Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
Wklejam skan z mandatu... Ja nie chcę poznać sposobu jak nie płacić mandantu, tylko czy jakoś można uniknąć płacenia z powodu tak późnego dostarczenia go. Nie chce kombinować bo i tak z "nimi" się nie wygra. Tylko całkowicie legalnie czy coś można zrobić. A robić sobie problem za 300zł to też bez sensu
-
Siłownia
Megabol, Testosterol itp mają podobne działanie
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
chwila jest tolerancja 10 km/h ... pojechałbym i powiedział im w oczy że walą w człona i niech to anulują. Już im sie w D poprzewracało do końca. Ja dalej nie mogę się doczekać na legalizację fotoradaru i nie płacę. Komendant wieśniaków z nowej soli nie chciał nawet gadac przez telefon. Niby jest tolerancja... ale nie przyjmę mandatu za przekroczone 7km? To wyslą sprawę do sądu i się będę boksował za jakieś grosze Mandat za 7km był 70zł Coś Ty chyba ściemniasz, nie może być za 7km 70zł. Musiałeś przekroczyć o 17 to tak. Do 10km/h masz maks 50zł mandat większego nie mogą wystawić. Może tam jest napisane po odjęciu tolernacji 10km/h, chociaż nie spotkałem się jeszcze z takim zdjęciem.[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 14:42_________________________________________________Tu znalazłem najnowszy artykuł z tego roku: http://www.motofakty.pl/artykul/kierowcy_pojada_10_km_h_szybciej_niz_nakazuja_znaki.html Nie mam powodów żeby ściemniać Taki mi przysłali to zapłaciłem. Nie będę się kłócił o 10zł Dzisiaj się wam postaram wrzucić skan mandatu. Miałem to zrobić wczoraj ale neta nie mam w domu...
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
chwila jest tolerancja 10 km/h ... pojechałbym i powiedział im w oczy że walą w człona i niech to anulują. Już im sie w D poprzewracało do końca. Ja dalej nie mogę się doczekać na legalizację fotoradaru i nie płacę. Komendant wieśniaków z nowej soli nie chciał nawet gadac przez telefon. Niby jest tolerancja... ale nie przyjmę mandatu za przekroczone 7km? To wyslą sprawę do sądu i się będę boksował za jakieś grosze Mandat za 7km był 70zł
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
Tyle to też wiem... tylko w tym wątki chodziło mi bardziej o to żeby nic nie płacić z uwagi na dostarczenie mandatu po 3 miesiącach bądź też inne okoliczności, które są mi nieznane
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
To podziel się z nami jakbyś zrobił. Jak pokaże skany, to będzie można okreslic jak rozmawiac z SG. Na razie to malo wiadomo. A ma znaczenie, jak samochod zostal sfotografowany, czy jest facjata na zdjęciach, wysokość mandatu, etc. W pracy nie mogę wrzucać skanów....zatem zrobię to wieczorem z domu - zdjęcie wykonane z tyłu także kierowcy nie widać - 300zł i 6pkt ;( Na kwicie chcą żeby podać kierującego w ciągu 7dni
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
Ja mam takiego pecha że w 2tyg wyłapałem 3 fotki : darłowo, sianów i kobylnica A teraz to 4 sie znalazło po 3 miesiącach we wiosce koło Suchorza I najlepsze w tym wszystkim jest to że w darłowie przekroczyłem o 7km, w sianowie o 10km a w kobylnicy o 11km
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
Nie plac. Licza na to ze dla "swietego spokoju" zaplacisz. Taa, jasne, a za jakiś czas dostanie w najlepszym wypadku powtórne wezwanie Od 31 grudnia 2010 roku Policja, straż miejska/wiejska i inne podejrzane służby mają 180 dni na wystawienie mandatu, a nie 30 jak przed tą nowelizacją. No to lipa. Trzeba będzie płacić ;(
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
Taaa... jest jakiś paragraf, który jasno określa że muszą dostarczyć mandat w ciągu 30 dni? a w innym przypadku nie ma konieczności płacenia za wykroczenie?
