Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. czemu tylko 17" ? strasznie mala sie wydaje pozatym czekam na fotke po zrealowaniu tych planow co do body bo moze byc kozak
  2. a ja juz wiem ile toporowe audi ma po modach nm i km :gwizdanie:
  3. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wroclaw
  4. topor dzis do was przyleci na spota do torunia gdzie bedziecie ;> ? MotoArena czy Piotr i Pawel ?
  5. Nosb 1100zl czesci ( reduktor / wtryski / elektornika ) 1300zl robocizna ( w tym butla i inne potrzebne duperelki ) wiem ze u Ciebie bym mial taniej ... ale za daleko jednak
  6. SoMeS ... ale ona mi sie nie musi zwrocic... gdybym az tak chcial na tym aucie wyjsc do przodu to nie wkladalbym sprzetu / felg itp.... po prostu lubie miec psychiczny komfort ze nie place prawie 100zl za 100km... i nie uwazam zeby tt w gazie to profanacja ... bo to ten sam silnik ktory jest w passatach/golfach/a4/a3/a6/leonach itp.... ale kazdy ma swoje zdanie... ja tam tez sie nie chwale tym ze mam gaz ale jakos nie uwazam tego ( po zapoznaniu sie z tematem dobrych instalacji ) za obciach lub cos co szkodzi silnikowi ps. TT juz gra.... nie gorzej niz a4 topor slyszal chwile.... bo jego mama kazala sciszyc
  7. wtryski: MagicJety (kazdy osobny) + elektornika: Stag300+4 + reduktor: Scorpion ST calosc opisana tutaj: http://lpg-forum.pl/viewtopic.php?t=3004&postdays=0&postorder=asc&start=0
  8. 1100zl czesci 1300zl robocizna czesci byly z malym 'hakiem ale bylo to miedzy 1100 a 1200zl .... czyli razem wyszlo te 2500zl za lux instalacje do tego silnika
  9. nie odebralem twojej wypowiedzi zle ... ani jako atak po prostu napisalem na przyszlosc dla tych co podejma dyskusje na ten temat instalacja kosztowala mnie smieszne 2500zl ( wlasnie przez to ze zamowilem sam czesci od hurtownika i zlecilem jedynie montaz w serwisie ) koszt dokladnie tej samej instalacji ale z czesciami od serwisu i z ich montazem wynosil +/- 3500-4000zl w zaleznosci od serwisu czyli ok 1000-1500zl zostalo w kieszeni
  10. spalanie na 100kilometrow: spokojna jazda miasto 10-11L ( ok 22zl ) normalna moja jazda miasto ( czyli w miare szybka ) 14-17L ( ok 33zl ) zapierda*anie po miescie 21L ( ok 45zl ) trasa 90-100km/h 8-9L ( ok 18zl ) trasa normalna jazda 11-12L ( ok 24zl ) trasa but w podlodze 17-20L ( ok 38 zl ) cena gazu ok 2.1-2.2 zl za 1L spalanie benzyny dokladnie takie samo ( moze pol litra mniejsze ) do cen na 100km trzeba doliczyc koszta serwisowania gazu ( grosze ) oraz koszt przejechania tych paru "metrow" po odpaleniu... silnik musi zlapac te paredziesiat stopni mi do butli ( w kole ) wchodzi 45L gazu za 100zl ... i robie za to ok 270-320km jakby ktos chcial sie zaglebic w temat gazu polecam: www.lpg-forum.pl oraz jakby ktos chcial sie zaglebic jaki gaz najlepiej do 1.8T to polecam moj watek na lpg forum: http://lpg-forum.pl/viewtopic.php?p=24834#24834
  11. "jutro na jutube" :kox: hehe ale dzwiek kozak
  12. a kto powiedzial ze zostane przy pb ? najpierw tt nie miala gazu ale przy mojej jezdzie i spalaniu w miescie 14-17L beny a nieraz 20L na 100km stwierdzilem ze to bez sensu i zalozylem. poczytalem popytalem na lpg-forum i nosb`a oraz kolegow ktorzy maja o tym pojecie... i w sumie zalozylem chyba najlepsze co moze byc do tego silnika zero problemow wiec do lpg sie nie zrazilem i zapewne przy e65 bedzie tak samo... tym bardziej ze to wolnossace v8 ktore nie ma problemow z gazem... aha... uprzedzam teksty typu "stac cie na v8 to lej bene" lub "kupujesz bene to lej bene" itp... z gory mam wyj*bane na takie teksty... i na ludzi myslacych ze lpg psuje silnik.
  13. http://www.moto.allegro.pl/item1030760728_homologacja_specjalna_dla_samochodow_osobowych.html http://www.moto.allegro.pl/item1029562869_bmw_5_przebudowa_pkw_lkw_homologacja_ciezarowa.html[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 20:20_________________________________________________dzwonilem do goscia... widac ze kumaty. sam wlasnie rozeznalem sie w tym temacie... ogolnie wiekszosc aut mozesz przerobic na ciezarowe lub specjlane i ominac podatek 18.6% lub 3.1% najlepiej zadzwon i sam o wszystko zapytaj
  14. http://www.moto.allegro.pl/item1027153502_audi_a4_dtm_avant_tdi_19_s_line_s_line.html caly czas ta piekna a4 jest na sprzedaz ...az dziwne ciekawe co jest nie tak ze wisi juz pare miesiecy pewnie gdyby bylo 3.0tdi to by poszla w pare dni
  15. Tą aukcje podałem jako przykład ale serie można kupić za 10tyś. napewno nie s14a jak juz to jakas s13......
  16. a dla zony moze opel tigra, ford puma ?
