Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Jak szybko piszesz na klawiaturze?
1. Visit the Typing Test and try! 2. Visit the Typing Test and try! 3. Visit the Typing Test and try! 4. Visit the Typing Test and try! 5. Visit the Typing Test and try! duzo zalezy od tego jakie wyrazy sie dostanie ale fajny test [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 09:51_________________________________________________Młody_Drog a ja bym chcial zebys nagral nie dlatego ze ci nie wierze ale dlatego ze chcialbym zobaczyc jak wyglada pisanie ponad 100 slow na minute wynik
-
LEON CUPRA 2.8
swoja droga sadze ze taki vr6 lepiej jedzie niz a4 2.8 a co do leona to moge powiedziec ze zadbana sztuka nie ma sie za bardzo do czego przyczepic...
-
LEON CUPRA 2.8
bite, nie jedzie, brzydkie, ciasne, pf
-
[INNE] S6 Manual
dzis odkrylem i upewnilem sie jak sie wlacza podgrzewanie kierownicy w zwiazku z tym ze nie jestem jakims entuzjasta podgrzewanych foteli .... uruchomilem je raz na poczatku zeby zobaczyc czy dzialaja a potem ani razu ... az do dzis i po chwili zaczela tez mi sie podgrzewac kierownica ... calkiem fajna sprawa jestem ciekaw czy tak jak w a8 d3 podgrzewanie kierownicy wystepuje tylko w kierownicy 4 ramiennej. Tylko ze w a8 d3 wlacznik jest na plastikach od kolumny kierownicy... a tutaj wlacza sie przy wlaczeniu podgrzewania fotela kierowcy. Wie ktos czy w innych modelach audi tez jest tak to rozwiazane ?
-
Strefa Śmiechu
http://otomoto.pl/audi-a6-o-jejku-nie-ma-duzej-navi-C22192098.html a tutaj opis jakby aukcja zniknela: " ło Jezu to nie jeden dziewięć tedeji , tylko dwa i pół ! ee to kicha , tak piszą wszyscy na wszystkich forach w necie a sporo tego się naczytałem zanim zasiadłem przy komputerze . wałki - pompa , pompa - wałki , rozrząd , turbina , termostat , odma , tiptronik Boże ile tego jest i wszystko na pewno jest zje..ne - aż mnie bania boli od tej wiedzy , tyle mądrych słów . a to w zasadzie co ja tu szukam ? a nieeeeeee , przypomniało mi się , mi chodzi przecież o coś ważniejszego muszę zobaczyć czy ma dużą nawi ....? o ku..a nie ma telewizora , to już całkowicie kupa . nie chcę - absolutnie , jakby miała telewizor to i chyba bym nie patrzał ,że to dwa i pół tedeji i możliwe ,że bym się skusił . jednak duża nawi to jest bajer , można zaimponować w mroku , silnik jest na drugim miejscu no i cena , musi być cena tak koło dychy to bym kupił ale podstawa to nawi , skóra ,srebrne relingi , ksenon , felga , komputer z dużym wyświetlaczem i stan - oczywiście akceptuje tylko "igiełki" . musi "nic nie pukać i nic nie stukać" , nie chcę mieć dzięcioła pod maską . co ja teraz pocznę , co ja pocznę ? oo , ale co to !! sprzedający pisze w anonsie ,że dodaje do auta dodatkowo telewizor 14 cali z płaskim ekranem- tylko szklanym , sony wega srebrna obudowa z pilotem . dodatkowo doda ( tu zbieżność nazwisk ze śpiewaczką ludową ) przetwornice napięcia z 12 - 220 volt ,żeby ten telewizor włączyć w aucie i delektować się ekranem większym jak ma duża nawi . muszę się zastanowić . ok ,dziękuje zadzwonię później jak