Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. niby tak ... jak przerysuje o kraweznik bo rant bedzie za***iście wystawac z tylu przy 10j i oponie 225 lub 235
  2. kurde sam nie wiem tez wlasnie mam dylemat
  3. aaa to sformułowanie w 1 poscie hehe oczywiscie chodzi o wzor jak w temacie swoja droga ciekawe kto robi na pierwszy wypust....
  4. Vario-tech przeciez pisze w temacie ze wzor porsche turbo a model to RH AH
  5. michal_s87 to naprawde twoja ta alfa ? :kox:
  6. a mi sie wydaje ze to pierwszy temat o tych felgach ... zeby nie bylo tu OT na ten temat .... to z kolega A-rek piszemy na pw
  7. dla mnie osobiscie wyglada to tak. 1. bialy pasek = srebrny pasek ( jeden pies ... ale raczej srebrny bo mam srebrne auto a nie biale) 2. cale czarne 3. cale srebrne 4. czerwony pasek
  8. michal_s87 zaraz robie ankiete nowa [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_i_opony/inne_jaki_kolor_19_rh_wzor_porsche_turbo_ankieta-t106243.0.html <-- o dalsza dyskusje prosze sie kierowac do tego watku ... bo wybor padl a teraz czas na okreslenie koloru i prosze jakiegos kolorowego o zamkniecie tego tematu
  9. Witam... felgi wybrane i zakupione ( wybor padl na felgi RH AH z porsche 911 turbo .... a nie na zadne ktore byly zawarte w ankiecie poprzedniego watku http://www.a4-klub.pl/smf/audi_tt_19_audi_tt_jakie_7_typow_ankieta-t94376.0.html ) Oto dokladnie moje felgi .... udalo sie kupic nowki w kolorze czarnym 19" ( przod 8.5j et52 i tyl 10j et 54 ) rozstaw 5x130 czyli do porsche .... do tego dystanse 20mm zmieniajace rozstaw srub na 5x100 ... czyli et bedzie odpowiednio 32 i 34. Oto fotki tych felg: . Tutaj dzieki koledze michal_s87 mam 4 virtuale ktore daly mi do myslenia czy nie zmienic koloru calej czarnej felgi na takie cos: 1. cale srebrne 2. czerwony pasek na rancie 3. cale czarne ( tak jak jest ) 4. bialy lub srebrny pasek na rancie piszcie jakie macie uwagi
  10. za ta cene z tych rocznikow mozna dostac nawet 2 auta w jednym jak dobrze pojdzie
  11. michal_s87 dobrze ci wyszedl ten vt...... moglbys jeszcze zrobic wersje calkowicie bez paska czyli cala czarna? i jesli by ci sie chcialo to cale srebrne :gwizdanie: ? jak bede mial te 4 obrazki to zrobie ankiete
  12. http://demotywatory.pl/497901/90--mezczyzn[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 20:26_________________________________________________a to dla tych co mysla ze 19" sa za duze na polskie drogi: http://www.grapheine.com/bombaytv/movie-uk-8df81d721e9adde160a2e2c1933beb08.html
  13. no Riale kozackie ale ... trafily sie te nowki w dobrej cenie to wzialem ... przekonalo mnie te 10j z tylu
  14. moze sokolnh :gwizdanie: ? fajnie, że śledzisz na bieżąco temat
  15. dales mi do myslenia [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 12:57_________________________________________________tylko w sumie tutaj masz jdm`owskie felgi ciekaw jestem jakby to wygladalo na felgach porsche
  16. jak dobrze strzeli za banki to opona wskoczy i bedzie naciagnieta czerwony pasek fajna sprawa ale nie wiem czy to bedzie dobry wybor przy tej kolorystce w ktora ja uderzam
  17. Karole na jutro ci znajde fajne zestawiki albo razem poszukamy
  18. ciesze sie ze sie podobaja hehe mysle ze jakos to zniesie ;P... musi _________________________________________________ opony kupione 4 sztuki 225/35R19 i 2 sztuki 235/35R19 [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 20:50_________________________________________________dzis przymierzalem jeszcze czerwone riale z rantem w 18" <-- to jako ciekawostka
  19. no wygladawo bedzie chyba gorzej ale urzeklo mnie to ze sa to ori do porschaka z rozstawem 5x130 to ze sa nowe ... i to ze z tylu bede miec 10 cali szerokosci i jak na to naciagne +/- 225/35R19 to bedzie malina [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 09:22_________________________________________________
  20. jest teraz czarna jak gdzies ja przerysuje to wtedy zrobie albo srerbny pasek na okolo albo rant w polere [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 09:51_________________________________________________ale i tak najbardziej mnie cieszy ta szerokosc 10j z tylu ah [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 09:52_________________________________________________
  21. twoje zdanie ale mysle ze zmienisz jak ja poloze na glebe i naciagne jakies nalesnikowate opony MAM MT1 jest ladniejszy ale... napewno jest slabsza felga.
  22. wybor padl... ale jednak kupilem inne RH Turbo Look 5x130 ( czyli do Porsche ) 8.5j et52 19" x2 10j et54 19" x2 do tego dystanse ze zmiana rozstawu na 5x100 20mm czyli et bedzie odpowiednio 32 i 34 przymierzone jest git na przod postaram sie dac opone 215/35R19 na tyl naciagne 225/35R19 lub 225/35R19 i 235/35R19 bedzie [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:01_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/inne_audi_tt_19_85j_przod_10j_tyl-t85703.210.html na 15 stronie foto
  23. moze rant zostanie spolerowany jesli bedzie sie wydwaac mala lub zostanie zrobiony srebrny pasek wokol felgi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.