  17. Mam nadzieje ze wreszcie uda mi sie miec auto na dluzej .... scirocco - ok 30 -60 minut mialem celica - ok 2-3 miesiecy a4 - ponad 2 lata tt - bedzie rok na wakacje zawsze w moim przypadku jak kupowalem auto to chcialem je miec dlugo ... a4 mowilem ze bede miec do konca zycia ... potem ze 5 lat .... tt tez mowilem ze pewnie pojezdze sporo czasu... mam nadzieje ze e65 ugosci na ciut dluzej.
  18. :polew: :polew: hahahahhahahaha o kurde a ja wlasnie sie zastanawialem czemu on gada do mnie jak potluczony, bez powodu o zderzakach itp... i o jakiejs odpowiedzi na serio :polew: nie moge hahahahha
  19. teraz golf to moja bogini i wszechmogaca wladczyni chce mu sluzyc do konca zycia :polew: bede mogl mu "zahałczeć"
  20. tak takie czesci sa sporo drozsze niz do a4 b6... fakt ale czesci eksploatacyjne nie sa wcale duzo drozsze w porownaniu do audi ( klocki / tarcze / amory / wahacze etc ) uwazam i tak mimo wszystko ze ludzie przesadzaja z tym jak ciezko jest utrzymac auto tej klasy...[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 00:18_________________________________________________ Za klamoty Pozniej tylko szukac kto zrobi to za darmo Zeby nie bylo totalnie OT Mysle, ze decyzja Nowaka jest jego decyzja - i czy Wam sie podoba czy nie, czekamy na 24" z naciagnietym kondomem Mam tylko dwie prosby : 1. Zakladaj dresy TYLKO z trzema paskami 2. Nie zmieniaj forum Czekam na nowy watek 1. no jaha.. lipy nie zrobie. 2. no cos ty nie ma szans na zmiane ... mialem a4 to wszedlem tu. kupilem fryzjerowoz i nie zmienilem forum ... po zakupie dziwkowozu tez tego nie zrobie a co do nowego watku ... to spokojnie tak jak pisalem ze sprzedaza tt mi sie nie spieszy jakos mega znajdzie sie kupiec wtedy zaczne jezdizc ogladac e65... niedlugo moze wystawie tete na allegro. ( czerwiec - lipiec ). raczej nie jest to jakies chwilowe widzimisie ( tak mi sie wydaje ) z ta bmw ... wiec na ta chwile uwazam ze na 99% to bedzie next car
  21. co ? twojego DAF`a ? wtedy moze mu sie uklonie .... :gwizdanie:
  22. jaki golf taka atmosfera :gwizdanie:
  23. no sa ciut drozsze ale czy 500zl za nowy amor sachsa to duzo ? w wiekszosci nie ma pneumatycznego zawieszenia ( w przeciwienstwie do a8 d3 )[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:26_________________________________________________ iverson i tak zgadl ... a aju zanim napisalem ze chce sprzedac tt wkleil foto e65 ... bo w zg pare osob juz wiedzialo o tych planach jakis czas temu[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:27_________________________________________________ 22" sie miesci chociaz narazie mysle ze jesli ja kupie to bedzie 18-20" ..... ale wiem ze po a4 tez mowilem ze nastepne auto nie bedzie miec duzego kola i jakos nie umialem byc konsekwentny bo 22" wyglada tam w sam raz zreszta jak bedzie pozyjemy zobaczymy. narazie sie rozgladam i zaczynam szukac dopiero kupca na tt. tak jak mowilem mam nadzieje ze planow nie zmienie, finanse raczej pozwalaja na e65 wiec jedyne co to zeby mi sie nie odwidzialo... i ze w tym roku zawita buma na parkingu [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:29_________________________________________________ e90 mi sie nie podoba ... chyba ze coupe ale to narazie nie moje progi cenowe, pozatym porownujac wypas ....... e46 jesli juz to m3... ale wole e65 :kox:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:31_________________________________________________ e tam ... ja chce miec teraz laaaansss [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:32_________________________________________________ widzialem ... to ta s4 b5 sedan przerobiona na rs4 (body) ? jesli tak to ... KOT tylko brakuje kolka z tego co pamietam [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:33_________________________________________________ ni ma szans... nei chce juz pakowac mega duzo w auto jednak... przynajmniej teraz tak mowie chce kupic kolo / zawias i sie laaaaaaauuuunnnnssowwwaaaaac _________________________________________________ no .. tez mi sie to wydaje z dziwne z gejowozu na pimpowoz mi sie seria 7 podoba ... ma cos w sobie. wyglada jak czolg w srodku jak jest dobrze dopasiona i w fajnej tonacji kolorystycznej to jest mega kozak mi nie zalezy jakos super na zapierdzielaniu po zakretach .... az tak mnie to nie jara. jestem prosty chlopak stworzony do lansu pod dyskoteka .... :polew: hahaha zartowalem po prostu jakos mi sie wkrecila e65 na ta chwile

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.