Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Spocik Lubuski :)
raczej pozniej... o 8:00 zbiorka na auchan a wyjazd pewnie ok 8:30- 9:00 z zielonej gory tak bylo rok temu ;p
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
http://www.spodlady.com/
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
nie pasuje
-
Grube audi ;) cultstyle... fotki ;)
Co się czepiasz Właśnie tak być powinno - bez linkowania, zbędnego klikania. Wszystko na tapecie. wlasnie o to mi chodzilo zeby nie kazdy musial chodzic po forum i przegladac 30 pare stron roznych obrazkow wybralem dla siebie te najlepsze i wrzucilem na forum. czemu nie miniaturki ? bo w dziesiejszych czasach kazdy ma w miare dobre lacze.... i lepiej obejrzec wszystko naraz niz klikac sto razy na kazda miniaturke zeby zobaczyc ja w innej 'karcie/zakladce/oknie' a tak macie wszystko podane na tacy... wystarczy po prostu krecic rolka w dol
-
Grube audi ;) cultstyle... fotki ;)
[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 00:01_________________________________________________
-
Grube audi ;) cultstyle... fotki ;)
mialbym gdybym mial wiecej siana... pozatym air ride ma tez wady ... jak np prowadzenie na zakretach w porownaniu do gwintu pozatym gdzie ja upchne kompresor jak mam zabudowe w bagazniku ;p
-
Grube audi ;) cultstyle... fotki ;)
nike21 wiem wiem... znam oba auta ( z neta ;P ) haha a co do ostatniego to :bicz3:
-
Nowe BMW M5...? :D
teraz przeczytalem opis ze bedzie v8 4.4 + BiTurbo 478KM i 720Nm
-
Nowe BMW M5...? :D
kozacka podobno nie bedzie juz v10 tylko v8 + turbo
-
Grube audi ;) cultstyle... fotki ;)
troche fajnych audik z moich prywatnych zbiorow, ktore uderzaja w moj gust idealnie. wiekszosc zrobiona na cultstyle.. ale nie wszystkie narazie wrzucam tyle... chodz mam tego sporo wiecej a wy co o nich sadzicie ? [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 09:59_________________________________________________jeszcze pare filmow ogladajcie koniecznie w jakosci HD http://vimeo.com/3143797 http://vimeo.com/3252325 http://vimeo.com/3380869 http://vimeo.com/5694952 http://vimeo.com/9393347
-
RS4 B5 Dyno Day
tutaj masz 19" 9j et 35 na mojej bylej a4. zawieszenie -60mm h&R polecam ci te felgi bo to bardzo mocna felga jest http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_body_rs6_felgi_rs4_grill_s4_wnetrze_a4_silnik-t12919.0.html
-
CIF Aerodick.. C.D
raggaman ja nie wiem nad czym ty sie zastanawiasz do aeroDICK`a to jedne felgi pasuja
-
Spocik Lubuski :)
24.04.2010 jest rothenburg ... wyjazd o 8;00 z parkingu auchan. adresu auchan nie znam ( niedaleko ulicy stefana batorego )
-
Spocik Lubuski :)
to ja z moja tez bede
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
wal sie bylem akurat tym bordowym ferrari poniewaz zawozilem brata i mame do sklepu a sam z dziewczyna jechalem gdzie indziej ... a do tt bysmy sie nie zmiescili ... chcialem kupic EUROBIZNES ( w auchan i tesco nie ma ) ( nie mylic z monopol`em ) !
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
zakladaj z RSa ... co znaczy przystosowany grill w 90% ? przeciez ten grill ma identyczne zaczepy jak zwykly... wyjmujesz zwykly i wkladasz z rs4 czy z s4 ... jeden pies
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
chcialbys.... bo podpialbys to tez pod siebie spiewanie zostawiam tylko jako prezent w domu... pod prysznicem i nieraz w aucie sobie zawyje tez
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
usmiechanlem sie jak to przesluchalem wiec chyba mi sie podobalo szkoda tylko ze szwagier tak lipnie pomalowal :/ a zonie kup moze inne auto .... tico + lpg tanie w jezdzie i naprawach jak cos wtedy odkladajac pieniadze uzbierasz na q7 lub rs6 takie jak w balladzie
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
co mierzyles ? jakie wymiary felgi i dane ? fotki ?
-
RS4 B5 Dyno Day
360mm:P koledze chyba chodzilo o predkosc z jaka jechales a nie o srednice tarczy :gwizdanie: -->
-
Virtual Tuning - wasze prace
kogo to auto ? i czemu jeszcze nie jest opisane w dziale a4 b5 ?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
jakbym nie sciagnal to zabieraja dowod + mandat miedzy 50 a 200 zl tak robia w zielonej... wiec taniej nie wychodzi
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
2 fotki 1. na pierwszym zdjeciu ujalem tych panow nawet po prawej co mi kazali folie sciagnac poraz jedenasty 2. fota w miare wyrazna po umyciu....[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 23:56_________________________________________________ oni czekali w aucie ... jak odpalilem silnik to wtedy szybko wysiadl i podszedl nawet nie zdarzylem cofnac w tyl... na fotce wyzej widac jak stali
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no i folia poszla sie je*ac .... poraz jedenasty znowu ten sam policjant... auto bylo zaparkowane a ten zatrzymal sie i czekal az przyjde do auta. tak jest chyba tylko w zielonej górze
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
najpierw gwint ;p[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 09:55_________________________________________________ ok zapytam dzieki