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
Też tak mi się obiło o uszy że mają 30 dni tylko co dalej? Zadzwonić do nich i powiedzieć że nie zapłacę to sprawa do sądu pójdzie Autostrady....weź mnie nie rozśmieszaj, bo zajadów dostanę Zeskanuję i postaram się wrzucić jak się uda Ciachnęła mnie straż gminna, z wioski jakieś
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
Panie i panowie.... przyszedł mi mandat w dniu 25.01.2012 z października 2011r. Nie ma jakiegoś przepisu, który nakazywałby dostarczanie mandatów w ciągu 30dni od popełnienia wykroczenia? Wydaje mi się, że to przesada dostać mandat po 3 miesiącach. Nie wiem co teraz robić...płacić czy nie płacić?
-
Siłownia
Bo poniedziałek to międzynarodowy dzień robienia klaty i każdy według przykazania pamiętaj abyś dzień święty święcił robi klatę. Amen :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 15:34_________________________________________________a co do tłoku na siłowni, to denerwują mnie już te postanowienia noworoczne coniektórych, ale trzeba przetrzymać aż im się karnety pokończą, w lutym myślę będzie lepiej, słomiany zapał wtedy mija :gwizdanie: Mam podobne zdanie
-
Siłownia
CM3
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
i nie ma znaczenia na jaki czas jest rozłączony aku? Odłączony był najdłużej ok 2-3h, jak multi kiere montowałem
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jak masz radio ori z auta to mozesz wyciagac akumulator, kod sie nie skasuje, ewentualnie trzeba bedzie włączyc vaga.. A robiłeś już wcześniej tak? radio ori concert II. Vaga tez mam.... Hmmm ale jakoś boję się ze wyskoczy pin i bedzie pupa. Jeśli nic się nie dzieję z poduszkami, jeśli nie ma kluczyka w stacyjce to chyba nie ma się czym bać. Mam zamontowanego seryjnie concerta i po wyciąganiu aku/rozłączaniu klem radio nie woła o żaden kod
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Również odkręcałem dużym torxem. Rozmiaru nie pamiętam niestety
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
22/18/04 :>
-
[ALL B6] Prośba o potwierdzenie..
Po wymianie spalonej żarówki kierunku z przodu w serwisie VW minął tydzień i znowu się spaliła ;( , nie wiem czy to zbieg okoliczności czy coś się dzieje niedobrego. Nie dam już zarobić darmozjadom i sam chcę ją wymienić. I teraz pytanie czy z przodu w kierunkach jest PY21W ?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Witam Mam do odebrania oponki w Chojnicach..... i czy ktoś z klubowiczów w najbliższym czasie nie jedzie do Chojnic? Potrzebuję odebrać tam opony i dostarczyć do Koszalina (ew. gdzieś w pobliże) lub do Słupska Za transport oczywiście poczęstuje jakimś 6cio paczkiem browarka
-
[ALL B5] Blokuje kierownicę przy skręcie w prawo.
Mi się zdarzyła we wcześniejszym aucie. Oddałem magla do regeneracji i jak wrócił był cacy Nie wnikałem co tam się z nim stało
-
[ALL B5] Blokuje kierownicę przy skręcie w prawo.
Jak blokuje to magiel do regeneracji :gwizdanie:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Bo ja na urlopie jestem i do środy w nocy zostaje w Słupsku. To jak by co to mogę wpaść się zapoznać
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Aha.... Organizujecie jakiegoś spota w środę?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
A gdzie tam są fotoradary?
-
[ALL B6] Wymiana termostatu w 2,5 TDI V6
W B5 przy wymianie termostatu jest tyle samo roboty jak przy wymianie rozrządu także jest duże ryzyko że tu będzie podobnie. Jak tak to mechanik skasuje Cię około 300-400zł za samą wymianę Przy V6 termostat się zawsze wymienia razem z rozrządem, nie ważne czy działa czy nie Pozdrawiam