się zastanowię . poza tym ,że nie ma "dużej nawi" to jest dwaipółtedeji i wszystko jest ok . jak dam komendę do jazdy naciskając pedał gazu to pojazd jedzie i czuję ,że oparcie przybliża się do moich pleców . jadąc jedendziewięćtedeji nie zauważyłem podobnego zjawiska , raczej nuda , smutek i nostalgia - tu faktycznie ta duża nawi z telewizorem jest niezbędna , można sobie zerknąć na "m jak masturbacja " zanim się rozpędzimy . ile pali , dwaipółdedeji ? niestety nie mam komputera , a on tak mądrze wszystko pokazuje ,że nie trzeba się znać a potem od razu człowiek już wie . dlatego ja ,jak wleje na cepeenie do pełna tak aż odbije pistolet to ,to co zaleje wypali i jak się zaświeci dystrybutor na tablicy wyników to znowu zaleje do pełna i znowu to wszystko spali i tak w kółko . nie wiem dlaczego tak się dzieje nie zastanawiałem się jeszcze nad tym ale te paragony z cepeenu trzymam w razie draki . kurcze ,żebym miał komputer poładowy to to wszystko było by takie łatwiejsze , bym mógł popatrzeć ile pali i bym wiedział a tak jest hydrozagadka i trzeba mieć kalkulator cyfrowy . środek czysty nie zniszczony ,wszystko działa , nie palone . karoseria bezwypadkowa , oryginalne wszystkie szyby . od czerwca około 5 tysięcy złotych udowodnie ,że jest ukryte w samochodzie głównie pod maską . to co miało być zrobione to już zrobiłem a telewizor dla zainteresowanych też mogę dodać . w przypadku pytań proszę dzwonić na numer 609 499 555 , łączność tylko telefoniczna . pozdrawiam wszystkich sławek nowa sól. "
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
no to tym bardziej ciekawy silnik jak nie trzeba juz tam pakowac boxa tylko mozna softem sie bawic
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
fajny silnik, ciekawe jak osiagi beda na zywo wygladac wzgledem 3.0 biTDI 313KM wziales w s-line zew ? bo pokazales ta biala w sline zew... kolor fajny wg mnie nadwozie sedan tak ? patrzyles tez a7 ? bo jestem ciekaw czy jest duzo ciasniejsze z tylu co do programu to wydaje mi sie ze to bedzie box bo chyba jeszcze nic innego nie wymyslono do 3.0tfsi... ale moze sie myle. jesli tak to niech ktos mnie poprawi
-
Grand Theft Auto V
fajne ale nie wciaga tak samo jak gta ;P aczkolwiek widoki i mapa robia mega wrazenie ( przedostac sie z jednego konca na drugi zajmie spooooro czasu ) tutaj trailer dla tych co nie grali i nie widzieli http://www.youtube.com/watch?v=5kjs-SC70Wg woda: z gier tego typu mozna wymienic jeszcze MAFIE I i II mafia dwojka ... fajna ale strasznie liniowa i po przejsciu calej nie chce sie w nia grac ( pozatym zeby grac w wolna gre trzeba wgrac moda "freeride" ) ostatnio takze troche pogralem w "saints row the third" i musze powiedziec ze jesli chodzi o tworzenie postaci to calkiem fajne ... ale wszystko inne straszna lipa. Grafika bajkowa, wozy brzydkie i nijakie, bicie ludzi calkiem fajne, przecinikow 500 naraz sie pojawia , prowadzenie auta tragiczne!. Wiec.... odinstalowalem http://www.youtube.com/watch?v=eN2-WSyRuO0 takze gta 4 pozostaje nadal niepokonane
-
Jak pobrać film z innej strony niż YT, wrzuta?
