Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Tacierzyństwo
a moja ma juz 4 miesiace i zeby juz wychodza dwa na dole
- B6 DIVISION
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
od strony kierowcy tam gdzie masz nogi
-
Jak zdjąć ramiona wycieraczek aero ?
odciagasz go a w ktora strone to widac po mocowaniu
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
jak padniesz to za kare kukurydza- B6 DIVISION
widze dzis tematy sprowadzaja sie do jednego- B6 DIVISION
nie gryzc sie koty- B6 DIVISION
masz na mysli przelacznik auto?- B6 DIVISION
jest wekeend wiec mozna se pozwolic na nieco wiecej- B6 DIVISION
Fakt jeżeli chcesz porozmawiać o impotencji to nie ze mna :polew: wiem bo masz pipke- B6 DIVISION
wandej sie nie interesuj to sparawy doroslych siusiaku- B6 DIVISION
dokladnie to niespodzianka do konca nie bedziesz wiedziala co ci zrobie- B6 DIVISION
jakie braki to jest taki slang wsrod facetow prawdziwych facetow wandej Aaa... To dlatego nie kumasz często moich wypowiedzi:decayed:Truskawa dlaczego nie masz nadal w aucie hamulcy? Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 wandej czesto wielu nie kuma twoich wypowiedzi jakie braki to jest taki slang wsrod facetow prawdziwych facetow wandej prawdziwi faceci zajmują się "kukurydzą" będę się czuć spokojnie jako kobieta w waszym towarzystwie tak w naszym towarzystwie bedzie najbezpieczniej- B6 DIVISION
jakie braki to jest taki slang wsrod facetow prawdziwych facetow wandej- B6 DIVISION
312mm kolego:wink: Lepiej zapodac 320mm bo w obydwu przypadkach to felga minimum 16'Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 te heretyk:decayed:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 nie zaczynaj bo zaraz kolbe opierdzielisz- B6 DIVISION
wydaje mi sie ze 320.no i 17 fela minimum- B6 DIVISION
dokladnie tak zrobie jak bede swoja sprzedawal chyba ze trafi sie jakis pasjonat- B6 DIVISION
jak masz mozliwosc to podmien aku i zobacz czy problem znikl- B6 DIVISION
o to coś takiego mi chodzi przy engine bo sprawe błędów po wymiane modułu i kiery ogarnąłem w 10 min i tam jest GiTT tutaj masz cos na temat bledu nr.1 http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2883673.html- B6 DIVISION
cos tam ostatnio obilo mi sie o oczy,ale dokladnie nie pamietam- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
wazelina kojazy sie dziwnie ale wierz mi ze dziala- Jak zdjąć ramiona wycieraczek aero ?
Bierz sciagacz i po robocie- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
No to spotkajmy sie po środku - B6 DIVISION