Treść opublikowana przez matig7
-
JANUSZ KOSA KOSIŃSKI...
Wielka szkoda takich ludzi
-
[ALL] Adres IP - PILNE !!!
Chodzi Ci o to że, jak wchodzisz np. na jakąś stronę to chcesz być widoczny jako ktoś z innym IP? Jeśli tak to musisz użyć serwerów proxy. Wszystko na ten temat znajdziesz tutaj: http://proxy.net.pl/
-
Potrzebuję zaproszenie na http://polishtracker.org/
Maki pilnie chcesz coś ściągnąć, czy tak ogólnie konto by Ci się przydało?
-
Jaką nokię kupić ??
A jak za nie chcesz używanej to N70 bym polecał. Symbian :th:
-
[B5 AEB] ABS przestał działać po wymianie łożyska
A czy może być tak, że po prostu przewód jest gdzieś przerwany? Czy wtedy raczej inny błąd by mi sie na VAG-u pokazał?
-
[B5 AEB] Coś huczy. Łożysko czy opona?
Chyba lepiej zacząć od zmienienia
-
[B5 AEB] Coś huczy. Łożysko czy opona?
O moim problemie z ABS-em więcej w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27370.msg328918#new
-
[B5 AEB] ABS przestał działać po wymianie łożyska
Nie wiem, ale podejrzewam, że nie wiedział że w nadkolu chowa się wtyczka którą można sobie wypiąć I tak dobrze, że się zorientował po chwili.
-
[B5 AEB] ABS przestał działać po wymianie łożyska
Napisałeś, że u Ciebie podobnie było i dalej jest. Możesz coś więcej o tym powiedzieć? I czy próbujesz to jakoś naprawić?
-
[B5 AEB] ABS przestał działać po wymianie łożyska
No właśnie czujnika nie mógł wyjąć i obracał go na boki. Może ma znaczenie każdy milimetr jego ustawienia i jak bym nim trochę próbował pokręcić to może by coś pomogło? No a w ogóle ten czujnik ja wyciągnąć gdybym go musiał wymieniać?
-
[B5 AEB] ABS przestał działać po wymianie łożyska
Pudełka niestety już nie mam. Zostały śrubki i jakieś "pierścienie" z niego. Cały woreczek nie był w ogóle otwierany przez gościa który mi to robił. Może tutaj należy szukać przyczyny?
-
[B5 AEB] ABS przestał działać po wymianie łożyska
Jak łożysko kupowałem to mówiłem dokładnie do jakiego auta więc chyba powinni dobre mi dać. Wszystko robił mi znajomy. Nie wiem czy w ogóle dało sie łożysko odwrotną stroną włożyć. A ta wtyczka to nie wiem jak to się popsuła. Ukruszył się kawałek plastykowej obudowy ale te dwa wtyki dobrze dalej wchodzą i się trzymają więc to raczej nie powinno być przyczyną.
-
[B5 AEB] ABS przestał działać po wymianie łożyska
Jak w temacie. Po wymianie łożyska w lewym przednim kole przestał działać mi ABS i cały czas świecą się kontrolki ostrzegawcze. Dziś po podłączeniu VAGa wyskoczył błąd: "00283 Front Left ABS Wheel Sensor (G47) 30-00 Open or Short to B+" Czy to oznacza, że zwalił się czujnik ABS? Idzie coś z tym zrobić czy trzeba nowy kupić? Dodam, że gość który mi zmieniał łożysko próbował go wyciągnąć ale mu się nie udało, strasznie mocno siedział. A po drugie rozwaliła się ta wtyczka która chowa się w nadkolu ale wpiął ją i niby jest dobrze podłączona.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dziś o 20:00 na Orlenie tym przed rondem jadąc od Lublina będę ja, maki1000 i Zbooy. Małe vagowanie się szykuje. Jak by ktoś się nudził to niech wpadnie
-
[B5 AEB] Coś huczy. Łożysko czy opona?
Łożysko bez problemu wymienili mi na odpowiednie. W aucie siedzi już nowe ale teraz tak troszkę je słychać jak skręcam w lewo. Gorzej bo po zmianie przestał działać ABS :/ Szukam kogoś z VAGiem żeby sprawdzić o co chodzi.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie czy jest ktoś kto do Wisły nie pojechał, ma VAG-a i miałby dziś chwilkę czasu żeby się w Rzeszowie spotkać? Wczoraj wymieniłem łożysko w przednim kole i przestał mi działać ABS :/
-
[B5 AEB] Coś huczy. Łożysko czy opona?
Po zmianie opon na letnie bez zmian (powiedział bym nawet, że jeszcze gorzej słychać) Kupiłem łożysko (wziąłem jakieś Master Sport za 70pare zł) były jeszcze jakieś za 60 i 180zł. Możliwe, że dziś będzie wymienione. Zobaczymy czy pomoże [br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 14:26 _________________________________________________No i okazało się, że łożysko które zakupiłem jest inne od tego obecnie założonego (większe, i nie pasuje) Na opakowaniu pisze, że jest ono m.in. do 1.8T. Z tym, że dalej napisane jest 132KW czyli około 175KM. Czy w A4 1.8T ale o mocy 180KM byłoby montowane inne łożysko niż w 1.8T 150KM? Wkur... się trochę Aha i może to nie moc tylko napęd quattro (w moim przypadku jego brak) ma tutaj znaczenie? Może to które gość mi dał jest do auta z takim napędem? Dziwne trochę to wszystko.
-
Programy diagnostyczne (inne marki)
Czy mógłby ktoś mi podać nazwy programów diagnostycznych obsługujących jak największą ilość marek i modeli samochodów. Czy są jakieś "uniwersalne"? Chodzi mi o to, że np. do "naszych" jest vag-com a co do japońców itd? Nie wiem czy dobrze opisałem problem
-
Czy można wymienić pamięć RAM ??
Tak, wkładasz do tych portów, o których myślisz. PCI się zwią
-
[B5 AEB] Coś huczy. Łożysko czy opona?
Od jakiegoś czasu słychać takie buczenie jakby z lewego przedniego koła. Ustaje ono tylko wtedy gdy koła są lekko skręcone w lewo (na zakrętach). Co może być przyczyną? Łożysko czy może czasem to wina opony?
-
"Gtech" na telefon z symbainem
Czyli wychodzi, że czasy podaje w miarę dokładne?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będzie ktoś z VAG-iem w przyszłą niedzielę? Jak zdążę wrócić z Katowic to bym się chętnie wybrał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie i Panie, mam pytanie z innej beczki. Mam ochotę wybrać się do Rogala i czy orientujecie się czy gdzieś w okolicy mogę sprawdzić dokładnie kondycję mojego silnika? Nie chciałbym na darmo przejechać się do Wa-wy
-
"Gtech" na telefon z symbainem
Tak, ten pierwszy: "Tempes. GTx. v2. 0. S60v3. SymbianOS9. 1.zip" Wejdź w Opcje, wybierz Registration i wpisz 10 dowolnych cyfr. Powinno pomóc. Murzyn może u Ciebie przez to, że nie jest zarejestrowany nie mierzy czasów do setki i na 400m. Spróbuj zarejestrować.
-
[B5 AEB] Wstawienie plecionki (tłumik)
Wczoraj/dziś w nocy zamontowana została jednak sama nowa plecionka. Zobaczymy jak się będzie trzymać. Następnym razem jak coś się z nią stanie wymieniam wszystko.