Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. hahahahaha
  2. plecy: 1 martwy ciag 2 wioslowanie sztanga 3 przyciaganie hantla do tulowia w oparciu o lawke 4 sciaganie gryfu za plecy z gory 5 przyciaganie gryfu do klatki siedzac barki: tyl sztanga lub suwnica za glowa przod maszyna lub sztanga lub suwnica lub hantle przed glowa unoszenie hantli na boki unoszenie hantli/taleza/gryfu przed linie nosa podciaganie gryfu do brody[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 03:33_________________________________________________wybierz cos z tego
  3. nie chce .. nie podoba mi sie to w tt[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 19:00_________________________________________________ a gdzie na tej liscie wstawisz mam mt1 ?
  4. wiesz, ja podałam łagodną wersję :gwizdanie: a ja realna = raggaman`owa[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 14:26_________________________________________________ < ---- haha a moze taka ?
  5. twoj tez avatar niczego sobie cristoforo [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 14:23_________________________________________________ Miałem taką chwilową projekcję obijającą się miedzy dwiema półkulami EOT coś w stylu http://www.youtube.com/watch?v=66hcmjBKBGk raczej cos w stylu www.xvideos.com on mial w glowie
  6. to czekamy na nastepnego forumowicza ktorem bedziemy mogli zooorac gar... yy tzn doradzic
  7. Panowie, nie róbcie PRZE-PRA-SZAAAMY :notworthy:
  8. zaraz sie zacznie temat o jogurtach, parowkach, jajkach i tortillach u dziewczyn miedzy nogami :gwizdanie: i kto tu prowokuje :gwizdanie: haha nie prowokuje ... ja przewiduje przyszlosc znajac psychike forumowiczow a4-klub
  9. zaraz sie zacznie temat o jogurtach, parowkach, jajkach i tortillach u dziewczyn miedzy nogami :gwizdanie:
  10. a wcinasz/wcinałeś na kolację twarożek bo ja nie, wolę jogurty :gwizdanie: wiem że to grzech :gwizdanie: jesli tych jogurtow nie zagryzasz cheeseburgerem lub pizza to nie ma tragedii [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 14:04_________________________________________________ boze ... biedna ta twoja zona pewnie ona cie wygania do tego garazu zebys dal jej spokoj mam przeczucie ze dostaniesz od niej na swieta .... :polew:
  11. raggaman kup tribulus teresis .... to bedziesz rembał wszystko co sie rusza i na drzewo nie spie*ala
  12. Piotrek98igo ale ja nie mowilem do Ciebie jak cos
  13. nie wypowiadajmy sie na tematy na ktore mamy male pojecie [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 13:40_________________________________________________ja nie mam pojecia o kladzeniu plytek ... zostawiam to fachowca i sie nie wypowiadam na ten temat. nie mam tez pojecia o vagowaniu ... rowniez w tamtym temacie milcze itd... wiec prosze cie kolego zostaw zdania o sterydach w spokoju. [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 13:41_________________________________________________napisalbym tu wyklad na ten temat ale nie mam ochoty tego tlumaczyc
  14. mmcv ... jaja sobie robilismy z tymi nazwami hehe fakt najpierw warto na sucho a potem dopiero na odzywkach ale niech mi nikt nie mowi ze nie warto na poczatku budowac masy geinerem ... bo najpierw trzeba sie troche zalac zeby zbudowac dobry miesien... i nikt mojego zdania nie zmieni
  15. vtg sory ale dla mnie to bez sensu co piszesz
  16. do tego treningol 250 i sennobolin 100 :polew:
  17. QRI ile pali przy maks bucie ? przy normalnej szybkiej jezdzie po miesice ? ile pali oszczednie na trasie ? a ile pali przy jezdzie 140-180 na trasie ? ile +/- jest teraz do 100km/h ?
  18. ja uwazam ze i tak najlepiej jest cwiczyc naturalnie ... tylko zalezy co kto chce osiagnac na poczatku wszysdtko fajnie idzie na sucho potem potrzeba odzywek potem potrzeba dobrej diety i odzywek i spania potem juz i to przestaje dawac efekty i organizm ma pewne swoje granice uwazam tez ze niektorzy robia blad kupujac np jedna odzywke i ja jedzac... zapominajac o takich odzywkach ( antykatabolikach ) jak bcaa i glutamina .... ja uwazam ze warto jesc wszystko naraz typu zeby pasc sie to geinery... do tego zeby robic miesien to bialeczko... zeby zapobiegac katabolizmowi to bcaa i glutamina + na pompe jakis stack kreatynowy. pozatym podstawa to dobrze rozpisane treningi oraz dobre ich wykonywanie .... i czytanie o tym ile wlezie. bo potem chodza takie matoly an silownie i nie wiedza co maja robic i jedyne co im moze pojsc to kontuzja.[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 08:48_________________________________________________ps moge polecic tym ktorzy chca przytyc szybko geinery: weider mega mass 4000 - 7kg pvl mutant mass - 6.8kg mi sie na nich tylo elegancko bialko polecam: ultimate nutrition pro star aminokwasy prolab i do tego glutamina, bcaa i hmb ( wbrew obiegowej opinii hmb nie jest jako takim spalaczem tluszczu ! jak wieksozsc mysli ) ale pamietajcie zeby zrobic fajny miesien najpierw trzeba sie troche zalac ... a do tego sluza geinery [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:05_________________________________________________aaaaa i najwazniejsze .... nie bijcie dziewczyn pokrzywami po nogach tak jak slawomir peda [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:21_________________________________________________ radek slodkiewicz i andrzej maszewski[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:23_________________________________________________ greg valentino i pompa na syntholu[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:24_________________________________________________ greg kovacs ... poczytajcie o jego wynikach silowych
  19. zla ... omy w zyciu bym nie polaczyl z deca bo zrobilo by sie maslo z majonezem a nie dobra masa miesniowa ktora sie utrzyma co innego deca z tesciem + winko na podciecie i metka dla smaku tak slyszalem .....
  20. moskal nie bede rozwijac tego tematu
  21. ale wkoncu kazdy od czegos zaczynal ... ja tez orłem nie bylem [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 22:48_________________________________________________panowie fotki fotki ja i piotrek98igo juz sie popisalismy hehe a wy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.