissan Almera 1.5, Ford Mondeo 1.6 oczywiscie przegraly ogolnie bylo milo duza wage odegrala tutaj masa mojego auta i to ze sie kula na szerokich kapciach ps. ruszalem przewaznie ostroznie zeby nie katowac auta na starcie Audiczka sie spisala .... srednie spalanie 7.8L teraz ( zimowa pora, moja noga, szerokie kapcie, przewaznie krotkie dystanse - uwazam za dobre spalanie ) dodam ze ostatnio na trasie 1200Km w nocy przy -5C na tych kapciach srednia predkosc 130km/h-140km/h srednie spalanie bylo 6.3L ( co o tym sadzicie, chyba tak powinno byc ( ale nie jestem pewien ) ? ) _________________________________________________ Keżor i Sokolnh nie obraze sie jesli zrobicie jakiegos Virtual`a z ktoregos z tych powyzszych zdjęć ( Keżor a wrecz prosze o wstawienie zderzaka przedniego od S4 a ciebie Sokolnh o pobawienie sie z kolorami co wy na to ? )[br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 23:17 _________________________________________________pierwszy moj post w 2008r oto co zrobil Sokolnh z moja a4 :oklaski: z tej oto fotki: przedni zderzak od eSy mmmm ... a wam jak sie podoba ?
-
VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
:bicz3: :bicz3: za "Z korzystaj" ale rada dobra www.fotosik.pl tez uzywam do wklejania zdjec na forum
-
[ALL] Skóra-jak o nią zadbać?
cytat ze strony java car design ( http://www.javacardesign.com ): (mysle ze wielu tutaj sie to przyda) CZYSZCZENIE SKÓRY Zwykłe zabrudzenie: - Czyścić zabrudzone powierzchnie skóry lekko zwilżoną szmatką bawełnianą lub wełnianą. Usuwanie silnych zabrudzeń: - Silnie zabrudzone miejsca czyścić szmatką i łagodnym roztworem mydła (dwie łyżki neutralnego mydła na jeden litr wody). -Zwrócić uwagę, aby skóra w żadnym miejscu nie została zamoczona i aby woda nie dostała się do otworów w szwach. - Wytrzeć skórę miękką, suchą szmatką. Pielęgnacja skóry: - Konserwować skórę co 3 miesiące środkami pielęgnacyjnymi. - Środek ochronny nakładać szczególnie oszczędnie. - Następnie wytrzeć miękką szmatką Cząstki kurzu i brudu w porach, zagięciach i szwach mogą ocierać i uszkodzić powierzchnię skóry. Przy dłuższych okresach postoju w miejscu nasłonecznionym należy chronić skórę przed bezpośrednimi promieniami słońca, aby uniknąć jej wyblaknięcia. Niewielkie zmiany koloru powstałe w wyniku eksploatacji dobrych gatunków naturalnej skóry są rzeczą normalną. Ostrożnie !!! - Skóry nie można traktować rozpuszczalnikami, pastą do podłogi, pastą do obuwia, odplamiaczami lub innymi preparatami. - Usunięcie zaschniętych plam zlecić specjalistycznej firmie, aby uniknąć uszkodzenia.
-
Radio Pioneer - Jaki model?
chcecie dobre radio kupcie Alpine lub Clarion jesli koniecznie szukacie pioneera to powiedzcie jaka kwota dysponujecie rozjerzyjcie sie za modelami uzywanymi lepiej ( bo sa lepsze jakosciowo niz nowe ) np seria deh-p7500/7600/7700mp ( no i wyzej 8xxx 9xxxx )
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
cypek80 17" minimum ... mowie ci ja gdybym teraz bral to albo 18 albo 19" no valeoski wyszly na dobre twojej widze ze z Lubina jestes .... moze wpadniesz na jakis spot Lubuski ( ktore dopiero raczkuja wiec przyda sie nam kazdy chetny co ty na to ? )
-
[B5 AFN] moje skromne autko
to jest napewno model 98 .... z przodu widze sonary jak swieca spytam z ciekawosci ? dobrze ze przyciemniles szybki :oklaski: jakie masz alu w garazu ?