rowniez uzywam jDownloadera przydaje sie przy pobieraniu z wrzuty, youtube, innych tego typu serwisow oraz pobiera z filesonic, wuupload, fileserve, uploadstation itp... POLECAM
-
Strefa Śmiechu
- Tas2die4 - E46 330ci ;)
a subiektywne odczucia w porownaniu do poprzedniej 330cd ? ktorym lepiej sie jezdzi ? ktory sie lepiej zbiera ? jak spalanie tutaj ? tam miales polifta ale tutaj tez niczego nie mozna zarzucic ... pokaz wnetrze gratki auta jak mozesz to napisz na pw ile wyszla bo kolega tez szuka auta i bierze wlasnie pod uwage bmw 330 ( czy sedan czy kombi czy coupe to mu obojetne )- [INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi
do kupienia masz ori 19" z rs6 ? 9j et35 ?- Poradnik ja pozbyc sie kataru w pare minut ;)
wiem brzmi nienormalnie ale dziala ciesze sie ze pomoglo- Grand Theft Auto V
ja tez Gta 1 Gta London Gta 2 Gta 3 Gta 3 Vice City Gta 3 San Andreas Gta 4 Gta 4 Episodes of Liberty City no i Gta chinatown wars w ktore gralem na iPhone ale tylko przez chwile Gta 1 Gta London Gta 2 Gta 3 Gta 3 Vice City Gta 3 San Andreas Gta 4 Gta 4 Episodes of Liberty City- Poradnik ja pozbyc sie kataru w pare minut ;)
tez sposob i mozna stosowac go jak sie nie ma kataru- Poradnik ja pozbyc sie kataru w pare minut ;)
Zaczelo sie robic zimno wiec pewnie niektorym sie przyda bo sa przeziebieni jest to autentyczny poradnik, ktory dziala. Aby pozybc sie kataru wystarczy nabrac powietrza i zaczac robic pompki na bezdechu. Wystarczy zrobic troche pompek ... i po chwili katar mija. Jak ktos ma katar to niech zaraz napisze czy zadzialalo. U mnie zadzialalo Prosze o nieusuwanie mimo ze temat moze wydawac sie smieszny.- Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
wlasciciela tego switzera brat ma tez cos ze stajni audi rs6 c6 mtm 730KM- Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
potwierdzam to ten switzer WOT NT21- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
a jaki silnik ? kombi ? wypas ?- Strefa Śmiechu
http://otomoto.pl/audi-s4-s4-309-km-full-opcja-C21212581.html s4 allroad _________________________________________________ odpowiem tu na te nastepne komentarze zeby nie robic dalej OT nie wiedzialem ze niektorzy nie skumaja ze nie bylo a4/s4 allroad i naprawde pomysla ze to allroad tragedia- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
popatrz sobie u mnie w watku o tt mialem felgi 19" przod 8.5j et52 + dystans 20mm = et32, tyl 10j et54 + dystans 20mm = et34. opony 225/35R19 przod i tyl nie zastosujesz mniejszego adaptera niz 18-20mm musi byc przynajmniej ~20mm inaczej sruba sie nie schowa w dystansie i nie bedzie sie miala na czym oprzec 20mm to minumum przy srubach z krotkim lebkiem a jak chcesz normalne sruby to dolicz jeszcze 5mm ja mialem sruby z dystansow h&r`a ... mniejszych nie znalazlem klucz nachodzil na lepek sruby ok 5mm i wg mnie jest to minimum ... inaczej moze dobrze nie zlapac i nie odkrecisz sruby mozna tez zastosowac sruby imbusowe- Strefa Śmiechu
http://otomoto.pl/volkswagen-passat-6-na-9-optikal-tuning-C21036947.html- Leon 1.9 TDI ARL
z tym zawieszeniem to wyglada troche dziwnie masz fotki jak wygladal na -50mm ? silnik na duzy +- [INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi
a to tez fakt nie wiem ile wazy rs6 avant c5 .... ale ja w s6 manual sedan c5 w dowodzie mam wbite 1810Kg podejrzewam ze tam bedzie ze 100kg wiecej jako ciekawostka s8 d2 wazy 1800kg wiec mniej niz s6 c5 ale to przez to ze tam jest duzo aluminium w tamtych latach rs6 avant bylo najciezszym audi oferowanym w seryjnej sprzedazy- [INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi
nie tyle automat co waga automat tez wiem ze to nie to samo ale wystarczy porownac osiagi s6 c5 / s8 d2 / s4 b6/b7 / automat vs manual i zawsze jest roznica ok 0.7s w 0-100 niestety ale w tych autach byly jeszcze dosc stare automaty ktore nie byly takie szybkie jak te dzisiejsze - Tas2die4 - E46 330ci ;)