-
Spocik Lubuski :)
haha no wlasnie ej ykk wlasnie mi przypomniales .... mi 5 styczen nie pasuje bo auto bedzie dokanczane w carmanii..... jestem za przeniesieniem terminu na 12 styczen 2008 )))))) wtedy juz bede miec moja a4 co wy na to ;> ?
-
Spocik Lubuski :)
i to mi sie podoba ... mareks84 tylko dotrzymaj slowa jesli sie uda zorganizowac spot
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
czekam na wzmacniacz firmy VIBE model Slick a4 ( http://www.vibeaudio.co.uk/index.asp?page=p-slickamp.html&header=p-slick-h.html ) ( 4 kanalowka ) ( 2 kanaly podpiete pod przod a 2 kanaly ida na subwoofer rowniez firmy VIBE model: BlackAir II +, srednica:12" (30cm) moc ciagla (RMS) 550W, moc szczytowa: 1600W ps. wiecej o audio jest na stronie 8 w tym temacie
-
Jakie kombi do 7- 10 tys zł
a ja sie bede upierac przy mondeo .... dostaniesz dobry rocznik nie zajechany w miare oszczedny samochod albo 1.8diesel albo 1.6 albo 2.0 + gaz ktory nie ma wiekszych dolegliwosci jest przestronny i tani w eksploatacji
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
wlasnie wrocilem z malej amatorskiej sesyjki dla a czworki oto efekt:
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
blaster99 podlokietnik skorzany mialem ale sprzedalem.... a ten niedlugo bedzie otapicerowany nowa skora tak samo jak boczki ( napisalem to na stronie 8 ) milo ze sie podoba w ogole dzis schodze do auta patrze a tu kapec z tylu pojechalem sprawdzic cisnienie bylo 0.3 bar`a .... wiec szybko do wulkanizatora z nadzieja ze da sie to naprawic .... bo nowa opona 550zl ... i na szczescie udalo sie, byla to malutka dziurka na srodku i ze szczescia ze 550zl w kieszeni to napompowalem mojej niuni stópki azotem ( opony ;] ) 3 stycznia bedzie juz wzmacniacz oclony i jade na podmianke tej 2 kanalowki na moja ukochana 4 kanalowke na ktora tyle musze czekac... wtedy nakrece jakis filmik jak to wszystko wyglada i gra
-
KOŁPAKI na zimę
tutaj propozycja dla fanow MAM`ow prawie jak MAM: http://moto.allegro.pl/item288949889_kolpaki_silver_d_p_mod_audi_nowosc_gratis_.html komplet 70zl ;]
-
wybor wzmacniacza i subwoofera - podsumowanie
slepy prosze nie pisz takich herezji bo potem ktos to kupi (sprzet marki sony)..... dobre granie mozna podsumowac tak ze to sa firmy nie komercyjne.... pare linkow ktore moga sie wam przydac w poszukiwaniu komponentow audio: http://audiophile.pl/ <-- strona z wieloma komponentami roznych producentow http://www.vibeaudio.co.uk/ <-- strona firmy Vibe http://www.bestsound.pl/ <-- strona z wieloma komponentami roznych producentow http://www.autosound.pl/ <-- strona z wieloma komponentami roznych producentow http://www.jtp.pl/JTP/car_audio/ <-- strona z wieloma komponentami roznych producentow http://www.audio-system.de/audio/ <-- strona firmy audiosystem wg mnie dobre audio wyglada tak... zestaw przedni oparty na 16cm glosnikach lub 2x 16cm ( na drzwi ) ktore sa podpiete pod wzmacniacz ( calosc przodu wygluszona ) tweetery w slupkach a nie w drzwiach ( wtedy jest zdecydowanie fajniejsza scena muzyczna poniewaz tweeter jest nakierowany na nasza glowe a nie na nasza klatke piersiowa ) subwoofer ( lub dwa ) o wysokiej skutecznosci ( najlepiej 25 - 30cm zeby byl ten bass dynamiczny ) podpiety pod wzmacniacz aha i nie oszczedzac na wzmacniaczu .... mozna kupic dobra 4 kanalowke i podpiac to wszystko pod ten wzmak, lub 2x 2 kanalowki:) _________________________________________________ aha ..... i nie ma takiego czegos jak tanio i dobrze.... albo jest tanio albo jest dobrze. ja wybralem "dobrze" i nie zaluje wydanych pieniedzy, wiec wg mnie nie warto oszczedzac na car-audio
-
[B5 AFN] Jakiej firmy glośniki do przodu
slepy rownie dobrze mozna mu rajder`owi polecic Boshmanny i wzmacniacz First a radio Denver Rajder wybieraj miedzy Powerbassem, Tec`iem, Hertz`em
-
Jakie kombi do 7- 10 tys zł
Golf III lub Audi 80 jesli sie uda lub wg mnie najlepsza propozycja bylby Ford Mondeo w dieslu lub w benzynie + Gaz ( auto mega proste, niespecjalnie awaryjne, przestronne, czesto w dodatku dobrze wyposazone )
-
VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
Keżor mega .... nawet listwy drzwiowe zrobil takie jakie sa w s4 i progi Grafi fajny pomysl z balwankiem i tym asfaltem
-
Spocik Lubuski :)
no i dobra jest nas wiecej .... juz wiec ustale termin skoro nikt sam go nie rzuca 5 styczen 2008 ( sobota ) godzina 16:00 parking Mc Donald pisac czy pasuje wszystkim czy komus nie ? meldowac sie kto bedzie obecny ps. jesli bedzie lipna pogoda to mozemy pojechac na jakis parking podziemny ps2. jesli bedzie fajna pogoda ( czyt nie bedzie padac ) mozemy pojechac na Makro ( tam jest duzo miejsca, wielka tafla lodu na ktorej mozna sie slizgac ) oraz okolo kilometrowa prosta z odznaczonym odcinkiem 1/4 mili ) <- dla chętnych a więc MELDOWAĆ się chłopaki i dziewczyny
-
a4 b5 moje aut
Kezor ladnie swieca ale powiedz jeszcze czy to sa te z aukcji niebieskie czy biale ? bo wygladaja fajnie i wygladaja na biale.... :> ale jak wiadomo aparaty nieraz przeklamuja
-
a4 b5 moje aut
Kezor albo ktos inny moze wie: mam pytanko .... welur byl w a4 za doplata ? bo nieraz widze welur a nieraz taki material jak ja kiedys mialem i zastanawiam sie czy to byla opcja bezplatna czy trzeba bylo doplacic za welur .... i nigdy nie widzialem podlokietnika obitego w welurze ? bylo w ogole takie cos ?
-
[B5 APU] A4 Avant
miales dorzucic fotki jeszcze ... najlepiej wnetrza co do felg 17" to wg mnie lepszy wybor to 18" kupisz 17 i po pewnym czasie bedziesz chcial ten 1 cal wiecej co do auta to ladna seria (narazie mam nadzieje) i dobra reka do fotografowania trzeba przyznac
-
[B5 AEB] Co sądzicie o tych felgach????
dla mnie z wygladu ujda tylko te podroby OZ`etow z linku nr 2 ceny sa za komplet 4 sztuk bo to nie sa jakies markowe felgi ta opcja nr 3 dla mnie za bardzo allegrowa jakas taka ....
-
a4 b5 moje aut
no no Kezor pieknie ten xenon wyglada ... na tej fotce co sie swieci xenon i pomaranczowy kierunek ( ta fotka wymiata ) wyglada jak jakas wersja USA :oklaski: a powiedz ile masz Kelwinow ? 6000k 8000k ? bo po tych pierwszy fotkach bym powiedzial ze masz z 10 000k reszta pozytywnie .... a i jakies tekie fotki profesjonalne... uszysz sie fotografowania ?